Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Hmmm... pewien delegat powiedział mi, że na forach ludzie gnoją HOMM 5. Ja osobiście uważam tą grę za dobrą, jednak ON zawsze się sprzecza, jest uparty i wogóle nie da się z nim gadac. Czy to prawda, że na naprawdę wielu forach ta gra jest wyśmiewana przez graczy?
Ps. Ten pewien delegat jest fanem HOMM 3 i 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:51, Ćpunek01 napisał:

Hmmm... pewien delegat powiedział mi, że na forach ludzie gnoją HOMM 5. Ja osobiście uważam
tą grę za dobrą, jednak ON zawsze się sprzecza, jest uparty i wogóle nie da się z nim gadac.
Czy to prawda, że na naprawdę wielu forach ta gra jest wyśmiewana przez graczy?
Ps. Ten pewien delegat jest fanem HOMM 3 i 4...



Homm 4? to ja dziekuje, biore wiaderko, lopatke i ide do innej piaskownicy... Nie dziwie sie, ze h5 mu sie nie podoba, jak lubi gniota jakim jest bez dwoch zdan h4.... A co do h3 - cudo, cudenko :) do tej pory gram po sieci z kumplem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:35, morthi napisał:

od dzisiaj chyba mozna przestac narzekac na polskie tlumaczenie heroesow 5...
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=30194


Hehe:) Jakaś marna to jednak pociecha... Tym bardziej, że to "tłumaczenie" musimy płacić... Ale cóż, chyba nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby... Bo jeśli będą się ukazywały kolejne dodatki, części - i tak je kupimy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:51, Ćpunek01 napisał:

Czy to prawda, że na naprawdę wielu forach ta gra jest wyśmiewana przez graczy?


Przejrzyj sobie trochę ten temat a zobaczysz, że tutaj większość cieszy się grą. Wiadomo, nie jest doskonała, ale moim zdaniem jest świetna i daje dużo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Vokialowi z Heroes Round Table możemy cieszyć się rewelacyjną tabelą przedstawiającą zestawienie wydatków Mrocznej Energii na każdą z maszkar Nekropolii wraz z uwzględnieniem jednostek niezbędnych do ich ożywienia.

Oto link: http://celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=5620&start=75

PS. Jako, że miałem problemy z ponownym otwieraniem strony, na wszelki wypadek załączam tabelę do mojego posta.

20070201192524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysmierwana moze nie ale krytykowana na pewno. Mnostwo bledow w grze i jeszcze wiecej bledow w polonizacji nie moze pozostac przemilczana. Zamiast naprawienia sytuacji slyszymy "pozniej, w kolejnej wersji" itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Mam prośbę. Jak ktoś może niech prześle mi poprawkę lokalizacyjną do KP na maila <w opisie>. Mozliwie jak najszybciej. Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam teraz dostepu do gry i sie pytam. Jak teraz idzie patchowanie?
Moze ktos powie, gdzie jest patch 1.41 do wersji empikowej czy teraz sie sciaga wedle nosnika cd/dvd?(pomijac instalke 1.4 co wlasnie wydaje sie bardzo dziwne, szczegolnie, ze wymaga w opisie 1.4)
BO
Akashi-CD Projekt-Ekipa gram.pl
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15722&pid=196 (chodzi o zdanie" Patch 1.41 sprawdzaliśmy już i instaluje się na wersji Empikowej 1.3 bez problemów ")


Skoro Cdprojekt twierdzi, ze patchy do gry odpowiada Ubisoft czy ktos zalozyl temat na forum ubisoftu o problemie z patchowaniem empikowej wersji? Jesli takowy istnieje to prosze o linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 21:45, Sarinew napisał:

A ja nie mam teraz dostepu do gry i sie pytam. Jak teraz idzie patchowanie?
Moze ktos powie, gdzie jest patch 1.41 do wersji empikowej czy teraz sie sciaga wedle nosnika
cd/dvd?(pomijac instalke 1.4 co wlasnie wydaje sie bardzo dziwne, szczegolnie, ze wymaga w
opisie 1.4)
BO

>

Wlasnie przeczytalem w temacie o patchu do NWN2, o patchie empikowym H5.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15770&pid=1884

Morthi (to nie miejsce na to ale co tam) patch pojawił się 30.01.07 1.41 do edycji empikowej pojawi się jutro jeżeli nie będzie żadnych problemów z instalacją czy prawidłowym działaniem.


Nie mogl ktos tej informacji podac tutaj, przeciez to logiczniejsze, ze info o patchu H5 tutaj, a nie tam.
Czyli moj post wyzej jest nie wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby tu wkleić linki do patchów? Przynajmniej do tych, które nie są dostępne na głownej stronie gram - mam problem z wyświetleniem strony homm.gram.pl. Chodzi o podstawkę DVD i dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 19:31, Napek napisał:

Dzięki Vokialowi z Heroes Round Table możemy cieszyć się rewelacyjną tabelą przedstawiającą
zestawienie wydatków Mrocznej Energii na każdą z maszkar Nekropolii wraz z uwzględnieniem jednostek
niezbędnych do ich ożywienia.

Oto link: http://celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=5620&start=75

PS. Jako, że miałem problemy z ponownym otwieraniem strony, na wszelki wypadek załączam tabelę
do mojego posta.

Jakiej mrocznej energii, o czym ty mówisz, myslałem, że zamiana jednostek na jednostki nekropolis jest darmowa, nie słyszałem o żadnej mrocznej energii do wydawania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 21:53, Dark Demon napisał:

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby tu wkleić linki do patchów? Przynajmniej do tych, które nie są
dostępne na głownej stronie gram - mam problem z wyświetleniem strony homm.gram.pl. Chodzi
o podstawkę DVD i dodatek.


http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5 - Tutaj masz wszystko co potrzebujesz:)
Patche do edycji DVD to te "hu_pl":)
I jeszcze poprawki lokalizacyjne:
do postawki: http://www.gram.pl//pliki_szczegoly.asp?id=1312
do dodatku: http://www.gram.pl//pliki_szczegoly.asp?id=1465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że byłoby prościej, ale jest inaczej. Nie można pobrać żadnego pliku z działu plików, bo przerzucają się na nowy serwer czy coś. Wiec ponawiam prośbę. Czy może mi ktoś przesłać poprawkę lokalizacyjną do KP na mail sikoradek@o2.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:07, Bosper napisał:

Jakiej mrocznej energii, o czym ty mówisz, myslałem, że zamiana jednostek na jednostki nekropolis
jest darmowa, nie słyszałem o żadnej mrocznej energii do wydawania??


A korzystałeś już może z patcha 2.1? Otóż właśnie ten patch wprowadza zmiany. Duże zmiany :) Jedną z tych zmian jest mroczna energia w Nekropolii. To ona (i kilka innych czynników) ogranicza ilość ożywianych jednostek po walce. Dodatkową zmianą, jak widać w tabeli, jest to, że możemy wskrzeszać nie tylko szkielety :) Zachęcam, żebyś zainstalować tę łatkę. Jeśli nie dal zmian w nekromancji to dla cieszących się po wygranej bitwie jednostek Fortecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:39, Radek15 napisał:

Zdaje się, że byłoby prościej, ale jest inaczej. Nie można pobrać żadnego pliku z działu plików,
bo przerzucają się na nowy serwer czy coś. Wiec ponawiam prośbę. Czy może mi ktoś przesłać
poprawkę lokalizacyjną do KP na mail sikoradek@o2.pl?


Tego nie wiedziałem:) Już się wysyła. Pilnuj skrzynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:39, Radek15 napisał:

Czy może mi ktoś przesłać
poprawkę lokalizacyjną do KP na mail sikoradek@o2.pl?


Zdaje się, że dostaniesz tego patcha dwa razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej :) zapraszam do dyskusji gdyz nie bardzo wiadomo co zrobic z ta sytuacja ;) no chyba ze ktos wie w jaki sposob zmniejszyc czcionke zeby sie opis miescil

20070201225234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zanim lookniesz sobie w kuznie to wrzuc nieoficjalny patch bo sie rpzestraszysz

usun rowniez z podpisu link do bitefighta - jest to zakazane regulaminem (degrad gwarantowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować