SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2009 o 14:27, Arkads napisał:

Piękne, wtedy bajki były genialne i w sumie gdyby teraz leciały to bym nie pogardził
;D A nie, cartoon, zig zap. eh.


Wiesz, cartoon też miał swój urok- nie powiesz mi, że nie lubisz Johnyego Bravo, Psa Chojraka, Atomówek, albo chociaż Edów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale taki Ben10 czy inne shity (moje osobiste zdanie, żeby nie było, a prawo mam wyrazić ;d) jest po prostu straszne. Brat młodszy całymi dniami to kaci, aż się słuchać z pokoju odechciewa.

A taka Myszka Miki, Kaczor Donald, ogólnie wszystkie Disneya bajki, nawet taki Dragon Ball czy Rycerze Zodiaku. Wtedy się oglądało, całymi dnami można było przed telewizorem siedzieć :) W sumie Dragona nawet ostatnio zacząłem oglądać gdzieś, całą pierwszą serie obejrzałem ;D No i w sumie z ZigZapa to tylko Kod Lyoko od czasu do czasu włączyłem, bo fajne było ;d I Jakub Jakub, czy Magiczny Autobus ;D Ale niestety, wszystko odeszło. Tandeta rządzi w tym czasie :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 14:43, Arkads napisał:

Magiczny Autobus

Dawno nie myślałem o tej bajce, właśnie mi przypomniałeś. To była moja ulubiona :D
W przeciwieństwie do Muminków, które IMHO miały strasznie schizowy klimat, nie wspominając nawet o Buce :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2009 o 14:36, Budo napisał:

Wiesz, cartoon też miał swój urok- nie powiesz mi, że nie lubisz Johnyego Bravo, Psa
Chojraka, Atomówek, albo chociaż Edów :P

Ja Edów nie lubiłem :P Mimo że miałem jakieś 14 lat, już wtedy stwierdziłem że ta bajka jest chyba mimo wszystko za głupia :)

A teraz chętnie bym obejrzał, ale nie mam już Cartoon Network, arghh... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie bajki wysiadają w porównaniu z Kleszczem - szkoda, że nigdzie nie ma odcinków z polskim dubbingiem (który był bezkonkurencyjny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 15:06, Daelor napisał:

wszystkie bajki wysiadają w porównaniu z Kleszczem - szkoda, że nigdzie nie ma odcinków
z polskim dubbingiem (który był bezkonkurencyjny).

Łychaaa! To prawda, Kleszcz był znakomity, jak zresztą wiele innych bajek, które kiedyś leciały na Fox Kids czy starym Cartoon Network (chociaż na nowym CN też można wyszukać dobre kreskówki - taki Chowder czy Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster :P).
Krzesło w stylu Chippindle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 15:05, Darkstar181 napisał:

Ja Edów nie lubiłem :P Mimo że miałem jakieś 14 lat, już wtedy stwierdziłem że ta bajka
jest chyba mimo wszystko za głupia :)


A tam, Edki to była głupia bajka, ale te postacie były tak zrobione, że mnie osobiście zawsze przyciągały do telewizora- głupi Ed miał mistrza świata :)
Albo Time Squad- to była kolejna mistrzowska bajka. Ehh, te stare baje z cn miały swój urok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 19:26, luq napisał:

btw. uprzedzam - nie chcecie zobaczyć tej strony.

Twoje uprzedzenie sprawiło, że wszyscy tam teraz popędzili, brawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nas, polaków, rzeczywiście, dziwna sprawa.
Natomiast u nich czyta się to dokładnie w ten sam sposób, co ''Huge tower''.
Czysty zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 18:38, Condoman napisał:

> btw. uprzedzam - nie chcecie zobaczyć tej strony.
Twoje uprzedzenie sprawiło, że wszyscy tam teraz popędzili, brawo ;)


Niektóre są nawet całkiem zabawne... Jak to z fakirem na przykład. Zaznaczam, że tylko kilka obejrzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się