Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2008 o 10:38, Onybic napisał:

czytaj dokladnie co jest napisane w sklepie gram.pl ;)
aby uruchomic gre musisz posiadac pre-paid lub karte. w sumie bardziej do stworzenia
konta jest Ci to potrzebne, ale zawsze ;)


nie kupuje na gram, z innego sklepu dopisek:

Do uruchomienia gry Warhammer i rejestracji konta nie jest wymagana karta płatnicza ani kara pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 10:44, EmperorKaligula napisał:

> czytaj dokladnie co jest napisane w sklepie gram.pl ;)
> aby uruchomic gre musisz posiadac pre-paid lub karte. w sumie bardziej do stworzenia

> konta jest Ci to potrzebne, ale zawsze ;)

nie kupuje na gram, z innego sklepu dopisek:

Do uruchomienia gry Warhammer i rejestracji konta nie jest wymagana karta płatnicza ani
kara pre-paid.



Jesteś głupi.To nie gram.pl pobiera opłaty.Więc czy kupisz tu czy tam i tak będziesz płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 10:50, Codipar napisał:

Jesteś głupi.To nie gram.pl pobiera opłaty.Więc czy kupisz tu czy tam i tak będziesz
płacić.


1. prosze o ukaranie Codipar''a za obrazenie mnie (jak tu sie raportuje posty?)

2. a czy ja pisze cos o oplatach ? nic zupelnie nic... napisalem tylko ze do zalozenia konta w grze i jej uruchomienia nie jest potrzebny ani pre-paid ani karta kredytowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 10:57, hangman napisał:

Hej. Można się już logować? Klikam a pojawia się okno "undefined". Jeszcze nie otworzyli
czy duży ruch i nie działa?


strona wyraznie przeciazona, ledwo co sie laduje... jak zwykle brak przygotowania, mam nadzieje ze start serwerow bedzie normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Good morning guys!
The account and registration pages are now working internally - I''ve been able to successfully create an account. I don''t know the precise nature of the problem, but our technicians are working diligently to resolve the issue as soon they can.

We know this is something you''ve been looking forward to for a long time, just as we have.

I''ll get back to you if I have any more news.


-Magnus"

na forum www.only-war.com ;) tak wiec pracuja nad tym i cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > czytaj dokladnie co jest napisane w sklepie gram.pl ;)
> > aby uruchomic gre musisz posiadac pre-paid lub karte.
>
> nie kupuje na gram, z innego sklepu dopisek:
>
> Do uruchomienia gry Warhammer i rejestracji konta nie jest wymagana karta płatnicza ani
> kara pre-paid.


Właśnie chodzi o to, że jeśli będzie tak jak z WoWem, to sobie nie pogram aż nie dostanę pre-paida, bo danych karty kredytowej byle gdzie podawał nie będę ... jak to powiedział Joker w Mass Effect: "call me paranoid". ;-P

Chyba, że jest jak piszesz i faktycznie do założenia konta w grze nie będzie trzeba podawać żadnych numerów kart czy zdrapek, co ja osobiście zapisałbym twórcom gry jako duży PLUS.
Ale lepiej nastawić się na najgorsze i potem ewentualnie miło się rozczarować. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2008 o 10:50, Codipar napisał:

Jesteś głupi.To nie gram.pl pobiera opłaty.Więc czy kupisz tu czy tam i tak będziesz
płacić.

ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 10:53, EmperorKaligula napisał:

1. prosze o ukaranie Codipar''a za obrazenie mnie (jak tu sie raportuje posty?)


Hehehe litości...

@Strona nadal nie działa więc jedna wielka lipa, egh i weź tu się nastaw na bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2008 o 10:53, EmperorKaligula napisał:

1. prosze o ukaranie Codipar''a za obrazenie mnie (jak tu sie raportuje posty?)

.
możesz wysłać zgłoszenie z pomocą tego http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99 formularza, albo ślij maila na adres moderator@gram.pl. Daj w treści link do posta (prawoklik na guziku url i opcja kopiuj adres odnośnika), to znacznie ułatwi/przyśpieszy sprawę (jak by było więcej postów łamiących regulamin to możesz dać link do tematu i podać numery postów (są w prawym dolnym rogu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 11:39, oOreVenOo napisał:

> 1. prosze o ukaranie Codipar''a za obrazenie mnie (jak tu sie raportuje posty?)


Hehehe litości...


Dlaczego niby litości ? Po Tobie może i by to spłynęło, ale ktoś inny mógł poczuć się urażony.

Dnia 07.09.2008 o 11:39, oOreVenOo napisał:

@Strona nadal nie działa więc jedna wielka lipa, egh i weź tu się nastaw na bete...


Myślisz z WoWem było inaczej ? Daj im nieco czasu.
Albo, tak samo jak ja, daj sobie z betą spokój i poczekaj na wersję pudełkową. ;-)


@ EmperorKaligula

Rzeczywiście jest tak napisane (w sensie, że nie trzeba podawać żadnych numerów kart do założenia konta) i to nie byle gdzie bo w Ultimie. ;-P
Także zaczynam mieć nadzieję na grę już od dnia premiery. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 11:44, Dann napisał:

Dlaczego niby litości ? Po Tobie może i by to spłynęło, ale ktoś inny mógł poczuć się
urażony.


Dlaczego ? Bo na Trolla nie zwraca się uwagi, a tym bardziej nie leci i "skarży" jak małe dziecko.

Dnia 07.09.2008 o 11:44, Dann napisał:

Myślisz z WoWem było inaczej ? Daj im nieco czasu.
Albo, tak samo jak ja, daj sobie z betą spokój i poczekaj na wersję pudełkową. ;-)


Wolę bete ponieważ WAR nie jest robiony przez Blizzarda, nie jestem pewny na 100% jakości tej gry dlatego wolę zobaczyć co kupuje niż wydać 200zł w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2008 o 11:52, oOreVenOo napisał:



Wolę bete ponieważ WAR nie jest robiony przez Blizzarda, nie jestem pewny na 100% jakości
tej gry dlatego wolę zobaczyć co kupuje niż wydać 200zł w błoto.

Popieram i nadal czekam az zacznie beta dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś ponury żart z tą rejestracją ;/ Z resztą strona gry aż prosi się o postawienie od nowa, na czymś bardziej user-friendly niż flash ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 12:46, lordfett napisał:

Jakiś ponury żart z tą rejestracją ;/ Z resztą strona gry aż prosi się o postawienie
od nowa, na czymś bardziej user-friendly niż flash ;/


Oj żebyś chciał wiedzieć, 90% strony jest zrobione w tym cholernym flashu. Większość linków nie działa, itp itd. Jeżeli tak samo ma się prezentować gra to ja dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 11:52, oOreVenOo napisał:

Dlaczego ? Bo na Trolla nie zwraca się uwagi, a tym bardziej nie leci i "skarży" jak
małe dziecko.


no to moze Cie zwyzywam ? Lubisz tak ? Ja sie nauczylem nie dawac sie obrazac. Jesli masz na ten temat inne zdanie - Twoja sprawa. No i od czegos jest ten regulamin (jaki by nie był)

Dnia 07.09.2008 o 11:52, oOreVenOo napisał:

Wolę bete ponieważ WAR nie jest robiony przez Blizzarda, nie jestem pewny na 100% jakości
tej gry dlatego wolę zobaczyć co kupuje niż wydać 200zł w błoto.


nie zmyslaj, pudelko z miesiacem gry kosztuje ~120 zlotych

beta ma ruszyc w godzinach popoludniowych (tylko tyle jest na stronie) czyli kolo 16-17 pewnie... tak mi sie wydaje, wczesniej nie bede nawet probowal gry odpalic ;) Ale nocke chyba zarwe... boje sie tylko jednego jak od rana sa problemy ze strona to to samo moze byc z serwerami - nie przygotowali sie nalezycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować