Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Garść pytań.
Czy planujecie wrzucenie do sklepu artbooka i bestiariusza z Wiedźmina, ponowne wrzucenie artbooka z Gothica 3?
I czy macie jeszcze w planach artbooki z jakiś innych gier.
A także kiedy podacie jakieś info konkretniejsze na temat figurki z Wiedźmaka i kolejnych gadżetów.
Z góry dzięki za jakiekolwiek przecieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:21, AQ22 napisał:

Dlaczego moje EK Crysisa nie ma statusu wie ktoś ?

No u mnie też, pewnie coś pakują, nie wiadomo. ; /
Zdaje mi się, że to jakiś błąd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:44, Gol Galad napisał:

> Dlaczego moje EK Crysisa nie ma statusu wie ktoś ?
No u mnie też, pewnie coś pakują, nie wiadomo. ; /
Zdaje mi się, że to jakiś błąd.....

Mi się zdaje że to jakieś niedopatrzenie jest. Teraz wszyscy się Wiedźminem głównie zajmują. Taki OB WW3 leży w pomocy technicznej już troszkę ;/
A lipa. Rezygnuje z przesyłki, na wirtusie taniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Ekipy CDP.
Czy planujecie przywrócenie do sprzedaży gry Battlefield 2: Jednostki Specjalne?
Myślę, że jakiś czas temu była ona dostępna, a teraz noszę się z zamiarem kupna.
No a jeśli nie u Was to gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 10:48, Boskii napisał:

Mam pytanie do Ekipy CDP.
Czy planujecie przywrócenie do sprzedaży gry Battlefield 2: Jednostki Specjalne?
Myślę, że jakiś czas temu była ona dostępna, a teraz noszę się z zamiarem kupna.
No a jeśli nie u Was to gdzie indziej...

Sam mógłbym przyrzec, że Jednostki Specjalne właściwie były w sklepie gram.pl. ;/
Możliwe, że coś się dzieje...

Ale tam - jak chcesz kupić tę grę, to możesz na Wirtusie - http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=9778
Nie miałem żadnych problemów z przesyłką. (chociaż idzie dłużej niż z gram.pl ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłem wysyłkę mojego zamówienia (pre-order, Crysis EK+Wiedźmin+Tony Hawk) i wyskoczył takie coś. "Status Twojego zamówienia: wystąpił nieoczekiwany błąd! Skontaktuj się z działem obsługi klienta.(1)". O co w tym chodzi? Miał ktoś kiedyś coś takiego? Do tego zamówienia dodawałem coś więc to może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:23, Irc100 napisał:

Potwierdziłem wysyłkę mojego zamówienia (pre-order, Crysis EK+Wiedźmin+Tony Hawk) i wyskoczył
takie coś. "Status Twojego zamówienia: wystąpił nieoczekiwany błąd! Skontaktuj się z działem
obsługi klienta.(1)". O co w tym chodzi? Miał ktoś kiedyś coś takiego? Do tego zamówienia dodawałem
coś więc to może dlatego.


Nie wiem dlaczego ale nie mogę edytować tego posta na górze więc piszę nowego i przepraszam za dwa pod rząd.

Poradziłem sobie. Wystarczyło zadzwonić. Była to wina edytowania dodawania Wiedźmina do zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem, bo wczoraj wieczorem włożyłem do koszyka 2 gry. Dziś chciałem dołożyć jeszcze jedną grę, ale już tamtych nie było... :| W zamówieniach ich niema, na liście życzeń nie widnieją, więc gdzie sie podziały??? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 10:45, tuna napisał:

ja mam problem, bo wczoraj wieczorem włożyłem do koszyka 2 gry. Dziś chciałem dołożyć jeszcze
jedną grę, ale już tamtych nie było... :| W zamówieniach ich niema, na liście życzeń nie widnieją,
więc gdzie sie podziały???
xD

Nigdzie. Czy włożenie ich z powrotem do koszyka to problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:11, hehe napisał:

Czy jest jakiś sposób, żeby w sklepie wyszukać grę z ikonką "dostawa za wPLN" ??

Chyba się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witma!
Czy jest mozliwosc zwrotu produktu ??? Jak wiecie cos na ten temat, czy robiliscie juz cos takiego to czy da sie tak zrobic bez zadnych przeszkod ???
bardzo was prosze o odpowiedzi
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:11, hehe napisał:

Czy jest jakiś sposób, żeby w sklepie wyszukać grę z ikonką "dostawa za wPLN" ??


Wpisz "kolekcjonerska", wszystkie będą z przesylką za wPLN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku, ze mod zamknął temat, a nie uzyskałem wystarczajacej odpowiedzi, przenosze wątek tutaj...

BUM!!
Zobaczyłem dziś w necie, że na rynku amerykanskim krąży Gothic Universe. Trzy części serii zebrane w jednym. Stąd ten temat i moje pytanie. Już 22 listopada ma sie to pojawić w Niemczech, w Czechach na razie nie wiadomo. A u nas?

Czy CD-Projekt (czyt. gram.pl) planuje cos takiego wydać?

Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy w Naszych profilach będą w końcu ikonki STALKER EK i Wiedźmin EK???
Wygląda łyso bez miniaturek => podobnie jak NY Racer - no ale przecież to zupełnie inna klasa gier/wydań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:26, Fagno napisał:

> Czytałem w CDProjekt Insider że ma wyjść zestaw WOW + Burning Crusade. Wiecie kiedy ma
to nastąpić?
Na przykład teraz pod tym adresem http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/rpg/world_of_warcraft_+_wow:_the_burning_crusade-32583.html
;D



Dziękx. Ale CDProjekt sie nie popisał mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować