Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 19:58, migem napisał:

JEST PRZEŁOM! jeszcze bardzo malutki, ale idzie w bardzo dobry kierunku, można powiedzieć,
,że metoda wolnego ale systematycznego drazenia Atari przynosi pierwsze wyniki. Chwilo nic
wiecej nie zdradze ...


Aha, i jeśli możesz, to napisz coś więcej. Dokładnie jak najwięcej, tak dużo, jak się da. Wiem, że jestem wymagający, ale jeśli chodzi o BG, to nie mam skrupułów. Ofiary muszą być ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 22:16, Taschon napisał:

Aha, i jeśli możesz, to napisz coś więcej. Dokładnie jak najwięcej, tak dużo, jak się da. Wiem,
że jestem wymagający, ale jeśli chodzi o BG, to nie mam skrupułów. Ofiary muszą być ;P


Nie mogę nie chcę zapeszać, już długo wszyscy czekaliśmy a teraz wydaje się, że jesteśmy o krok od celu. Na pewno mogę potwierdzić, że sagi będą wydane oddzielnie i że również oddzielnie będzie wydanie coś na kształ "Sagi Infinity" sugerowanej wcześniej na forum. Infinity będzie bardzo wypasiona, pojedyncze sagi mniej, ale za to będą atrakcyjne cenowo. W każdym z przypadków proszę o cierpliwość jeszcze chwilę trzeba będzie wytrzymać i już wkrótce powinno się wyjaśnić. Na pewno zgodnie z waszymi uwagami zostanie wszytsko wydane, w różnych wariantach cenowych, tak żeby każdy(większość) mogła złożyć sobie swoją wersję pakietu. Nie mniej narazie to ciagle tylko hipoteza..kiedy się stanię tezą;) pokaże czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam tylko jedną prośbę.
Kiedy zrobicie Sagę Infinity, to zróbcie tyle egzemplarzy, żeby były dostępne do zamawiania chociaż przez jedną dobę, bo jak nie zdążę zamówić, to sobie coś zrobię, a wtedy możecie stracić jednego klienta :D. Można już rezerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:31, Taschon napisał:

To ja mam tylko jedną prośbę.
Kiedy zrobicie Sagę Infinity, to zróbcie tyle egzemplarzy, żeby były dostępne do zamawiania
chociaż przez jedną dobę, bo jak nie zdążę zamówić, to sobie coś zrobię, a wtedy możecie stracić
jednego klienta :D. Można już rezerwować?


;) na pewno starczy jak już damy rade to na produkujemy tego trochę, zresztą o nasze gry zawsze można się gdzieś potknać w media markcie, albo empiku..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:35, migem napisał:

;) na pewno starczy jak już damy rade to na produkujemy tego trochę

OK,

Dnia 03.04.2007 o 22:35, migem napisał:

zresztą o nasze gry zawsze
można się gdzieś potknać w media markcie, albo empiku..;)

Ale z edycji kolekcjonerskich, bo zakładam, że Saga Infinity takową będzie lub będzie za takową chociaż uchodzić, w Empiku widziałem tylko Gothica 3 i Medievala 2. W każdym razie jestem nastawiony optymistycznie.
Poza tym nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. I trzymam kciuki, by Wam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo bedzie dodatek do zajefajnej gierki Company of Heroes, mam pytanko czy dalibyście podstawke i dodatek w (złotej) edycji kolekcjonerskiej ze skrzynką taką jak ostatnio (podobnej)?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:45, migem napisał:

poza Faraonem wydalismy kazda z osbna w XKN, nie widze szans na edycje wszytskich
tych gier razem, niestety powoduje moja decyzja znajmosc wynikow sprzedazy wszytskich wymienionych
wyżej tytułów:)


Czy jest chociaz szansa, ze w NXN pojawi sie Faraon + Kleopatra czyli jak sam zauwazyles brakujace ogniowo? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy w XKN zostało by wydane Driv3r. Wiem gra nie była jakimś hitem. Słyszałem, ze jest w miarę nie najlepsza a ni najgorsza. I czy by byłą w XKN kupił bym chociaż z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj zapomnialem spytac o inne edycje:

-Colin''a
-Zoo Tycoon 2(Jak na 3 dodatki powinna chyba sie pojawic?)

Zwlaszcza ta 2 dla fanow tycoonow wydaje sie byc bardzo interesujaca. Niestety w tym gatunku wydawcy nie rozpieszczaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy będzie jeszcze wydana w nex Disciples II bunt elfów? patrzyłem w sklepie nie ma, jest tylko Disciple II powrót galleana
nafajniej jak by było wydanie ze wszystkie 3 części razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wydania BG II w Extra Klasyce Next? Nie musi to być od razu w EKN, zawsze można poczekać, tylko chcę się spytać, czy jest szansa, żeby był w tej serii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:28, Airuk napisał:

Czy jest możliwość wydania BG II w Extra Klasyce Next? Nie musi to być od razu w EKN, zawsze
można poczekać, tylko chcę się spytać, czy jest szansa, żeby był w tej serii? :)


Przeczytaj parę postów wyżej (te pisane niebieskim drukiem) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 17:30, Mroku21 napisał:


Przeczytaj parę postów wyżej (te pisane niebieskim drukiem) :P

Och, świetnie, a więc będzie :) Dzięki za pomoc Mroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:33, Airuk napisał:

> Przeczytaj parę postów wyżej (te pisane niebieskim drukiem) :P
Och, świetnie, a więc będzie :) Dzięki za pomoc Mroku!


Będzie, będzie. Nie tylko Ty czekasz na tą gierkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni z zimną krwią - Migemie - zadaję Ci pytanie - kiedy odpowiesz na tego maila!!! :D Już nawet nie tylko to, żebyś wprowadził w życie to co napisałem, w to akurat nie wierzę, po prostu fajnie by było mieć jakąś trasę kontaktu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oki super. niewiem jak przelom moze byc malutki, ale niewazne :)

czy jak juz bedzie git to wydacie jakas limitowana edycje plenscape torment??

bo gra wg. mnie to najlepsze RPG w historii obok fallouta :)

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować