Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2012 o 23:34, karolekx23x napisał:

Ale jak Orgin działa? Odczuwasz czy przeszkadza ?


Nie odczuwam. Nie byłoby lepiej samemu to obadać?

Jeśli ktoś miałby chęć na pełne dostojeństwa i gracji napieprzanie w multi, to zapraszam. Nick: Galadh
Muszę w końcu odblokować tego Turiana Sentinela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zainstalowanego, nie grałem w demo. A grajac w demo nie chce popsuć sobie grania, bo jeśli zagarm gorzej bedę wyczekiwal premiery. Jak juz grać to na całego w ME3.

Orgin parwdopodobnie zawita u mnie jak bede posiadał ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 07:17, DoMiNo1992 napisał:

Oczywiście poza tym, iż

Spoiler

ŻNIWIARZE OPANOWUJĄ ZIEMIĘ!!! BUUU

hieh... :)


Ale o tym było wiadomo już dosyć dawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ME3 ściągnięte, ograne i są wnioski. Multi hmm w demie szybko się nudzi, ale to chyba z powodu małej liczby trybów itp. Spodobał mi się rozwój ekwipunku w multi, na pewno w pełnej wersji będzie znacznie więcej przedmiotów które urozmaicą grę. Singleplayer. Rewolucji nie ma z moich obserwacji poprawiono po prostu niedociągnięcia (lepsze animacje, większa płynność walki, poprawiony interfejs), w sumie samo demo służy tylko ukazaniu jak to mniej więcej wygląda a samej fabuły nie zdradza bo fragmenty są troszkę wyrwane z kontekstu (ale można na pewno coś wywnioskować). Do czasu premiery nie wchodzę na yt oraz na serwisy o grach bo na pewno trafią się trolle które będą chciały popsuć grę ;).

Jeśli ktoś chcę zagrać w multi to mój nick na origin to Bratek193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 15:18, zerohunter napisał:

W tym demku w multi da się np. dla żołnierza kupić inny karabin?

Kupujesz Recruit Packi / Veteran Packi i liczysz na łut szczęścia. Jeśli wylosujesz jakąś broń, możesz użyć jej u każdej klasy, która może z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz nosić każdą spluwę. Limitem jest tylko ich ilość - 2. Wystarczy, że w ekranie broni wybierzesz "puste" i możesz sobie takiemu szturmowi walnąć snajperę i karabin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, a jakie atrakcje będą jeszcze w pełnej wersji multi?

Zastanawiam się nad kupnem tej gry, żeby młócić i młócić do zgona, tylko żeby single był dobry, jak myślicie ile po premierze gra będzie kosztowała poniżej 100 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe popołudnie i wieczór nie mogę się dzisiaj zalogować do Origina, ma ktoś taki kłopot? Wczoraj wszystko było cacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem w demko. Co prawda przeszedłem tylko ten fragment z początku gry (nie chce psuć sobie zabawy spoilerami), aczkolwiek jest kilka kwestii, których nie rozumiem. Być może ktoś o to pytał, ale zapewne padła tu masa spoilerów, a jak już mówiłem, nie chcę zepsuć sobie gry. Pamiętam jak przed premierą dwójki dowiedziałem się, że

Spoiler

Normandia będzie zniszczona zaraz na początku i wolałbym tego uniknąć tym razem.


Spoiler

Otóż zastanawia mnie, jak to się stało, że Shepard znowu jest w Przymierzu? A raczej był, bo póki co nie służy. Grałem w Arrival, może to przez zniszczenie tego systemu Batarian? Poza tym kim jest James i dlaczego wydaje mi się, że zna się z komandorem?

Ewidentnie brakuje mi tu jakiegoś fragmentu i zastanawia mnie, czy było to w jednej z książek albo jakimś komiksie? Właściwie chciałbym tylko odpowiedź "tak" albo "nie" na to ostatnie pytanie, a jeśli tak, to w której z książek pada odpowiedź na te pozostałe. Jeżeli wszystko będzie ładnie wyjaśnione w pełnej wersji, to wolę dowiedzieć się dopiero podczas gry. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd się wziął James i skąd zna Shepa można się dowiedzieć z komiksu ''Conviction''.

Spoiler

James został zwerbowany przez Andersona do pilnowania Sheparda, gdy ten został aresztowany za to, co zrobił w Arrivalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może, czy przy importowaniu sejwa z jedynki do dwójki, można było potem zmienić klasę postaci, czy nie? I jak to będzie w trójce? Bo przez dwie części grałem żołnierzem i raczej już mam dość filozofii rozgrywki na zasadzie "WAAAGHH, mam najcięższy pancerz, najwięcej tarcz, najwięcej spluw, RAAAMBOOO" :)
Pograłbym chyba technikiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jedynki do dwójki się nie dało, teraz pewnie też się nie będzie, szczególnie że z 1 do 2 były że tak powiem okoliczności na zmianę klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 10:44, Outlander-pro napisał:

Pamiętacie może, czy przy importowaniu sejwa z jedynki do dwójki, można było potem zmienić
klasę postaci, czy nie?

Można było zmienić klasę a nawet wygląd postaci. Sam zmieniłem swojego Soldiera z jedynki na adepta.

Dnia 19.02.2012 o 10:44, Outlander-pro napisał:

I jak to będzie w trójce?

W trójce ma być tak samo - na samym początku będzie można ustalić klasę i wygląd bohatera jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się zaimportować kod postaci ale nie zawsze działa. U mnie zadziałał w 4 na 5 przypadków - 5 się zrypał, prawdopodobnie przez fryzurkę "na jeża", która jest zastąpiona w ME3 czymś innym. W efekcie zamiast porządnego, podniszczonego żołnierza otrzymałem emeryta z wąsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować