Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

W 1szej fazie bety SC2 w 1vs1 była liga copper, w 2giej fazie bronze, a teraz platyna i sobie radzę! narazie streak 7 meczy bez porażki :P, a w SC1 nie grałem, czas się za fabułkę brać:).

Edita: A z compem na hard kompletnie sobie nie radzę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 19:22, Bithda napisał:

Nie grałem w kampanie w S2 a jak wyglądają misje? Przejdź z jednego pkt. na drugi czy
są bardziej rozbudowane?


Bardziej rozbudowane. Każda inna. Jest kilka tradycyjnych, ale większość ma jakieś nietypowe elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Bombę chyba wyślę gościowi odpowiedzialnego za tego downloadera. Ściągam angielską wersję SC2 od godziny DZIEWIĄTEJ RANO i mam tylko 84%. :( Najwyższa prędkość pobierania to 170 kb/s, miejscami wolniej. Próbowałem z odblokowywaniem portów, wyłączaniem P2P i innymi takimi. Czyli dzisiaj sobie nie pogram. :(

Niech mi ktoś wytłumaczy, jak to jest, że moje gierki na Steamie wyciągają stabilne 350 kb/s, a ten szajs ma takie problemy ze ściągnięciem marnych siedmiu gigów? Na kompie, w którym siedzie The Force Unleashed i GTA 4 ściągane ze Steama? (te gry ważą razem 40 GB...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam dwa pytania:
1. Zainstalowałem sterownik do Radeona, który ma umozliwiac ręczne włączenie antyalasingu w grze (chodzi o to: http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/ATICat107aBetaDriver.aspx) Czy ktoś może mi powiedziec gdzie dokłądnie mam to włączyc?
2. Już raz o to pytałem, ale nie było odpowiedzi: czy mozna zmienic profil w grze?
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 19:49, Feallan napisał:

kb/s, a ten szajs ma takie problemy ze ściągnięciem marnych siedmiu gigów?


Obciążenie serwerów? Minął tydzień od premiery, pojawiły się pozytywne recenzje i sceptycy pokupowali klucze plus żeby pograć w wersję demonstracyjną należy bodajże ściągnąć pełną grę na dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 20:25, tkoeman napisał:

Witam.
Mam dwa pytania:
1. Zainstalowałem sterownik do Radeona, który ma umozliwiac ręczne włączenie antyalasingu
w grze (chodzi o to: http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/ATICat107aBetaDriver.aspx)
Czy ktoś może mi powiedziec gdzie dokłądnie mam to włączyc?

" wchodzisz w opcje 3d w aticatalyst center potem w zakładkę AA i przesuwasz suwakiem do maximum na radeonach jest to 8x odhaczasz opcje użyj ustawień aplikacji wciskasz zastosuj i cieszysz się antyaliasingiem w starcrafcie II"
Ustaw na 4x ;)


UWAGA walczę z pewnym bugiem od premiery i oczywiście Blizz milczy. Miał ktoś sytuację w której siatka/grid w skrótach klawiszowych nie chodziła? Niektórzy mają taki błąd i niestety nie ma rozwiązania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.. Ja w becie na Dual Core t4200 2.0GHz 4gb ram i radku (mobility) HD 4530 miałem med-high (więcej było na high) w 1366x768 więc u Ciebie na pewno pójdzie w High-Ultra albo coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest w grze jeszcze miejsce wyboru, komu pomagamy oprócz Nova/Tosh i Hanson/Selendis? Bo rozumiem, że gra ma 29 misji + 1 ukryta (czyli 30), z czego zagrać na raz można 26 (teoretycznie, bo przecież gra robi autosave przed wyborem, więc wystarczy zagrać tak jak chcemy, zapisać, wczytać auto i zagrać alternatywę). Więc gdzieś jeszcze powinno być wybieranie. No bo minikampania ze wspomnień Zeratula się liczy do tych 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 21:16, Valdor_Shinata napisał:

Pytanie - Jak będzie "chodził" SC2 na takim sprzecie?


Z palcem w uchu - core2 1.8 2 GB, GF 9600 gt smiga na high - muli tylko w kampaniach na początku ładowania tuż po filmikach, później idzie spoko :) Multi śmiga równo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 19:34, Ziloh napisał:

W 1szej fazie bety SC2 w 1vs1 była liga copper, w 2giej fazie bronze, a teraz platyna
i sobie radzę! narazie streak 7 meczy bez porażki :P, a w SC1 nie grałem, czas się za
fabułkę brać:).

Edita: A z compem na hard kompletnie sobie nie radzę :P.

...chcesz powiedzieć, że w Platynie siedzi obecnie mnóstwo noobów, które dają się jechać/padają jakimś chamskim rushem? Nie wiem jak to inaczej zrozumieć. Nijak nie potrafię jeszcze opanować macro jakąkolwiek rasą (po zrobieniu expa zawsze mam ogromny float, multitasking siada), ale komputera na Hard rozwalam z marszu. Za każdym razem mam od niego więcej jednostek i natural zajęty dużo szybciej, nie mówiąc o raczej minimalnym jego micro. Wliczając w to granie Protossami (z SC2) pierwszy raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze StarCraftem. Podczas gry po około 5-10 minutach ekran mi się wyłącza i nie reaguje. Pomaga jedynie restart komputera. Kiedyś miałem podobny problem z CoD MW1, ale tylko w singlu (multi działało prawidłowo). Nie wiem czemu tak się dzieje. Gry takie jak Assassin''s Creed 2, Battlefield Bad Company 2 albo Crysis chodziły bez zarzutu. Mój komputer: Intel Core 2 Duo E6750, 3070 MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT, Windows 7 Ultimate 32 bit. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej. Prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak to wygląda. Sam jestem w Gold, awansowałem pp kolei od bronzu. Teraz losuje mi przeciwników, którzy mają za sobą zaledwie 9 meczy a są oni z przedziału Gold/Platinium. Grałem z platinium zergiem, który myślał że pokona moje stalkery 3 roachami i 10 zerglingami. To samo protoss, który zamiast iść w wojsko to wystawił na mnie 2 void raye i z 5 stalkerów. Na razie platyna i gold to gracze, którzy w placemntach mieli więcej szczęścia niż umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 20:25, tkoeman napisał:

1. Zainstalowałem sterownik do Radeona, który ma umozliwiac ręczne włączenie antyalasingu
w grze (chodzi o to: http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/ATICat107aBetaDriver.aspx)
Czy ktoś może mi powiedziec gdzie dokłądnie mam to włączyc?


W panelu kontrolnym sterownikow

Dnia 02.08.2010 o 20:25, tkoeman napisał:

2. Już raz o to pytałem, ale nie było odpowiedzi: czy mozna zmienic profil w grze?


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Przedostatnia misja to też wybór, pomiędzy zniszczeniem nydus wormów, a mutalisków / broodlord''s w misji finałowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 23:03, kryst90 napisał:

Czy jest możliwość zmiany avataru (tego gościa) oraz nicku ?? Jeśli nie da się usunąć
to konto co mam i zrobić nowe?


Avatar zmieniasz w swoim profilu - zakładka Rewards/Nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 23:03, kryst90 napisał:

Czy jest możliwość zmiany avataru (tego gościa) oraz nicku ??


Tak. W swoim profilu wcgodzisz w zakladke "reawrds" (nagrody) i wybierasz inny portret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować