FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2010 o 14:30, deif33 napisał:

Krótko: Która z tych gier jest najlepsza: Quake 3, UT2004, Tribes 2?

Zdecydowanie Unreal Tournament 2004. Wielu ludzi w niego gra - w tym polaków - bez problemu więc znajdziesz sobie odpowiednie towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, a na większość planet nie da się wejść, a jak wejdziesz - jest pusta. Poza tym gracz jest sztucznie ograniczany wszelkimi dostepnymi barierkami, których nie idzie przeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też prawda. Ale jednak jest to ogromne uniwersum. Masa najróżniejszy ras z własną historią, religią, obyczajami. Do tego cała galaktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o to - w pełni się zgadzam, w dodatku każda rasa ma swoją kulturę(kroganie są skłonni do klnięcia). Ale jeśli o taką swobodę jak w Falloucie 3, gdzie wszędzie dostajesz się bez doczytywania(to znaczy tylko wtedy, gdy włazisz do budynków, co jest zrozumiałe), to to nie jest swoboda i gigantyczny świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O taką swobodę Ci chodziło. Pod takim względem ME przegrywa z serią Gothic, Oblivion czy właśnie Falloutem 3. Ale jeśli chodzi o całość jako uniwersum, nie ma sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 16:47, Kraju napisał:

Pod takim względem ME przegrywa z serią Gothic, Oblivion
czy właśnie Falloutem 3. Ale jeśli chodzi o całość jako uniwersum, nie ma sobie równych.



kwestia gustu ja jednak wole Fallouta 3 ze względu na postapokaliptyczny świat i właśnie F3 bym kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste że jedni wolą sci-fiction, drudzy post-apokaliptyczne światy, a trzeci lubią tylko fantasy. Ja posiadam obie gry i bardziej ME do mnie przemawia. Zatem zachęcam wszystkich do kupna jedynki jak i dwójki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w F3 na ps3 i powiem szczerze, że śmierdzi oblivionem ...
Mogliby tę grę jakoś ... zmienić ? Sam oblivion był ok, ale podobna rozgrywka w Falloucie ? nie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy F3 nazywają modem do Obliviona i mają rację. Bo gra pod względem interfejsu jak i mechaniki nie różni się specjalnie od Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i szczerze trochę żałowałem, że kupiłem na ps3 (później sprzedałem) na PC jest więcej możliwości / modów itd.
Ale i tak ME <3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw pierwszy i wiekszość sie ze mna zgodzi , nie ma to jak mass effect:)

Ale się zastanawiam po co Ci to kilka dni temu było pytanie Mass effect i Bioshock czy Fallout 3 z dodatkami , niedługo znowu jakieś pytanie . Nie wiem czego Ty szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy co bardziej lubisz. Mass Effect to świetna gra która ma w sobie niebywałą fabułę no a jeśli lubisz rozwalać to bierz RF: G ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zadawałes wczesnej pytanie , koledzy z forum pomogli Ci chyba w wyborze a teraz znowu szukasz gier , tylko ze znowu przy każdym wyborze kazdy Ci powie ze Mass effect a i BioShock a Ty znowu znajdziesz jakaś gre i znowu pytanie "Mass effect + BioShock lub ......" i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale tak sobie patrze promocje a tu nagle RF:G 50% taniej. No to pomyslalem, ze sie zapytam czy jednak ME jest lepszy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 14:41, Robhaal napisał:

> Krótko: Która z tych gier jest najlepsza: Quake 3, UT2004, Tribes 2?
Zdecydowanie Unreal Tournament 2004. Wielu ludzi w niego gra - w tym polaków - bez problemu
więc znajdziesz sobie odpowiednie towarzystwo :)


Powiedz mi kto ci gra ? Kto ?

Do w stosunku kłejków, hl''ów ta gra ma znikomą liczbę graczy.

...ale nie mniej jednak gra jest rzeczywiście najlepsze ze wszystkich strzelanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się