SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Kwejk jest fajny. Czasami. Nie wchodzę tam codziennie ani też nie jestem maniakiem komentującym / oglądającym każdy materiał, ot gdzieś przy szperaniu po necie się trafi na link do kweja i sru ...

Ale ...

Chyba najśmieszniejszą [ i zarazem dość żenująco - dołującą ] rzeczą jest ilość wszelkiej maści ignorantów, hejterów i ludzi kompletnie zaślepionych umysłowo, ludzi z ograniczonymi poglądami którzy wojują na temat kto jest lepszy - Tusk czy Jarek, co jest ambitniejsze punk czy techno ... no i tych którzy wszelkie kwejki [ pomijając ich poziom ] nawiązujące do metalu kwitują że to gówno lub że metale to zuo. Geez ... cóz za banda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 17:47, Tyler_D napisał:

Kwejk jest fajny. Czasami. Nie wchodzę tam codziennie ani też nie jestem maniakiem komentującym
/ oglądającym każdy materiał, ot gdzieś przy szperaniu po necie się trafi na link do
kweja i sru ...

Ale ...

Chyba najśmieszniejszą [ i zarazem dość żenująco - dołującą ] rzeczą jest ilość wszelkiej
maści ignorantów, hejterów i ludzi kompletnie zaślepionych umysłowo, ludzi z ograniczonymi
poglądami którzy wojują na temat kto jest lepszy - Tusk czy Jarek, co jest ambitniejsze
punk czy techno ... no i tych którzy wszelkie kwejki [ pomijając ich poziom ] nawiązujące
do metalu kwitują że to gówno lub że metale to zuo. Geez ... cóz za banda ...


Kwejk był sensowny 2 lata temu. Większość rzeczy, które się tam znajdują są ściągane z zagranicznych stron. Przeważnie są to durne tłumaczenia, lub nieudolne próby skopiowania. Ot dzieci się dorwały do tego.
Nie tykać, czekać aż umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwejk jak kwejk, nie spodziewałem się jakiegoś nowatorstwa czy coś, wiadomo - takie czasy, globalne usieciowienie i tym podobne. Bardziej mi chodziło właśnie o tę zgraję i komentarze ... Połączmy to z facebookiem i wychodzi towarzystwo wzajemnej adoracji, ''lajki'' i inne badziewia. Dzieci ... szkoda tylko że te dzieci mają często po 20 i więcej lat. ;-) Kretyństwo się szerzy, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:14, cebulowy napisał:

Kwejk był sensowny 2 lata temu. Większość rzeczy, które się tam znajdują są ściągane
z zagranicznych stron.


Żeby było śmieszniej, na Kwejka trafia praktycznie wszystko z 9GAGa, który z kolei seryjnie kopiuje obrazki z Reddita, z których większość trafia tam z wielu innych stron, np. z 4Chana, jakichś Tumblrów itd.

Demotywatory zdechły, Komiksy zdechły, to i Kwejk zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w porze obiadowej sięgnąłem po egzemplarz Dziennik Polskiego (popularna gazeta codzienna w KRK i okolicach) sprzed circa 2 tygodni. Znalazłem artykuł o początkach sceny punkowej w Krakowie. A tam takąż anegdotę.
Prekursorem nurtu punka w Krakowie była min. grupa Exhumacja. Z racji tego, że swoje próby przeprowadzali w salce Domu Kolejrza, załapali się na festiwal piosenek o kolei/o kolejarzach/ogólnie kolejarskich (czy coś w ten deseń) AD1983. Każdy z zespołów miał podczas swojego występu zaśpiewać minimum jedna piosenkę o kolei. Dla Punkowej kapeli Exhumacja nie było wyjątku. Goście poszli na żywioł. Zaimprowizowana melodia i wymyślony na poczekaniu tekst. Chwycił obecnych na sali dostojnych kolejowych dygnitarzy za serce. Dosłownie.

Jedzie pociąg!
Ucina ręce i nogi
Krew bryzga po ścianach!


Exhumacja od tej pory nie znalazła już następnej sali do prób. I się rozpadła. W sumie smutne, co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się