Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Silent Hills jak The Walking Dead - może ukazywać się epizodycznie

23 postów w tym temacie

> Coś moda na epizody się rozprzestrzenia jak plaga, ciekawe tylko czy to dobre posunięcie.
Oczywiście, że dobre - dla developerów. Mniej pracy, więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wątpliwą okazję zobaczyć 20 minut z rozgrywki - nudne jak flaki z olejem, jumpscare tu jumpscare tam... i w kółko jeden i ten sam korytarz. Gdające mięcho w papierowej torbie mnie rozwaliło... to nie jest Silent Hille którego szukamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 19:43, sebba99 napisał:

Miałem wątpliwą okazję zobaczyć 20 minut z rozgrywki - nudne jak flaki z olejem, jumpscare
tu jumpscare tam... i w kółko jeden i ten sam korytarz. Gdające mięcho w papierowej
torbie mnie rozwaliło... to nie jest Silent Hille którego szukamy...


Mówisz chyba o P.T, czyli Playable Teaser - ze Silent Hills to nie ma wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam taki horror Siren: Blood Curse, wydany na Ps3 w 2008 roku chyba. Też był w odcinkach. Nawet kupiłem całość swego czasu, ale niestety nie skończyłem.
Osobiście wydaje mi się, że lepiej jednak wypuścić grę jako jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 19:39, Shaddon napisał:

Oczywiście, że dobre - dla developerów. Mniej pracy, więcej pieniędzy.

Szkoda że nie biorą pod uwagę najważniejszego - konsumentów którzy na tą samą grę tyle że pociętą na kawałeczki płacą kilka razy. Rozumiem twórców takich jak np od Dreamfalla bo oni ograniczają koszta by gra w ogóle pojawiła się, ale to idzie już w złym kierunku stanowczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro każdy kolejny SH to crapisz pokroju kolejnego Residenta, to czas na dzielenie crapisha na części, żeby więcej zarobić na graczach, którzy to coś kupują. WD to gra na jeden raz i raczej nie ma nic wspólnego z jakimś horrorem jak tytuły wymienione wyżej. Tak jak użytkownik napisał dużo wyżej, jest to plaga, ale raczej gier słabych jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby obrali taką drogę, nie pozostaje nic innego (zresztą jak w przypadku wszystkich dzielonych produkcji) jak poczekać na wydanie całości. Dla mnie żadna strata - przynajmniej będzie taniej. Dla nich stałe źródło dochodu. Szczególnie jak wycenią epizody tak jak przedsmak MGS5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zrezygnują z tego pomysłu.
Kupowanie poszczególnych odcinków nie ma generalnie żadnych zalet, bo argument, że coś pojawi się szybciej jest chybiony. Co z tego, że szybciej jak to coś niedokończonego?
Jeśli zrobią z tego kolejny serial to trudno, poczekam aż wyjdzie w całości. Tak robiłem z seriami od TTG i tak będę robił nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TWD i Wolf Among Us bardzo lubię. To właśnie to czekanie na kolejny epizod jest fajne - tak jak czekanie na nowy odcinek serialu. Mnie wszystko jedno jak się ukaże, ale nie uważam, że porównywanie do DLC jest do końca trafione. Przy pierwszym TWD nikt się tego nie czepiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> TWD i Wolf Among Us bardzo lubię. To właśnie to czekanie na kolejny epizod jest fajne
> - tak jak czekanie na nowy odcinek serialu. Mnie wszystko jedno jak się ukaże, ale nie
> uważam, że porównywanie do DLC jest do końca trafione. Przy pierwszym TWD nikt się tego
> nie czepiał ;)
W przygodówkach to już jest od pewnego czasu, a zbyt mało osób gra w przygodówki, żeby się tym przejmować. Gorzej, kiedy to się rozprzestrzenia na inne gatunki gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Mówisz chyba o P.T, czyli Playable Teaser - ze Silent Hills to nie ma wiele wspólnego.

Patrząc na nowy concept teaser to ma i to całkiem sporo :]

[m-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować