Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 15:18, Czedwik napisał:

> w kampanii DC jest prowincja, która po zdobyciu daje nam zwiększony cap w każdej następnej

> bitwie.
O ile wtedy limit jest zwiększony? Mam nadzieję, że niezbyt dużo i kampania nie przeradza się
potem w spamowanie jednostkami.

A tak poza tym to lepiej gadać o tym w tym temacie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&u=887



limit zwiększa się o 4 czy coś takiego... i koniec rozmów o DC w tym temacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, kupilem sobie DOW''a zainstalowalem patcha 1.41 z plyty, i teraz sciagnalem patcha 1.41-150, oraz 1.50-1.51. próbuje zainstalować pierwszego, a tu zero postępu... dziwne, bo ten duży, 300 megowy zainstalował się bez problemu (trochę to trwało, ale jednak), o co tu biega?? patch nie jest uszkodzony, ani nic takiego, co z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to w tej grze, ale jeden patch cholernie długo się instalował. zostaw kompa instalatorem patcha na jakąś godzinę, i jak nic nie pójdzie to możesz się zacząć martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie: przy jakiej minimalnie karcie graficznej chodzi dow + WA na max detalach płynnie nawet podczas ostrej zadymy??? coś koło GF6600 wystarczy? teraz mam podkręconego radka 9550 i chodzi względnie dobrze, ale po zmniejszeniu cieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 17:11, tymuś napisał:

jeszcze jedno pytanie: przy jakiej minimalnie karcie graficznej chodzi dow + WA na max detalach
płynnie nawet podczas ostrej zadymy??? coś koło GF6600 wystarczy? teraz mam podkręconego radka
9550 i chodzi względnie dobrze, ale po zmniejszeniu cieni.

chyba będzie problem z tym maksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 17:11, tymuś napisał:

jeszcze jedno pytanie: przy jakiej minimalnie karcie graficznej chodzi dow + WA na max detalach
płynnie nawet podczas ostrej zadymy??? coś koło GF6600 wystarczy? teraz mam podkręconego radka
9550 i chodzi względnie dobrze, ale po zmniejszeniu cieni.


mój brat miał podobny problem, ściągnij patcha jeszcze raz i zobacz czy ten się zainstaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:24, Blood Elf napisał:

> jeszcze jedno pytanie: przy jakiej minimalnie karcie graficznej chodzi dow + WA na max
detalach
> płynnie nawet podczas ostrej zadymy??? coś koło GF6600 wystarczy? teraz mam podkręconego
radka
> 9550 i chodzi względnie dobrze, ale po zmniejszeniu cieni.

mój brat miał podobny problem, ściągnij patcha jeszcze raz i zobacz czy ten się zainstaluje


ściągnąłem patcha jeszcze raz, i lipa, zostawiłem instalator na godzine i zero postępu, po prostu zero. spróbuję sciagnać patcha z poziomu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:28, tymuś napisał:

ściągnąłem patcha jeszcze raz, i lipa, zostawiłem instalator na godzine i zero postępu, po
prostu zero. spróbuję sciagnać patcha z poziomu gry.


Pamiętaj o dużej ilości wolnego miejsca na dysku (co najmniej 2 GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:35, DragonLord napisał:

> ściągnąłem patcha jeszcze raz, i lipa, zostawiłem instalator na godzine i zero postępu,
po
> prostu zero. spróbuję sciagnać patcha z poziomu gry.

Pamiętaj o dużej ilości wolnego miejsca na dysku (co najmniej 2 GB).


haha, miejsca na dysku mam duzo, wystarczyło zassac patcha z innej okalizacji niż gram.pl i śmiga. zróbcie cos z tym, bo ktos sie juz na to skarżył zdaje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwygodniej patchowac przez samą gre :)

Co do detali to mi się nic nieprzycina nawet na multi...ale moja maszynka z tą grą problkemów niepowinna mieć ;)

Co do limitu to prowincja daje chyba +3 lub +4 .... ale w kampani nacroni niemuszą nawet armi budować wystarczy Necron Lord i jego obstawa xD maszeruje się poprostu na baze wroga i po sprawie. Jedynie przy ataku na główną baze przeciwnika potrzebujemy czegoś mocniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując wersje gier z rodziny Dawn of War (gra i oba dodatki) sprzedawane przez CDProjekt mogę grać w wersji angielskiej czy jestem skazany na polskie nazwy do których nie mógłbym przywyknąć (za dużo przyzwyczajenia do 40K w oryginale)?

Bo w opisie jest podane, że gra jest w wersji kinowej (polskie napisy), ale co to oznacza dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 22:32, morvael napisał:

Bo w opisie jest podane, że gra jest w wersji kinowej (polskie napisy), ale co to oznacza dokładnie?


To dokładnie oznacza to, że w grze są polskie napisy :D ... i tylko to reszta jest po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, sciagnąłem demko dark crusade, i musze przyznać, że to jest FAJNE!! TAU to bedzie najlepsza rasa!! (normalnie żywcem protosi, bardziej niz eldarzy), kurcze i ta pustynia, lepsza grafika.... i inne rozmaitości.. ile bedzie kosztować DC?? tez 59 zeta jak WA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:38, Mroku21 napisał:

To dokładnie oznacza to, że w grze są polskie napisy :D ... i tylko to reszta jest po angielsku.


Czyli nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:41, tymuś napisał:

TAU to bedzie najlepsza rasa!! (normalnie żywcem protosi, bardziej niz eldarzy)


A ja na to - Gwardia Imperialna - przepraszam za takie wyrażenie, ale grając GI czuje się smak wojny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:41, tymuś napisał:

kurcze, sciagnąłem demko dark crusade, i musze przyznać, że to jest FAJNE!! TAU to bedzie najlepsza
rasa!! (normalnie żywcem protosi, bardziej niz eldarzy), kurcze i ta pustynia, lepsza grafika....
i inne rozmaitości.. ile bedzie kosztować DC?? tez 59 zeta jak WA??


W pełnej wersji gra się nimi troche inaczej... Zdecydowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:57, Galadin napisał:

> TAU to bedzie najlepsza rasa!! (normalnie żywcem protosi, bardziej niz eldarzy)

A ja na to - Gwardia Imperialna - przepraszam za takie wyrażenie, ale grając GI czuje się smak
wojny. ;)


Zgadzam się z Tobą w 100% :) Poprostu uwielbiam tą rase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zaczołem grać w necie , po utworzeniu konta na serwerze zaczeły ściągać mi się aktualizacje - co to za aktualizacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować