Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Brainiac - jedyny program naukowy przpowiedziany przez Nostradamusa - Opinie

57 postów w tym temacie

Też lubie Brainiaca dzięki niemu mozna dowiedzieć sie fajnych rzeczy w miły sposób. Najbardziej lubie wybuchową farme kture owoce pływają i mikrofalówkę.UWAGA Wkładanie plty cd Grozi zniszc zeniem mikrofalowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny program, uwielbiam go ogladać. Najlepsze dla mnie chyba są elektrowstrząsy w plenerze :D. Denerwujące sa tylko ciagłe powtórki pierwszego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ze jak przygotujecie 2 takie do lodu (nie pamietam nazwy:)) i w jedno nalejecie goracej wody a w drugi nzimnej to w tym z goraca szybciej powstana kosti lodu??? JAK??!!!

m.in. takich rzeczy mozna sie dowiezdziec w programie.. ;P Program super ale takie rzeczy jak np. w ilu max parach majek mozna sie poruszac (oj duzo ich bylo..) sa.. głupie:)


Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam brainiaca!!!!!!!!!a zwlaszcza prowadzacego:D bardzo mi przypadly do gusty eksperymenty z grubym i chudym oraz niskim i wysokim:D ogolnie to wszystkie poruszone tematy sa wciagajace i smieszne;)

20070206091629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie nieraz z pozoru bezsensowne eksperymenty naprawdę potrafią zainteresować i rozśmieszyć. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i poznać pare ciekawostek.

Jezu jak okropnie się pisze na kacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubie brainiaca zawsze lubie to co mozna zrobić ze swoim ciałem :).Wogóle zawsze wszystko wysadzają albo coś z tym robia ja niewiem nie szkoda im mikrofalówek czy co xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jets to jeden z lepszych programów na Discovery, prawie tak dobry co Pogromcy Mitów. Doskonale łączy naukę z zabawą (test "czy jedzenie ryb wpływa na inteligencję" lub robienie pojazdów z gaścic na CO2 - dwutlenek węgla). Szkoda, że nie mogę go zbyt często oglądać, siły wyższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lubie brainiac''a, choc niektore wyniki eksperymentow, sa tak jakby malo miarodajne:) a niektore wogole bez sensu, jak z gosciem ktory mial rozwalac wyjezdzajace tasmie przedmioty mieczem, ale ogolnie program fajny, sa czasmi takie glupie-ciekawe:) eksperymenty oraz ciekawostki, zazwyczja ogladam brainiac''a jak mam okazje, ale ostatnio ciagl trafiam na powtorki, wiec sobie troche odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Brainiaca za całokształt (a eksperymenty z owocami- wypłynie czy utonie- jak dla mnie rządzą :D ). Taki "Jackass" świata nauki (no, powiedzmy, że nauki). ;) I przy okazji naprawdę śmieszny, a nie głupi, jak program Bama Margery. Mnie rozwalił eksperyment, czy pożycie wpływa na sprawność sportowców. xD Bedę musiał to w przyszłości przetestować. xD Dobre były też sposoby na powstrzymanie rock''n''rolla z pierwszej serii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten program o 16 w niedzielę na Discovery. Naprawdę - bardzo udany. Eksperymenty są świetne - np. co najbardziej będzie śmierdzieć - spleśniałe owoce, zgniłe mięso, czy też stare sery i nabiał... :-P
Zachęcam do oglądania, bo ten program pozytywnie zaskakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka odcinków i sorry, nie dla mnie. Wolę Mythbusters, ale plus należy się za Hammonda z Top Gear i test zęba w coli - sam kiedyś taki sam zrobiłem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Brainiac przewyższa Pogromców Mitów przynajmniej jednym - humorem! A dokładniej mówiąc ilością humoru wpakowanym w jeden odcinek :D I ta ich wyobraźnia... Fajny program. Mój ulubiony na Discavery, tuż obok Myth Busters i How It''s Made :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować