SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

O ile mnie pamięć nie myli, ktoś kiedyś wrzucał tu rosyjski film o pasożytach wewnątrz ludzkiego organizmu. Czy mam rację, i czy ma ktoś do niego linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 22:26, Szczep07 napisał:

O ile mnie pamięć nie myli, ktoś kiedyś wrzucał tu rosyjski film o pasożytach wewnątrz
ludzkiego organizmu. Czy mam rację, i czy ma ktoś do niego linka?


Jak znam życie to polecą kary za takie coś, więc lepiej poszukaj gdzie indziej w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2014 o 23:03, Budo napisał:

Jak znam życie to polecą kary za takie coś, więc lepiej poszukaj gdzie indziej w necie.

Za film "dokumentalny o pasożytach żyjących w ludzkim ciele" też polecą bany? Pytam z ciekawości ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 11:20, koale napisał:

Za film "dokumentalny o pasożytach żyjących w ludzkim ciele" też polecą bany? Pytam z
ciekawości ;/

Glównie w przypadku, gdyby film był typu gore itd, niesmaczny, ohydny lub po prostu nie dla ludzi wrażliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie sobie tracerouta na xmas.futile.net ;]

Na Windowsach w wierszu poleceń będzie to komenda "tracert -h 100 xmas.futile.net"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego pojawił się narodowy hejt na reklamę Media Expert, z Eweliną Lisowską?

Jest nędzna jak większość reklam, więc w czym rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to dlatego, że jest puszczana kilkanaście razy dziennie. Mi ona (tj. reklama) nie przeszkadza, bo telewizję ograniczam do oglądania filmów.
Ale reklama swoją rolę spełniła, każdy o tym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś przykład? Obejrzałem tę reklamę RAZ i jakbym miał to widzieć i słyszeć co przerwę w trakcie filmu czy czegokolwiek to bym wyłączył tv. Nie lubię reklam to raz a tym bardziej nie lubię pseudopiosenkareczek z piszczącym, jazgoczącym głosikiem. Zwłaszcza w reklamach. Więc jakoś się ludziom nie dziwię choć ciekaw jestem co ich też oburzyło bo wątpię że to co mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 16:44, Diverso napisał:

Jest nędzna jak większość reklam, więc w czym rzecz?

Jest ekstremalnie krzykliwa a sama "wokalistka" ma nieprzyjemny i piskliwy głos. Do tego dochodzi lansowanie kolejnej "gwiazdeczki". Przykładowo wiem że w rzeczonej sieci jakiś czas nic nie kupie. No i popieram Siarę :)
https://www.youtube.com/watch?v=KRC6uidsBcc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz to już rozumiem :D. O dziwo, nigdy nie widziałem tej reklamy w TV (mało oglądam), katowała mnie tylko w radiu. Aczkolwiek połączenie dźwięku z obrazem dało zupełnie nowy efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 16:53, Prince_Miki napisał:

A skoro już przy tym jesteśmy...
https://www.youtube.com/watch?v=idpcl2LP_wc

Nie rozumiem całego tego zamieszania względem tej reklamy. Podobno ludzie w domach montują jakieś swoje wersje tego klipu. Pytam po co? Poza tym, dziwię się że ktoś ogląda reklamy - ja w tym czasie patrzę co jest na innych kanałach w TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się