Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Spotkanie Trójstronne Na Szczycie, czyli rozmawiamy o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości gramu!

325 postów w tym temacie

Cześć,

W najbliższy piątek w Warszawie odbędzie się spotkanie przedstawicieli gram.pl z przedstawicielami Szanownego Grona Moderatorów gram.pl.

Spotykamy się po to, aby na niewirtualnym gruncie omówić sprawy ważne z punktu widzenia społeczności gram.pl jak i administracji gram.pl. Podsumujemy ostatnie lata naszej działalność (od 6 października 2005), ostatnie miesiące (od 1 lutego 2008) oraz zastanowimy się wspólnie nad drogą, którą powinniśmy obrać, aby o Społeczności gram.pl stało się pozytywnie-głośno.

Pierwszym naszym pomysłem było spotkanie dwustronne, ale poszliśmy po rozum do głowy (tak, nam też się zdarza!) i przypomnieliśmy sobie o pewnej prawdzie – (prawie :>) nic o Was bez Was, droga Społeczności.
Dlatego też mam przyjemność ogłosić, iż na spotkanie zapraszamy delegację 3 osób wybranych spośród Szanownego Grona Gramunity. Jako, że czasu do piątku pozostało niewiele, tym razem (bo mamy nadzieję, że te spotkania staną się z czasem naszą gramową tradycją) wybór Delegatury Gramunity musi być maksymalnie uproszczony. Dlatego też prosimy zgłaszać chęć uczestniczenia w 1 Debacie Gramunity za pośrednictwem formularza, do którego link znajdziecie niżej.

Jako, że spotkanie odbędzie się w miejscu, które gdyby było grą komputerową, miałoby znaczek PEGI +18 ,osoba która może wziąć udział w Debacie musi mieć ukończone 18 lat. Ponadto konieczne będzie podpisanie Cyrogramu, czyli papierka gwarantującego nam, że wszystkie mroczne sekrety działu community, redakcji i Szanownego Grona Moderatorów oraz Społeczności nie zostaną ujawnione. ;-)

Zanim zacznie się utyskiwanie, że dlaczego znów Warszawa, dlaczego znów dla dorosłych (:>), dlaczego nie ja, a On itd. informuję wszem i wobec, iż na spotkaniu zostanie sporządzony protokół, który to z kolei zostanie Wam ujawniony i poddany Waszej surowej, szczerej i konstruktywnej ocenie, a także dalszej dyskusji. Fotki ze spotkania także.

W tym wątku także możecie sygnalizować problemy/pomysły, które Waszym zdaniem są najważniejsze, najpilniejsze i które to powinniśmy omówić w trakcie Debaty!



Zależy nam na obecności osób, którym zależy na przyszłości gram.pl, a więc w formularzu zgłoszeniowym prosimy o krótkie uzasadnienie – dlaczego Ty, a nie On, tudzież Ona?:>
Link do formularza: www.gram.pl/konkursy/debata


Zgłoszenia przyjmujemy do najbliższego czwartku, do godziny 15:00. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie (nie zapomnijcie podać namiarów na siebie!), ksywki zostaną ujawnione w wątku.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania – śmiało. Podaję też namiar na nasz dział – ekipa@gram.pl. Laid back odbiera wiadomości z tej skrzynki - męczcie ile wlezie, a co! Poniżej także numery telefonów do nas: Sol - 664 455 188, Laid - 664 455 191 (to drugie to gorrrąca linia, zachęcam!)

Pozdrawiam w imieniu naszego działu,

Justyna Milewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust znakomity pomysł. Mam nadzieję że mordy wreszcie przebiją się swoim głosem, mnie się nie udało :/

Spotkanie twarzą w twarz zawsze jest lepsze, co więcej od słowa do słowa mogą powstać naprawdę fajne pomysły.
Bleh wracam do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Jak zwykle 18 lat i wyżej. Lecz prawdę mówiąc się nie dziwię, gdyż będzie do podpisania umowa o nie wygadaniu sie o tym co było. No cóż mi brakuje jeszcze 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 13:44, Earthshaker napisał:

Bardzo ciekawa inicjatywa. Mam nadzieję, że wyjdzie z niej coś ciekawego. Spotkania twarzą
w twarz są zawsze lepsze :P


No właśnie - mamy taką nadzieję, że spotkanie poza firewallem przyniesie korzyści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:04, Laid back napisał:

No właśnie - mamy taką nadzieję, że spotkanie poza firewallem przyniesie korzyści ;)

Jeżeli wszystko pójdzie przyjemnie i z wieloma nowymi pomysłami to takie spotkania można robić częściej :P

EDIT: Bóg zapłać Laid jestem przewodniczącym dzięki Tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:06, Earthshaker napisał:

> No właśnie - mamy taką nadzieję, że spotkanie poza firewallem przyniesie korzyści
;)
Jeżeli wszystko pójdzie przyjemnie i z wieloma nowymi pomysłami to takie spotkania można
robić częściej :P


Anom, myśleliśmy wstępnie o spotkaniach co 3 miesiące - podsumowanie + co dalej ;) I do tego oczywiście raporcik dla reszty społeczności.

EDIT: To teraz degradzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:06, Union Pacific napisał:

Można sporządzić listę rzeczy które można by poprawić? ;)


Union, można .. Aczkolwiek zaznaczam, że pewnie nie uda się wszystkiego przedyskutować. Ale między innymi właśnie po to jest ten wątek i to spotkanie. Ustalenie Waszych, naszych, wspólnych priorytetów. Śmiało :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:07, Soleila napisał:

Anom, myśleliśmy wstępnie o spotkaniach co 3 miesiące - podsumowanie + co dalej ;) I
do tego oczywiście raporcik dla reszty społeczności.

Szczerze to myślałem o takim spotkaniu co pół roku, ale jak Sol chce co kwartał to spoko. Oczywiście podsumowanie jest niezbędne dla reszty gramunity :P

Dnia 27.05.2008 o 14:07, Soleila napisał:

EDIT: To teraz degradzik :P

EDIT: Bez przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to miałoby być tak: My składamy propozycje, Ekipa gramu, moderatorzy i delegacja od nas je przedyskutuje? Jeżeli to mają być takie spotkania to jak najbardziej. Jeżeli to miałoby się odbywać za zamkniętymi drzwiami (tzn. wiemy o zmianach dopiero po wprowadzeniu/o tych planowanych po przedyskutowaniu ich) to raczej już nie będzie za dobrze... Większości gramowiczów nie musiałyby podobać się wyniki przeprowadzonych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 13:42, boogie85 napisał:

Jak na mój gust znakomity pomysł. Mam nadzieję że mordy wreszcie przebiją się swoim głosem,
mnie się nie udało :/

Szkoda tylko, że grono moderatorów jest na tyle wąskie, że mało kto ma naprawdę predyspozycje do tego by się przebić. Staram się mieć jednak dobre myśli i wierzyć, że uda się w końcu coś zmienić na lepsze, bo ostatnie zmiany były niestety moim zdaniem na gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:22, LUIGI93 napisał:

Czyli to miałoby być tak: My składamy propozycje, Ekipa gramu, moderatorzy i delegacja
od nas je przedyskutuje? Jeżeli to mają być takie spotkania to jak najbardziej. Jeżeli
to miałoby się odbywać za zamkniętymi drzwiami (tzn. wiemy o zmianach dopiero po wprowadzeniu/o
tych planowanych po przedyskutowaniu ich) to raczej już nie będzie za dobrze... Większości
gramowiczów nie musiałyby podobać się wyniki przeprowadzonych zmian.


Propozycje są zawsze mile widziane. Spotkanie będzie zamknięte, ale ustalenia które tam zapadną będą jawne for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada, oby to weszło do corocznego spotkania. Szkoda że ja nie mogę się zgłosić na to spotkanie, ponieważ na pewno nip przyjadę w tym terminie do Warszawy. Oby wpadły Wam do głowy ciekawe i rewolucyjne pomysły na ulepszenie gram.pl i jego społeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pomysł i mi się podoba i jestem jak najbardziej ciekaw co też postanowicie. Mam nadzieję, że się Wam uda jakoś pod natchnieniem to spotkanie przetrwać, żeby lista postanowień była długa i zachęcała każdego do lognięcia się u nas.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Delegacjo jak na początek rozkręćcie temat o konkursach, bądźcie twardzi w rozmowach.. my tego potrzebujemy :P hehehe..
A jeśli chodzi o przyszłość gram.pl.. chyba mamy wszystko czego nam trzeba :P No bo co tu jeszcze... A dlaczego w CDP Insider nie ma już 4gramów ? Czy to przez to że gram.pl odłączyło się od CDP.. wydaje mi się że jednak nie.

EDIT: Można by dodać nowe skórki do forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować