FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2011 o 01:14, sliski_wojtas napisał:

Mam takie pytanie czy w edycji Mafia II Special Extened Edition znajdują się wszystkie
dodatki jakie się dotychczas ukazały ( wersja na ps3 ) ? ;d


Zgadza się, w skład pakietu wchodzą trzy duże DLC:
- Zdrada Jimmy''ego
- Wendeta Jimmy''ego
- Przygody Joe

Oprócz tego dochodzą jeszcze trzy małe pakiety w, których znajdują się po dwa nowe auta i dwa zestawy ubrań. Oczywiście wydania zostało wydane w grudniu zeszłego roku. Tak więc do tego czasu mogły wyjść nowe. Tak więc jeśli wyszły to raczej nie ma ich w tym zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając na uwadze fakt pojawienia się Ultimate Marvel vs Capcom 3, czy opłaca się obecnie kupować "starą" wersję, czy lepiej dołożyć trochę kasy do nowego Ultimate MvC3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 16:42, Lfdracon napisał:

Mając na uwadze fakt pojawienia się Ultimate Marvel vs Capcom 3, czy opłaca się obecnie
kupować "starą" wersję, czy lepiej dołożyć trochę kasy do nowego Ultimate MvC3?


Moim zdaniem lepiej dolozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukam ciekawych starszych gierek. Teraz mam ochotę na Stangehold i Prince of Persia: Dwa Trony. Polecacie obie te gry? Żebym kasiory w błoto nie wrzucił. I jakie wy polecacie starsze gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 16:42, Lfdracon napisał:

Mając na uwadze fakt pojawienia się Ultimate Marvel vs Capcom 3, czy opłaca się obecnie
kupować "starą" wersję, czy lepiej dołożyć trochę kasy do nowego Ultimate MvC3?


Musisz sobie sam odpowiedzieć, czy parę dodatkowych postaci i aren + dodatkowy tryb jest warty 50 zł. Dla mnie i tak gry kosztują na konsole za drogo, żeby w ogóle je kupować. Jeśli cię kręci Marvel to dołóż, bo lepiej mieć pełną edycję niż płacić za dlc tyle samo. Z drugiej strony za rok pewnie wyjdzie Marvel vs Capcom 3 Super Arcade Edition za 150 zł :) Czy jest sens ? Powiem ci, że nie ma i lepiej poczekać na wersję ostateczną.

@Sareth

Jedyny dobry shooter w tym roku to tylko Rage. Innych nie ma. Reszta to epic faile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:02, vegost napisał:

Jedyny dobry shooter w tym roku to tylko Rage. Innych nie ma. Reszta to epic faile.

Po zagraniu też spodobał mi się, a nawet bardzo tylko nie wiem czy dam radę sobie z angielskim bo z tego co się orientuje to nie ma w wersji polskiej na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:02, vegost napisał:

Jedyny dobry shooter w tym roku to tylko Rage. Innych nie ma. Reszta to epic faile.

Po zagraniu w demo spodobało mi się lecz nie wiem czy dam radę sobie z angielskim bo z tego co się orientuje to na konsolach nie ma w wersji polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przez ten rok pasuje w coś grać. Nad nabyciem MvC3 zastanawiałem się od dłuższego czasu, i w sumie dobrze że się wstrzymałem. A Shuma-Gorath jest dostępny w Ultimate, czy nadal jako płatne DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 20:10, Lfdracon napisał:

Ale przez ten rok pasuje w coś grać. Nad nabyciem MvC3 zastanawiałem się od dłuższego
czasu, i w sumie dobrze że się wstrzymałem. A Shuma-Gorath jest dostępny w Ultimate,
czy nadal jako płatne DLC?


Jest w Ultimate jako płatne DLC tak samo jak Jill Valentine :) Tak więc nici z tego, że dostaniemy za darmo. Z drugiej strony, fajnie, że dodają nowych herosów. Jest teraz tak dużo ich, że chętnie bym pograł :) Ale jak mówiłem, szkoda mi tyle kasy na jedną grę :)

@Sareth angielski zaawansowany nie jest potrzebny do cieszenia się grą. Tam są głównie questy idź i zabij albo przynieś. Są też questy fabularne oczywiście, ale tam tylko gadają o swoich problemach. Ogólnie jesteś prowadzony za rączkę. Nie powinno być żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zavvi.com widzę za 22 funty z darmową przesyłką na terenie UK, co daje cenę nawet atrakcyjną, jak na grę na konsolę. Dobrze mieć tam kogoś znajomego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 22:04, Lfdracon napisał:

Na zavvi.com widzę za 22 funty z darmową przesyłką na terenie UK, co daje cenę nawet
atrakcyjną, jak na grę na konsolę. Dobrze mieć tam kogoś znajomego... :)


Wychodzi koło 115zł za grę licząc, że funt jest po 5 zł teraz. Więc nawet jeśli by ci wysłał do Polski na swój rachunek to byś zaoszczędził 40 zł :) Opłaca się ? :) Tylko jeśli ty nie płacisz za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 18:04, matis9988 napisał:

Zastanawiam się nad zakupem jakiejś gry na Xboxa 360. Chciałbym wybrać Gears of War 3
lub Red Dead Redemption.Która z tych gier jest lepsza?


Długa gra i przy tym świetna zabawa z klimatami GTA 4 ? Oczywiście, że RDR jest najlepszym możliwym wyborem. Gearsy 3 są shooterkiem i jeśli nie grałeś w poprzednie części to nie bardzo bym ci to polecał. Imo dobrze się strzela, ma fajną fabułę, ale starcz na krótko jak każdy shooter. RDR polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 11:16, Gacol08 napisał:

Ograniczony budżet zmusza mnie do wyboru między Batmanem Arkham City a Assassin''s Creed
Revelations. Co według was jest lepsze ?


Batman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu "Assassiny" mam już wszystkie. Niestety Revelations na długo mi nie starczył. Poszukuję grę, która przyniesie równie dużo frajdy co Assassin, ale też chcę dobrą fabułę i świetną rozgrywkę. Najlepiej jakby to był cRPG, akcja. Zastanawiałem się właśnie nad Batman: Arkham City, a Elder Scrolls V: Skyrim. Jakieś porady :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się