Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

jak dla mnie brak wierzyczek i min mozna wyjasnic tym ze tau sa rasa wojownikow i zabijanie przeciwnika z wierz i min jest dla nich niehonorowe i wola jatke oko w oko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby oni jeszcze wieżyczki mieli to masara - stawiamy wieżyczki z przodu, Fire Warriorów oraz Stealth suit z tyłu i cekawe, czym do takiej bazy wejść. Piechota nie przejdzie, bo FW rozwalą. Pojazdy nie wjadą, o Suity majacięzki sprzęt. Chyba tylko jakosdeep strike tam zrobić albo Bloodthristerem czy Awatarem próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oto chodzi ,że Tau nie lubią walki oko w oko :) walka wręcz jak i podstępne sztuczk (np. miny) są dla nich
niechonorowe a walką wręcz, nazywając rzeczy po imieniu, po prostu się brzydzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 17:19, wilku.pl napisał:

Na taką obudoowaną baze wystarczyłoby orbitala puścić...

Tylko że najpierw Force Commander musiałby pożyć dostatecznie długo by wysłać sygnał, a przy sile ognia Tauskich jednostek było by to nieco trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłąszcza kiedy stał by tam maksymalnie wypakerzony Tu Commander, bo on przerywa jednym z ataków. FC Marines tylko by latał z boku na bok i o bombardowaniu mógłby zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy SM są imba? :P ZresztaSM da radę Tau pokonać - to że w demie tego nie widać wynika tylko z upośledzenia AI (zreszta Relic specjalnei AI ogłupił w demie, bo inaczej szans by siew tej bitwie z kampanii nie miało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tau żądzą !! ;D komandor też jest THE BEST !! (wyrzutnie rakietowe na ramionach) a ci najemnicy (Krootowie czy jakoś tak) wymiatają te psy robią sieke jak nic innego. zwykli piechurzy potrafią rzowalić terminatorów bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:17, UMC.Hugo napisał:

tau żądzą !! ;D komandor też jest THE BEST !! (wyrzutnie rakietowe na ramionach) a ci najemnicy
(Krootowie czy jakoś tak) wymiatają te psy robią sieke jak nic innego. zwykli piechurzy potrafią
rzowalić terminatorów bez problemu ;)


No Krooci s silni, tylko muszą dojść. Raz wystawiłem ich oddział i jak doskoczyli do SM to była jatka. Ale znowu jak nie doskoczyli to po jeden serii nie było Krootów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:26, Bambusek napisał:

No Krooci s silni, tylko muszą dojść. Raz wystawiłem ich oddział i jak doskoczyli do SM to
była jatka. Ale znowu jak nie doskoczyli to po jeden serii nie było Krootów.

A ja mam takie pytanko. Jak zmasakrowałem oddział marynatów to kazałem Krootom Kanibalizować no i zabrało się, myślałem że to tak jak w Warcrafcie z Ghulami że będzie jadł i wyzdrowieje, a tu sie okazało że tylko jakiś licznik na moralami się pojawił jakieś +61. O co w tym chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Tau są dobrzy ale niezbyt pasują ze swoim poglądam dla Większego Dobra ;p każdy patrzy na swoje 4 litery a oni chcą się troszyć jeszcze o innych i im pomagać, wątpie żeby to im się do końca kiedy kolwiek udało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:36, Puszkin napisał:

Dla mnie Tau są dobrzy ale niezbyt pasują ze swoim poglądam dla Większego Dobra ;p każdy patrzy
na swoje 4 litery a oni chcą się troszyć jeszcze o innych i im pomagać, wątpie żeby to im się
do końca kiedy kolwiek udało ;]


I na tym właśnie polega ich tragizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:35, Hubi Koshi napisał:

A ja mam takie pytanko. Jak zmasakrowałem oddział marynatów to kazałem Krootom Kanibalizować
no i zabrało się, myślałem że to tak jak w Warcrafcie z Ghulami że będzie jadł i wyzdrowieje,
a tu sie okazało że tylko jakiś licznik na moralami się pojawił jakieś +61. O co w tym chodzi
??


Tak, to jest podwyższenie życia każdego członka tego zespołu (oraz następnych Canivores, jakich wyprodukujesz także), można zobaczyć zmianę, gdy z zespołu zostanie 1 ostatnia jednostka, przy +300 (to max) mają jakieś 650+ hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co ciagle mnie nurtuje. W opisie odziału jest napisane ile zadaje obrażeń. Odnoszą się one do pojedyńczej jednostki czy całego oddziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otóż nie wiem o co chodzi z z budynkami Tau. są tam dwa budynki: Montk''a Comand Post i Konya Comand Post (czy jakoś tak) i kiedy zbuduje jeden nie moge budować drugiego, dział to w dwie strony. czy tu chodzi o to że trzeba podiąć decyzję ?? bo od tego zależy dostęp do jednsotek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować