Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Jestem w srebrze, wygrywam teraz wszystko jak leci ( czasem zdarzy sie lose ale bardzo rzadko), nie dostaje już silver tylko gold graczy, wygrywam z nimi i nie ma dalej awansu. Za to od paru meczy gram vs platyna ? Czy to zawsze taki proces jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 14:27, Mange napisał:

Jestem w srebrze, wygrywam teraz wszystko jak leci ( czasem zdarzy sie lose ale bardzo
rzadko), nie dostaje już silver tylko gold graczy, wygrywam z nimi i nie ma dalej awansu.
Za to od paru meczy gram vs platyna ? Czy to zawsze taki proces jest?

Zależy ile meczy masz za sobą. Ja po przekroczeniu 100 też musiałem zrobić jeszcze kilkadziesiąt zanim mnie awansowało. Jeśli masz dużo rozegranych meczy i nadal daje Ci "z lekką przewagą", to jeszcze nie czas, ale system różne kaprysy może mieć, więc spoko. Jeśli natomiast traktuje ich już jako wyrównanych, mimo że są z wyższej ligi, to znaczy, że już niedługo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2011 o 14:54, hans_olo napisał:

> Za to od paru meczy gram vs platyna ? Czy to zawsze taki proces jest?
Zależy ile meczy masz za sobą. Ja po przekroczeniu 100 też musiałem zrobić jeszcze kilkadziesiąt
zanim mnie awansowało. Jeśli masz dużo rozegranych meczy i nadal daje Ci "z lekką przewagą",
to jeszcze nie czas, ale system różne kaprysy może mieć, więc spoko. Jeśli natomiast
traktuje ich już jako wyrównanych, mimo że są z wyższej ligi, to znaczy, że już niedługo
:).

Złoto daje wyrównany. Platyne z lekką przewagą :) Mam nadzieję, że nie będę długo czekał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://starcraft2.net.pl/portal/sc2/1/2009/Zmiany_w_polskiej_wersji_StarCraft_II.html
Proszę bardzo, działajcie. Ale od Zeloty to niech się komentatorzy odwalą, bardzo ładne słowo i idealnie pasuje do Zealota. A zostawianie tego w wersji angielskiej jest po prostu niechlujstwem. Zresztą czego mogę się spodziewać po graczach, którzy języka polskiego raczej nie szanują, to raz, dwa, jedynym obcym, jaki znają jest chyba tylko i wyłącznie około-growy slang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 11:19, Demagol napisał:

http://starcraft2.net.pl/portal/sc2/1/2009/Zmiany_w_polskiej_wersji_StarCraft_II.html
Proszę bardzo, działajcie. Ale od Zeloty to niech się komentatorzy odwalą, bardzo ładne
słowo i idealnie pasuje do Zealota. A zostawianie tego w wersji angielskiej jest po prostu
niechlujstwem. Zresztą czego mogę się spodziewać po graczach, którzy języka polskiego
raczej nie szanują, to raz, dwa, jedynym obcym, jaki znają jest chyba tylko i wyłącznie
około-growy slang.

Mimo to w każdej grze dla mnie ENG jest tym number#1, a szczególnie tych z multi. W zwykłych jeszcze napisy ujdą. Zresztą każdy pro ma ENG wersje :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest to. Z tego powodu żałuję, że kupiłem sobie pudełkowy oryginał, mogłem kupić tylko klucz, bo i tak musiałem ściągać pół dnia wersję ENG, a zawartość pudełka niezbyt usprawiedliwia cenę. No ale za to dwa klucze trialowe przydadzą się ;).

Natomiast jeśli o wersję PL chodzi, to trzeba by było nagrać nowy dubbing, bo niestety w Polsce ta sztuka zaginęła w mrokach dziejów. Gdzie te czasy, gdy filmy Disneya w polskiej wersji zjadały oryginały na śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 11:26, Demagol napisał:

I to jest to. Z tego powodu żałuję, że kupiłem sobie pudełkowy oryginał, mogłem kupić
tylko klucz, bo i tak musiałem ściągać pół dnia wersję ENG, a zawartość pudełka niezbyt
usprawiedliwia cenę. No ale za to dwa klucze trialowe przydadzą się ;).

U mnie na szczęście transfer sprzyjał i szybko poszło. Tyko, że znowu będę musiał ściągać bo format się szykuje.

Dnia 18.06.2011 o 11:26, Demagol napisał:

Natomiast jeśli o wersję PL chodzi, to trzeba by było nagrać nowy dubbing, bo niestety
w Polsce ta sztuka zaginęła w mrokach dziejów. Gdzie te czasy, gdy filmy Disneya w polskiej
wersji zjadały oryginały na śniadanie?

To akurat najbardziej odstrasza. Dlatego zawsze instaluje eng z pl napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 11:36, Mange napisał:

U mnie na szczęście transfer sprzyjał i szybko poszło. Tyko, że znowu będę musiał ściągać
bo format się szykuje.


To jest ból. Próbowałem to ze dwa razy na płytkę nagrać, przydałby się obraz płyty, bo tak to zmarnowałem tylko płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 11:19, Demagol napisał:


Wysoki Templariusz FTW!!111oneone, Ciekawe ile ma wzrostu..? Ja wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale jak dla mnie język polski w grach niestety mało kiedy pasuje.. No sorry bardzo.. Niektóre nazwy są tak głupie, że się słuchać nie da.. Jedyne co tam na plus zobaczyłem to z kosiarza zrobią żniwiarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 13:58, B1SH0P napisał:

Wysoki Templariusz FTW!!111oneone, Ciekawe ile ma wzrostu..? Ja wiem, że to dziwnie zabrzmi,
ale jak dla mnie język polski w grach niestety mało kiedy pasuje.. No sorry bardzo..
Niektóre nazwy są tak głupie, że się słuchać nie da.. Jedyne co tam na plus zobaczyłem
to z kosiarza zrobią żniwiarza..

Wysoki już bardziej pasuje niż Wielki. Chodzi w końcu o rangę. Ciekawe tylko czy niektóre kwestie zdubbingują na nową. Jak zmienią np. Kosiarza na Żniwiarza to odzywki w których pada to słowo będą musiały zostać zmienione. W sumie to i tak mnie to mało obchodzi, bo tak czy inaczej gram wyłącznie w angielską. Polskiej nawet kijem nigdy bym nie ruszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 14:14, Arcling napisał:

Wysoki już bardziej pasuje niż Wielki. Chodzi w końcu o rangę. Ciekawe tylko czy niektóre
kwestie zdubbingują na nową. Jak zmienią np. Kosiarza na Żniwiarza to odzywki w których
pada to słowo będą musiały zostać zmienione. W sumie to i tak mnie to mało obchodzi,
bo tak czy inaczej gram wyłącznie w angielską. Polskiej nawet kijem nigdy bym nie ruszył.

Możliwe, że zmienią dubbing przy okazji robienia go do HotS. Zważywszy na dość poważną krytykę polskiej wersji, może Blizz zamierza skorzystać z okazji, gdy i tak dubbing będzie robiony kolejny (w znacznej części z tymi samymi aktorami zapewne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DreamHack Summer 2011
Wspaniałe mecze, wspaniali gracze, wspaniałe akcje. Naprawdę udany dzień. Mam nadzieję, że kolejne tylko zwiększą poziom turnieju.
Grupa A. Łatwa przeprawa dla Naniwy, solidna gra protossa. Drugie miejsce dla Liquid Ret''a.
Gupa B. Socke mnie zadziwił. Nie myślałem, że wyjdzie z pierwszego miejsca. BRAT_OK solidna gra i miejsce 2. Szkoda Morrowa. Miał swoje dobre gry. Lubie jego styl. Szkoda też DieStara, że zakończył turniej bez wygranej.
Grupa C. Sasa zdominował przeciwników. Idra wywalczył drugie miejsce na rzecz Grubbego (zadecydował bezpośredni mecz), szkoda bo bardzo lubie holendra. W tak krótkim czasie udało mu się dojść na szczyt. Widać, że z meczu na mecz idzie mu coraz lepiej. Bardzo fajny mecz z Namą. Myślałem, że przegra a tu miła niespodzianka. No właśnie Naama (zwycięzca Winter DH.) i Kas (wspaniały terran) zawiedli. Tylko jedna gra wygrana. Myślałem że kas przejdzie dalej, a Naama jako obrońca tytułu postara się o więcej.
Grupa D. MC faworyt nie zawiódł (jeden z moich faworytów). Sen solidna gra i drugie miejsce.

Toche powróżę.
Grupa E. 1. WeMade Fox Moon. 2 Huk/Lalush ( choć tu nie wiem, taki strzał xD)
Grupa F. 1. Sjow 2. Thorzain.
Grupa G. 1. White-Ra 2. nie mam pojęcia
Grupa H. 1. Happy 2. Mana (a co polak musi być !!)

HF AND GL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 11:41, Demagol napisał:

...
To jest ból. Próbowałem to ze dwa razy na płytkę nagrać, przydałby się obraz płyty, bo
tak to zmarnowałem tylko płyty.


A co dokładnie się stało?
Zasadniczo w przypadku płyt DL nie warto oszczędzać, ja póki co żadnego Verbatima nie zmarnowałem, a jak na próbę kupiłem coś tańszego (nie pamiętam marki), to nagrywarka od razu radośnie zarżnęła płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że instalka jest za duża i Nero zaproponowało mi nagranie w formacie UDF, przez co trzeba dłuuugo czekać, aż napęd wreszcie dane przemieli i cokolwiek wyświetli, a o odpaleniu instalatora czy jakiegokolwiek pliku nie ma mowy. Jakieś .iso byłoby lepsze, następnym razem wypróbuję nagranie obrazu płyty, bo to nie jest wina jakości nośnika w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche chaotycznie mi sie go przez to ze tyle Streamow jest. Manie wedlug tego co wyczytalem na innym forum udalo sie przejsc dalej. Bomber bije wszystkich i jak tak dalej pojdzie to pewnie sama Korea w finale znow bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, próbuje na hardzie przejść misję (Media Blitz) w 20min, gdzie trzeba puscić sygnał broadcast z 3 placówek UNN. Mamy do dyspozycji Odina.

Nie udaje mi się tego wykonać w 20min. Podzieli się ktoś taktyką, jak to osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować