SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2014 o 18:18, Transylvanian_Hunger napisał:

Nie rozumiem całego tego zamieszania względem tej reklamy. Podobno ludzie w domach montują
jakieś swoje wersje tego klipu. Pytam po co? Poza tym, dziwię się że ktoś ogląda reklamy
- ja w tym czasie patrzę co jest na innych kanałach w TV :)

Bo non stop ją puszczają w TV. Poza tym sam boję się przerzucić na inny kanał podczas reklam, zwłaszcza wtedy, gdy leci jakiś film, który lubię, bo blok reklamowy może się w każdej chwili skończyć, a co za tym idzie - mogę coś przegapić. ;) Swoją drogą, to ludzie zaczynają już pisać, że ze względu na tak intensywną kampanię reklamową przestaną kupować w Media Expert, a nawet złośliwie przeinaczają nazwę tej firmy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 18:24, Prince_Miki napisał:

Swoją drogą, to ludzie zaczynają już pisać, że ze względu na tak intensywną kampanię reklamową przestaną
kupować w Media Expert, a nawet złośliwie przeinaczają nazwę tej firmy. :D

Zawsze dziwiłem się wydawaniu milionów na kampanie reklamowe uważając, że tylko idiota zakupi coś bo pokazują to w mediach. Wynika jednak, że większość ludzi to podatni na manipulację debile.
Jak to dobrze być odmieńcem i dziwakiem nie dającym się wciągnąć w owczy pęd :)
P.S. Jeżeli oglądasz film na Polsat lub TVN, to masz około 20 minut nim wznowią film po bloku reklamowym.
Przypomniał mi się skecz kabaretowy, gdzie wspomniany Polsat obchodził 20-lecie - zripostowano to, że 10-lecie, bo drugie 10 lat poświęcono na reklamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie reklama powinna być nienachalna, prosta i treściwa, nie inaczej. Media Expert jest idealnym przykładem tego, że wciskanie za wszelką cenę treści widzom kończy się tak, że reklama zaczyna być antyreklamą. Jeśli chodzi o to, że "tylko idiota kupi to, co pokazują w mediach", to nie do końca się zgodzę, bo jeśli będzie coś w naprawdę atrakcyjnej cenie, to zakup takiej rzeczy wcale nie jest głupotą. :)

Dnia 29.12.2014 o 18:36, Transylvanian_Hunger napisał:

Przypomniał mi się skecz kabaretowy, gdzie wspomniany Polsat obchodził 20-lecie - zripostowano to, że 10-lecie, bo drugie 10 lat poświęcono na reklamy ;)

Hehe, dobre. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 18:47, Prince_Miki napisał:

nie do końca się zgodzę, bo jeśli będzie coś w naprawdę atrakcyjnej
cenie, to zakup takiej rzeczy wcale nie jest głupotą. :)

Chodzi mi o sam fakt zakupu, bo to reklamują. Z resztą wiele ludzi kupuje dany produkt, bo pisze "promocja/okazja/obniżka cen" - często nawet przepłacając, bo liczy się jeno sugestia :) Ewentualnie zakupują produkty zbędne, tylko dlatego że "opłacało się".
Ale schodzimy w sfery typu "nie na temat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 20:43, Tyler_D napisał:

To nie jest ustawka? Bo wygląda tak imho średnio realnie.

Nie ma reality show, które nie jest ustawiane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 20:43, Tyler_D napisał:

To nie jest ustawka? Bo wygląda tak imho średnio realnie.

Z tego co słyszałem "problemy" tam przedstawiane są niby prawdziwe ale autorzy programu uczą występujących jak dać im więcej dramatyzmu.
Ale kogo to obchodzi i tak ogląda się to dla bijatyk XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 22:29, Tyler_D napisał:

A myślisz panie że ja tam wiem kim jest ten cały Springer ...? ;)

Założyciel wydawnictwa Axel Springer xD A show Jerry''ego Springera jest dosyć znane na całym świecie, właśnie ze względu na takie akcje. Rzucanie krzesłami też jest tam na porządku dziennym ;) U nas na podobnym formacie działają przecież Rozmowy w Toku (choc oczywiście jest przerobiony na potrzeby naszego rynku i naszej kultury).

@Hubi_Koshi Historie sa prawdziwe, ale uczestnicy, tak jak zresztą wszędzie, są dokładnie przemaglowani przez dokumentalistów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 14:55, Jacentix napisał:

Mam niezły (dla mnie kawał):

Przeczytaj zdanie poniżej.
Przeczytaj zdanie powyżej.


No to masz oryginał:

Zdanie poniżej jest prawdziwe.
Zdanie powyżej jest fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się