Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2010 o 13:52, Lord_Avatar napisał:

Tekst Marine o "chickenshit outfit" jest z Obcego 2 - podczas odprawy, Hudson pyta Gormana:
"How do I get out of this chickenshit outfit?".


Już w SC1 można ten tekst usłyszeć. Trzeba tylko nieco częściej kliknąć marine''a. :-)

Dnia 03.03.2010 o 13:52, Lord_Avatar napisał:

W pierwszej części Starcrafta też sięgnięto do Obcego 2 - odzywka pilotki statku desantowego:
"We''re in the pipe - five by five." to dokładny cytat kapral C. Ferro, którym "rzuca"
pilotując drop-shipa.

Takich filmowych smaczków jest w SC i SC2 dużo więcej.


Zdecydowanie. Kiedyś pisałem o tym, co udało mi się zaobserwować przechodząc jedną z pierwszych misji kampanii Terran na Mar Sarze.
Ale IMO jest to bardzo pozytywne... to żaden wstyd czerpać inspiracje z klasyki. :-) A gra dużo na tym zyskuje.

Brakuje mi jeszcze innego, równie znanego tekstu Hudsona:
"Stop your grinnin'' and drop your linen!"

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój kumpel ma pewien problem.. Otóż mówi, że przed patchem miał większość efektów graficznych a teraz u np. Zealotów psi blade''y się nie świecą, u Reaperów nie ma "ognia" z plecaka odrzutowego i inne kosmetyczne sprawy... Wie ktoś czym może to być spowodowane? Sterowników nowych nie instalował i nic nie robił innego.. Po prostu po patchu mu się wszystko zwaliło.. Mówi, że reinstall nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem dzisiaj zaproszenie do bety i właśnie ściągam i mam pytanka. 1. Czy jak wyłączę "Downloader" to później ściąganie będzie się kontynuować, czy zacząć od początku? 2. Czy jak ściągnę wersję PL, to mogę później wypróbować też ENG, czy jestem przyklejony do polonizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:03, damlon napisał:

Witam, dostałem dzisiaj zaproszenie do bety i właśnie ściągam i mam pytanka. 1. Czy jak
wyłączę "Downloader" to później ściąganie będzie się kontynuować, czy zacząć od początku?


Co do pierwszego pytania - działa to jak sieci P2P, czyli ściąganie będzie się kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard mnie denerwuje tą swoją polską stroną StarCrafta 2, bo to chyba przez to nie mogę przeczytać nowego opowiadanka. Nic się nie wyświetla, a problem występuje i pod Firefoxem i pod Operą. Jak można zmienić język tej cholernej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w wyszukiwarce np. "Starcraft 2 Artwork" po czym wejdź na stronę z artworkami i następnie w rogu zmień język z "Polski" na inny.

Ale fakt, że na głównej jest to niemożliwe, jest rzeczywiście irytujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:24, Revanchist napisał:

Blizzard mnie denerwuje tą swoją polską stroną StarCrafta 2, bo to chyba przez to nie
mogę przeczytać nowego opowiadanka. Nic się nie wyświetla, a problem występuje i pod
Firefoxem i pod Operą. Jak można zmienić język tej cholernej strony?

Odkryłem, że jest na to bardzo prosty sposób (też używam Firefoxa). Jak się wchodzi używając samego starcraft2.com to wyświetla się tylko polska strona, ale jeśli dodać przed tym samym adresem www to zawsze mi się włącza amerykańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:50, Arcling napisał:

Odkryłem, że jest na to bardzo prosty sposób (też używam Firefoxa). Jak się wchodzi używając
samego starcraft2.com to wyświetla się tylko polska strona, ale jeśli dodać przed tym
samym adresem www to zawsze mi się włącza amerykańska.


Nieprawda ;) U mnie tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi się polska wyświetla tylko w tym jednym podanym przypadku. Może jest to też kwestia cookies, w każdym razie u mnie naprawdę to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:24, Revanchist napisał:

Blizzard mnie denerwuje tą swoją polską stroną StarCrafta 2, bo to chyba przez to nie
mogę przeczytać nowego opowiadanka. Nic się nie wyświetla, a problem występuje i pod
Firefoxem i pod Operą. Jak można zmienić język tej cholernej strony?


Opera
Ustawienia --> Preferencje --> i tu zmienasz na English (jak dasz szczegóły to możesz zmienic tylko język stron, a nie całej przeglądarki)

=========
Ciekawostka --> Wszystkie inne wersje językowe na stronie StarCraft2 mogą być swobodnie zmieniane (a na liście oczywiście nie ma Polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o model obrażeń - czy jest jak w StarCrafcie, że np. Marine zadaje 6 dmg, czy może jak, nie przymierzając, w WarCrafcie II, gdzie Grunt zadawał obrażenia z przedziału 2-9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aahahaha wlasnie dostalem klucz do bety!! :D A dzien sie tak slabo zapowiadal. To sie nazywa uszczesliwic czlowieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 17:23, ww3pl napisał:

Jesteś pewien, że przed chwilą?
Czyli kolejna fala wciąż trwa i wciąż mam szansę...


Tak, rozdają, ja też dzisiaj dostałem o 3:56 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba głos w Zergach? Mnie najbardziej denerwuje ten mówiący o braku gazu czy minerałów. Mówię tutaj o angielskiej wersji. W jedynce był lepszy. :( W ogóle SC1 miał mroczniejszy klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 00:00, Galadin napisał:

Jak wam się podoba głos w Zergach? Mnie najbardziej denerwuje ten mówiący o braku gazu
czy minerałów. Mówię tutaj o angielskiej wersji. W jedynce był lepszy. :( W ogóle SC1
miał mroczniejszy klimacik.


Mnie też męczy ten głos u mówiący o braku surowców ;). Oraz osobiście uważam, że jednostki zergów w pierwowzorze lepiej mówi... wydobywały dźwięki, niż w sequelu. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować