Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy na koniec tygodnia

73 postów w tym temacie

Co do RPG-ów. Ja gdy mowie np. o BG, mówię, że ''gram w RPG'', nie cRPG. Dla mnie różnica jest niewielka, a z czasem będzie jeszcze mniejsza.
Stare, dobre, Rozmowy :) Tylko ten początek na poważnie trochę. Ale czasem może tak być :)
Domek - życzę szybkiego powrotu konsolki do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o te reklame - wydawala mi sie po prostu niesmaczna. Traktowanie kolorow ludzkiej skory tak przedmiotowo i porownywanie ich do kolorow konsoli po prostu nie przystoi.

A jesli chodzi o awarie to wspolczuje. Wychodzi zreszta przy tym kolejna (ktora tu juz? nr 500 czy 600? :)) przewaga PieCa nad konsola - ten pierwszy moze dzialac i byc przydatnym nawet w razie awarii napedu. No i nie trzeba go w calosci oddawac do serwisu, a jesli potrzeba nas przyprze do muru, to mozna i zakupic nowy naped za 50-60 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG to RPG, nieważne czy komputerowy czy papierowy,filmowy serialowy , życiowy, teatralny. RPG to RPG, a dodawanie głupich literek wszystko komplikuje.. fajny tekscior tak pozatym. MI takż coś konsolka zaczyna szwankowac chhyba czas na przegląd.. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy, jak zwykle świetne. Ten poważniejszy początek naprawdę był fajny i co jakiś czas można dodawać coś takiego. BTW: A co by było, gdyby jakiś szary człowiek (np. ja) chciał uczestniczyć w takich rozmowach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek, nie smuć się. W końcu PS2 musi pracować na opinię najbardziej awaryjnej konsoli w historii. ;)
A poważnie to bardzo smutne, że Sony robi takie buble. Do tej pory wszystko od tego producenta mi padło: mini wieża po 3 miesiącach, magnetowid 2 razy w ciągu roku, walkman przestał grać soprany po 1/5 roku, znajomemu telewizor psuł się średnio raz na rok.
Teraz padła mi gałka w Dual Shocku 2. Na PS2 gram mało, ale jednak. Dla porównania Gacka mam kilka miesięcy dłużej oraz gram na nim dużo częściej a pad działa jak nowy, gałeczki super precyzyjne , bez tarć i luzów.
Niedawno znajomy zaczął narzekać na PSP.

Nigdy już nie kupię sprzętu tej firmy a konsole najwyżej pod koniec życia za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek: Nikt cię nie poinformował, że konsolom zdarza się przyciąć zupełnie tak jak PC? No może tylko z tą różnicą, że twardy reset nie przysparza większych problemów. Ja gram na konsolach już trzecią generację. I nie było takiej platformy której bym nie przyciął:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Traktowanie kolorow ludzkiej skory tak przedmiotowo i porownywanie ich do kolorow konsoli po prostu nie przystoi."
LOL to właśnie oto chodzi chyba zeby traktowac kolor skory przedmiotowo, czyli tak jakby nie miał znaczenia. Reklama traktuje wlasnie kolor skory tylko jako "kolor", bo czym się róznie PSP czarne i białem? NICZYM tylko kolorem. Białe PSP wcale nie jest lepsze w hokeja, a czarne nie gra lepiej w kosza ^^
A rozmowy znowu bardzo fajne. Dokładnie to samo myślałem co Domek o cRPG vs RPG ;)
Sam się zastanawiam na kupnem konsolki, ale nie wiem czy PS2 czy poczekac na Wii ;]
PS. Ciekawe co się stanie jak Wii się zawiesi podczas grania. Machniesz pilotem i w takiej pozycji odwiozą cię do serwisu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 22:27, Hegemon napisał:

A jesli chodzi o awarie to wspolczuje. Wychodzi zreszta przy tym kolejna (ktora tu juz? nr
500 czy 600? :)) przewaga PieCa nad konsola - ten pierwszy moze dzialac i byc przydatnym nawet
w razie awarii napedu.


No comments. I w ogóle wypraszam sobie, nie rozumiem czemu od razu musi się tu zaczynać dyskusja o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą? W tej sprawie - EOT!

A przy okazji wszystkim dzięki za słowa wsparcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować