Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja – nowy zwiastun zachwyca

18 postów w tym temacie

Ależ tragicznie słaba muzyka, czy tak trudno w komponować muzykę poważną (symfoniczną), która to zawsze, niezależnie gry czy filmy, idealnie pasuje do klimatów "medieval fantasy"? A nie jakiś badziewny pop i kolejna pseudogwiazdka popkultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z przedmówcami. O ile samą grą jestem zainteresowany, to ten zwiastun uważam za mocno średni. Muzyka nie pasuje, podczas przelotu kamery lokacje wyglądają na bardzo opustoszałe i ograniczone, a choreografia sceny bitwy również nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś grę z podtytułem Unity od Ubisoftu?
Tuż przed premierą pojawiły się oceny w kilku portalach, świetne oceny. Wspaniałe trailery itd.

A po premierze... cóż... klapa mości państwo i gra ogłoszona "najgorszą z serii".
Radzę uważać na tego całego Dragon Age, bo EA z dzisiejszym Bioware wcale nie są lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pamięta ktoś grę z podtytułem Unity od Ubisoftu?
> Tuż przed premierą pojawiły się oceny w kilku portalach, świetne oceny. Wspaniałe trailery
> itd.
>
> A po premierze... cóż... klapa mości państwo i gra ogłoszona "najgorszą z serii".
> Radzę uważać na tego całego Dragon Age, bo EA z dzisiejszym Bioware wcale nie są lepsi.
> Pamięta ktoś grę z podtytułem Unity od Ubisoftu?
> Tuż przed premierą pojawiły się oceny w kilku portalach, świetne oceny. Wspaniałe trailery
> itd.
>
> A po premierze... cóż... klapa mości państwo i gra ogłoszona "najgorszą z serii".
> Radzę uważać na tego całego Dragon Age, bo EA z dzisiejszym Bioware wcale nie są lepsi.

Klapa? To Ubisoft ogłosił już pierwsze wyniki sprzedaży i są one na tyle złe, by nazwać Unity "klapą"? Tak tylko pytam. Poza tym, z tymi "świetnymi" ocenami, to bym jednak nie przesadzał, raptem kilka niszowych portali odważyło się przyznać noty powyżej 8/10. No i pragnę zauważyć, że embargo na recenzje Inkwizycji EA zniosło już ładnych parę dni temu, a więc na dość długi czas przed premierą. BioWare wydaje się być pewne jakości swej gry i dotychczasowe recenzje tylko to potwierdzają.
A co do zwiastuna... Cóż, kiepski, a już z pewnością niegodny tak długo wyczekiwanego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka zupełnie niedopasowana. Generalnie standard i niczym nie zachwyca. Dziwne, że przerwali serię krótkich trailerów z kompanami. Byli Vivienne, Iron Bull i Varric. Przydałoby się aby zrobili takie z pozostałymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 16:57, Kijkowaty napisał:

Pamięta ktoś grę z podtytułem Unity od Ubisoftu?
Tuż przed premierą pojawiły się oceny w kilku portalach, świetne oceny. Wspaniałe trailery
itd.

A po premierze... cóż... klapa mości państwo i gra ogłoszona "najgorszą z serii".


Sorry, ale póki co, pomijając bugi i słabą optymalizację, Unity to najlepsza część serii ( obok trójki i dwójki ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 17:36, lis_23 napisał:

Sorry, ale póki co, pomijając bugi i słabą optymalizację, Unity to najlepsza część serii ( obok trójki i dwójki ).

W tójke nie grałem, dwójka jest przereklamowana i nudna. To już bardziej podobała mi sie czwarta część, była bardziej urozmaicona, miała ciekwszy świat i bohaterów (z wyjatkiem czasów terażniejszych). W Unity znowu wracamy "do miasta"... ziew.

Jeśli zaś chodzi o nowego Dragon Age''a, jestem zainteresowany ale nie na tyle, by kupować grę w dniu premiery lub wkrótce po niej. Raczej w odległej przyszłości i pewnie w promocji. Cała seria ma dla mnie zbyt wiel wad bym uważał ją za tzw. "must have". Mimo wszystko liczę, że gra będzie przynajmniej na poziomie przyzwoitym lub dobrym.
Zwiastun nie porywa, podkład muzyczny może być ale to co się w nim dzieje jest mało interesujące, a już na pewno nieprzekonywujace. To "zachwyca" autora tej wiadomości jest okropnym nadużyciem. Ja wiem, że EA albo BioWare może sobie rzucać na lewo i prawo epitetami w rodzaju "epicki, wspaniały, zachwycajacy" ale mediom przdałoby się czasem zachować umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 18:13, ponury-kosiarz napisał:

/.../ mediom przdałoby się czasem zachować umiar.


Takie onetowe tytuły generują kliknięcia, a często tylko o to chodzi.

Co do materiału, muzyka, animacja i te plastikowe postaci mnie nie zachwyciły, następnym razem będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2014 o 17:36, lis_23 napisał:

Sorry, ale póki co, pomijając bugi i słabą optymalizację, Unity to najlepsza część serii
( obok trójki i dwójki ).

Te bugi i słaba optymalizacja w zasadzie uniemożliwiają grę. Ciężko ją nazwać najlepszą z serii skoro nie da się w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam trailer i muzyka podoba. Ogolnie dla mnie giera prezentuje sie o wiele lepiej niz Wiedzmin 3, ktory pokaze byle co i kazdy tylko ohy i ahy bo polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 17:36, lis_23 napisał:

Sorry, ale póki co, pomijając bugi i słabą optymalizację, Unity to najlepsza część serii
( obok trójki i dwójki ).

No właśnie a to bugi powodują że gra jest na razie praktycznie niegrywalna na konsolach,a i na PC nie jest łatwo niezależnie od tego jak dobrego kompa masz. Ta gra powinna wyjśc dopiero w następnym roku no ale Ubisoft teraz musi mieć nawet 2 asasyny rocznie. Co z tego że gameplay fajny skoro nie da sie nim cieszyć? AC III ( grałem w momencie premiery ) miał swoje bugi ale przy tym co się dzieje z najnowszą częscią to odpada w przedbiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2014 o 21:43, AdolfHitler napisał:

No właśnie a to bugi powodują że gra jest na razie praktycznie niegrywalna na konsolach,a
i na PC nie jest łatwo niezależnie od tego jak dobrego kompa masz.


Ja przegrałem na razie ok. trzy godziny i nie napotkałem jeszcze na większe bugi, poza typowymi dla serii ( przenikanie przez obiekty ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować