Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ha, Leona teraz w meczu musi się pojawić - dzisiaj żadnej gry nie miałem, żeby ktoś nią nie grał.
Nie wiem też, czy trafiam cały czas na ludzi, którzy nie umieją nią grać, ale nie stanowi wielkiego problemu. Rammus(moja nowa miłość w tej grze, którym gram już od jakiegoś czasu) > Leona i to zdecydowanie(drużyna 2x23lvl i 3x30lvl). Tak w teamfightach, jak i solo widać przewagę ''żółwia''.

Całkiem fajna gra się też przed chwilą trafiła, prawie 80 minut zabawy. Pokazał się też minus gry ze znajomymi - burza odłączyła dwóch od gry(ciekawe, że kilometr dalej jakoś nie:P) i się jeszcze jakieś 15 minut udało podefować nawet. Oczywiście screena zapomniałem zrobić we właściwym miejscu, i tylko ten z profilu mi został(możecie sobie popatrzeć, jakie wyniki ma człowiek z kategorii ''old noob'':P).:>

20110715005129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 00:00, Hacket napisał:

Ehkem a czy pan potrafi dokładniej liczyć tak ładnie zapytam? Z customem jest 8 a ja
tego customa nie liczyłem.... wiec 7 na normalu panie. replayów może kiedyś zrobię może,
wcześniej nie robiłem i nie wiem jak pc by się zachowywał... Ale na wszystko przyjdzie
pora :P


Lol replay prawie w ogóle nie wpływa na pracę komputera (chyba, że na jakichś bardzo słabych komputerach), więc czekamy na powtórki.

@Up
Ale nie widzę możliwości zmiany na język polski. Jest tylko angielski, francuski, hiszpański i niemiecki. Wszyscy tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 10:11, sirufok napisał:

Ale nie widzę możliwości zmiany na język polski. Jest tylko angielski, francuski, hiszpański
i niemiecki. Wszyscy tak mają?


Tak i przy zmianie patche...
Wiecie może kiedy wyjdzie nowa instalka na stronie?
Edit: Na us dostępny jest tylko język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Społeczność tej gry rzeczywiście schodzi na psy lub tibię, jak kto woli. Właśnie zostałem zwyzywany od niewolników, zwyzywano mój kraj za słabą edukację itp. itd. I jeszcze namawiali przeciwników do reportowania mnie. Choć jako jedyny miałem pozytywne K/D. Ne wiem kto ma słabą edukację, my, czy koleś mówiący, że u mnie w kraju nie mamy wolnej woli 0.o. PL w nicku i już takie rzeczy. Takie rzeczy powinny podejść pod sąd a nie pod śmieszne bany. Tylko teraz robić nowe konto bez pl?Śmieszne. Naprawdę Riot musi coś zmienić w tym społeczeństwie graczy bo to jest karygodne. Wyzywają jedynego dobrego gracza w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K/D to niestety za mało aby stwierdzić czy gracz jest dobry ;)
PL w nicku, cóż, dla mnie to obciach już od ponad 10 lat w środowisku multi ;)
Najpierw trzeba by się dowiedzieć skąd mieli takie nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 11:18, Selv napisał:

K/D to niestety za mało aby stwierdzić czy gracz jest dobry ;)
PL w nicku, cóż, dla mnie to obciach już od ponad 10 lat w środowisku multi ;)
Najpierw trzeba by się dowiedzieć skąd mieli takie nastawienie.

W sumie to nie patrząc na K/D nie feedowałem nikogo. Gram dość dobrze, jak na parę dni gry. Jako Shaco jak zwykle poszedłem do jungli. Nie ginąłem. Gdy każdy w teamie miał po 2 deady ja złapałem pierwszego. Po 10 minutach moich kłótni zaczęli mówić ss''y. W ogóle denerwuje mnie ta gra. Wszędzie mówią mr pollack. Później chwalą się jacy wyedukowani. Że u nich mają wolna wolę a u nas nie. 0.o Brak wolnej woli to dla mnie niewolnictwo więc skąd wykształcony powiedzmy anglik wie, że u nas są niewolnicy? U małpy się uczył? Z tej gry się drugi cs lub tibia robi. Każdy polak chwali grę za dobry teamplay choć większość nie wie co ten teamplay oznacza. Z resztą.
Gdyby ktoś potrzebował gracza do wspólnej gry to zapraszam GromoPL. Customów mi się odechciewa a moi znajomi z reala to feederzy i dzieci neo z csa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, chcą modyfikować Pantheona według sugestii ludzi z tamtejszego forum...

Dlaczego, dlaczego mu to robią, był taki dobry przed nerfami D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morello - Lead Champion Designer

We''ve got a pretty exciting update coming in for Tryndamere in the next patch. There''s some fun content surprises related to it, but I wanted to talk about the mechanics side of this update;
Rage

Ever since Renekton, we''ve been thinking about the potential of a rage-related system to Tryndamere''s Bloodlust. We''ve utilized the resource system to manage Bloodlust stacks;

* The bar maxes out at 100 Rage

* Each normal hit Tryndamere does to any minion or champion grants 5 Rage

* Crits grant 10 rage

* Killing blows on anything grant double the rage (10 for hits, 20 for crits).

* Bloodlust''s bonus is now based on the rage you have (for both the bonus stats and the heal).


Why change this, you may be asking? A few reasons drove this:

* Tryndamere is great in mid and low elo, but really falls off in more competitive play. This is largely due to an early game that''s really binary, and how hard it is to do anything if you can''t dominate your lane. The rage system evens this out a little bit.

* Bloodlust is hard to understand as the opponent, and watching the buff bar is not as optimal for the user experience. By moving the same mechanics into the resource bar, it''s easier to see and communicate, plus generally "cooler"

* It makes sense! Tryndamere is a barbarian that uses rage-themed skills A Fury meter would be what we would had done if the tech were in the same state when we launched.

We think this is going to be a nice update for Tryndamere, both for players who use him and players who fight him.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 18:25, Kraju napisał:

Jak był op tak będzie op i raczej nic tego nie zmieni. Chyba że znerfią skille, głównie
ulti.


Trynda nie jest op... fakt, że ciężko go zatrzymać jak się nafeeduje, ale tak jest z prawie każdym carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada. Jak robicie duo to róbcie je do cholery z ludźmi na waszym poziomie, a nie 500 elo niżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować