Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 16:14, Luke PL napisał:

Mam kolejne pytania:
1) czy nieoficjalny patch do podstawki tez musi byc w folderze map z rozszerzeniem .h5m


patch zostal polaczony wiec wystarczy ze masz wsadzony najnowszy - dziala i z podstawka i z dodatkiem

Dnia 02.02.2007 o 16:14, Luke PL napisał:

2) czy wtedy nie bedzie sie to jakos gryzc z patchem do Kuzni (skoro w tym samym folderze)


nie

Dnia 02.02.2007 o 16:14, Luke PL napisał:

3) czy mody zawarte w folderze map dzialaja tez w podstawce /czy tam nie zablokowano ich ??


tego nie wiem bo nie sprawdzalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:40, morthi napisał:

mamy problem i to duzy...
po zmianie opisu kopalni rudy opis calkowicie zniknal... i co teraz? masz jakies rozwiazanie
tego problemu?

Spokojnie, wszystko da się naprawić. :)
Poprawka będzie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam problem ( lub nie ) z pierwsza misja Sylvan "uchodzcy" potyczki graniczne, które tocze, trwają już całe wieki. Ponoć mam czeka c na nadejście Lorda Demonów i wygrana z nim kończy misje, lecz smęce sie po swojej stronie, jednostki mi już ida w ok. tysiąca, rudy klejnotów po kilka tysięcy a Lorda jak nie widać tak nie widać :(
Jak radzicie, cierpliwość czy może jakiś błąd w grze ???
Mam sławną wersje empikową 1.3 ;)

Z góry dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:07, joonu napisał:

/ciach/

Ten błąd występuje we eszystkich wersjach. Jeśli po długim czasie nie pojawia się armia Inferno, to znaczy, że nie zadziałał skrypt za to odpowiedzialny. Jedynym wyjściem jest ponowne rozpoczęcie misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mody zawarte w folderze map dzialaja rowniez z podstawka
Moze to i dobrze ze "zablokowano" je jako .pak w folderze data i/lub data1 i zamiast tego jest 1 wspolny folder map - choc lepiejbyloby gdyby do tego został stworzony specjalny folder MODs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:02, windows00 napisał:

> /ciach/
Ten błąd występuje we eszystkich wersjach. Jeśli po długim czasie nie pojawia się armia Inferno,
to znaczy, że nie zadziałał skrypt za to odpowiedzialny. Jedynym wyjściem jest ponowne rozpoczęcie
misji.

Dzięki windows00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.mytempdir.com/1198811
Uaktualniony Unofficial Patch 2.1A. Dodano biografię Nikolaja oraz usunięto błąd z niewyświetlającym się opisem kopalni rudy.
Jeśli instalowałeś już Unofficial Patch 2.1A, przejdź do katalogu Maps i nadpisz istniejący plik tym z podanego linka.
Jeśli nie instalowałeś Unofficial Patcha 2.1A, po prostu wrzuć powyższy plik do katalogu Maps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:46, Krejt napisał:

http://www.mytempdir.com/1198811
Uaktualniony Unofficial Patch 2.1A. Dodano biografię Nikolaja oraz usunięto błąd z niewyświetlającym
się opisem kopalni rudy.
Jeśli instalowałeś już Unofficial Patch 2.1A, przejdź do katalogu Maps i nadpisz istniejący
plik tym z podanego linka.
Jeśli nie instalowałeś Unofficial Patcha 2.1A, po prostu wrzuć powyższy plik do katalogu Maps.

czyli nie jest juz potrzebny plik H5_UnofPatch_v2.1_WeekFix ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:59, Bafometus napisał:

czyli nie jest juz potrzebny plik H5_UnofPatch_v2.1_WeekFix ?

Nie implementowałem go - czyli nadal jest potrzebny. Czymkolwiek jest. ;)
Żebym jeszcze wiedział co to takiego. ;) Musiałem coś przegapić. Mógłbym dostać link do posta tłumaczącego co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:08, Krejt napisał:

> czyli nie jest juz potrzebny plik H5_UnofPatch_v2.1_WeekFix ?
Nie implementowałem go - czyli nadal jest potrzebny. Czymkolwiek jest. ;)
Żebym jeszcze wiedział co to takiego. ;) Musiałem coś przegapić. Mógłbym dostać link do posta
tłumaczącego co i jak?

po wypakowaniu wersji Heroes_V_Unofficial_Patch_v2.1a sa dwa folderki "data" i " maps" w data jest pliczek H5_UnofPatch_v2.1_WeekFix.pak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wypakowywać, jeśli ma się wygodny instalator?
Moje poprawki wymagały ingerencji tylko w plik H5_UnofPatch_v2.1a.h5m - i jego trzeba nadpisać (w katalogu Maps). Drugiego - jeśli DiDivor go wstawił w konkretnym celu - lepiej nie ruszać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:20, Krejt napisał:

Po co wypakowywać, jeśli ma się wygodny instalator?
Moje poprawki wymagały ingerencji tylko w plik H5_UnofPatch_v2.1a.h5m - i jego trzeba nadpisać
(w katalogu Maps). Drugiego - jeśli DiDivor go wstawił w konkretnym celu - lepiej nie ruszać.
:)

Napisales tak:Jeśli nie instalowałeś Unofficial Patcha 2.1A, po prostu wrzuć powyższy plik do katalogu Maps.
Ale.. jezeli ktos sciagnie samo uaktualnie do Unofficial Patch 2.1A. ktore podales przed chwila to ono nie posiada pliku H5_UnofPatch_v2.1_WeekFix i..nie bedzie go mial zainstalowanego stad to pytanie czy plik jest wymagany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:49, morthi napisał:

/.../


Muchas gracias:) A jeśli o mnie chodzi kompatybilne być nie muszą, jako że jestem szczęśliwym posiadaczem Kuźni:)
No - to teraz pogramy, hehe:) Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście Demony się odlokowały w Kultystach. Zostało jedno miast przeciwnika, ale wole poczekać ze zdobyciem aż wypełnie misję poboczną. Ile jest tych ataków demonów w Kultystach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUZNIA PRZEZNACZENIA Heroes V działa mi bez zarzutu, natomiast dodatek "KuĄnia Przeznaczenia" po zainstalowaniu działał poprawnie, nastepnego dnia nie dało się już uruchomić gry. mimo reinstalacji zarówno Heroes V jak i dodatku "KuĄnia" nadal gra nie działa. Klikaj?c na ikonkę gry wyskakuje komunikat o błędach [App Name: h5_game.exe , App Ver: 2.0.081] bardzo prosze o odpowiedĄ

20070203121039

20070203121049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:10, BedBoyzZz napisał:

/.../


Odpowiedzi na Twoje pytanie udzielił Ci w grudniu (!!) fish: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11453&pid=307

P.S. Wystarczy umieścić pytanie w jednym temacie. Umieszczanie kilku identycznych postów w kilku tematach może być potraktowane jako spam. To taka dobra rada:)
P.S.2 W przypiętym poście masz odsyłacze do pomocy technicznej. Czasami warto tam zajrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo podobno CDP ma juz dla empikowej wersji patcha 1.41 dzialajacego a mimo to wciaz dostepne tylko pliki dla innych wersji - cudownie...

Czy dodatek i podstawka sa patchwoane osobno? Chodzi mi o to czy musze wpierw spatchwoac podstawke a potem dodatek czy moge na odwrot? A moze jak chce grac w dodatek tylko to w cale nie musze patchowac podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować