Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Ostatnio trochę nie grałem, a jako, że teraz jestem chory i nie mam co z życiem robić to z chęcią bym sobie pograł 2v2, znajdzie się ktoś chętny do grania, to pisać w grze BISHOP 889.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie starcrafta 2 i jako ,że jestem kompletnym laikiem w rtsach bo żadnej gry z tego gatunku nie ukończyłem to moje pytanie jest następujące.Czy jak mi się uda jakimś cudem przejść kampanie to odrazu po niej wbijać na rankingowe ? Bo głównie to mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 08:22, hammerfall87 napisał:

kupilem sobie starcrafta 2 i jako ,że jestem kompletnym laikiem w rtsach bo żadnej gry
z tego gatunku nie ukończyłem to moje pytanie jest następujące.Czy jak mi się uda jakimś
cudem przejść kampanie to odrazu po niej wbijać na rankingowe ? Bo głównie to mnie
interesuje


Od razu mówię, że na początku będziesz przegrywać, często, bardzo często. A później będzie już tylko lepiej, więc jak będziesz miał wątpliwości co do gry, to zawsze możesz oglądnąć VOD z turniejów, tutoriale, lub poczytać build ordery żeby zaznajomić się z większością MU(match-upów) I graj na angielskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu łatwiej sobie przekładać angielskie nazwy jednostek z build orderów na to, co jest w angielskiej wersji gry i wszędzie jeśli chodzi o dobre poradniki do SC2 używane są nazwy angielskie. Chyba nawet polskie tutoriale posiadają nazwy angielskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=uk1jktjDhxU

Chyba najlepszy odcinek od czasu "Not Enough Minerals" :D

Szkoda, że coś Carbot ostatnio nieregularnie wrzuca filmiki, imo ten cały StarCrafts Mod mogliby sobie podarować :). Albo przynajmniej priorytetowo potraktować filmiki, żeby się grafiku trzymać ;) (miał być na zmianę WOWCraft z StarCrafts, pierwszy co 2 tyg. w czwartki, drugi co 2 tyg. w soboty a coś często od jakiegoś czasu trafiają się tygodnie bez jakiegokolwiek filmiku :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten telefon na Skypie... NOT ENOUGH MINERALS! :D

Fakt, ten odcinek i Not Enough Minerals to chyba najlepsze z tego sezonu, choć to co było w odcinku z "typowym ZvZ" i tym, co działo się po faktycznej akcji to też było świetne. Overseery pijące kawkę, selfie - miazgunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, Doge też :D

A pamiętam jak jeszcze niedawno niektórzy pisali, że się Starcraftsy wykończyły i brak jest pomysłów na nowe odcinki. Choć powiem szczerze, że cierpliwie czekam na drugi odcinek Diablols, bo pierwszy był genialny, choć głównie wypuszczony ze względu na premierę Reaper of Souls i wersji konsolowej. Tam były chyba dwa - jeden jako przerobiony trailer RoS, a drugi to wstępniak z trójki chyba... A tam, nie ważne - ciekawe co będzie przy okazji LotV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to już mamy bracket finałowy na Blizzcon. Fakt - nie ma "foreign hope", trochę szkoda że nie ma np. Maru... ale i tak kilka pojedynków zapowiada się wybuchowych. Ot pierwsze co mi się rzuciło w oczy to Innovation vs Zest i Jaedong vs Hyun :D

20141012122202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 12:22, Muradin_07 napisał:

W ogóle to już mamy bracket finałowy na Blizzcon.


Tylko 4 zergów...
Szkoda, że Stephano i DRG już nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... eee... ale na Blizzconie to są rozgrywane mecze finałowe światowe czy mecze finałowe Koreańskie? Bo to jednak lekka przesada, że na 12 miejsc na finałach całe 12 przysługuje tylko graczom z Korei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zbudowany jest ranking WCSa i zasady rozdawania punktów na turnieje. Pozostaje mieć nadzieje, że resety i znana zasad od nowego sezonu coś ty ożycwi. Bo chyba nie ma nikogo kto uważa, ze tym co HyuN ostatnio gra zasługuje na bycie #1 rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak tak, masz tutaj rację. Ogólnie powinno być tak, jak ktoś kiedyś dobrze poddał pomysł, aby turnieje, które nie są rozgrywane jako główny WCS po prostu liczyć w ten sposób, aby powiedzmy 3 najlepsze wyniki były brane pod uwagę przy podliczaniu punktów. Byłoby to na pewno sprawiedliwe wobec graczy, którzy osiągnęli dobre wyniki w rozgrywkach WCS, bo np. taki Pigbaby, który wygrał drugi sezon WCS ''Murica nawet nie załapał się do finałowej szesnastki choć był mistrzem regionu. Trochę idiotyzm, ale tak działa ten cały ranking... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować