FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2012 o 22:23, Evertsen_Dante napisał:


Dzieki za odpowiedz, przewertuje gry-online zeby sie dowiedziec cos wiecej o kazdej z tych gier, moze cos wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a fallout 1 i 2 to były gry. Już mam dosyć tych jęków. River Raid to była prawdziwa gra, cała reszta to kapitalistyczny chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 23:38, rdzawy napisał:

No a fallout 1 i 2 to były gry. Już mam dosyć tych jęków. River Raid to była prawdziwa
gra, cała reszta to kapitalistyczny chłam.


Podejrzewam, że pijesz do tego, że napisałem co sądzę o poprzednich częściach Herosów. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie konkretnie pod Twoim adresem. Tyle razy już to słyszałem że az dziwie sie ze niekomu sie to nie znudziło. Ciągle to samo. Nowa część gry jest do du.. a ta stara to była dopiero gra. A ten post idealnie sie w to wpasowuje. Jest jakaś moda na marudzenie czy jak? Zaloże się ze jakbyś kupił Najnowszych herosów to i tak Twoje zdanie sienie zmieni: Herosi skończyli siena części 3. Sam sobie odpowiedziałeś. Ja jestem fanem herosów i wiele grałem we wszystkie części począwszy od 2. I uwaga: 3 nie jest żadnym cudem świata. Szczególnie ze to już wiekowa gra i jakby ktoś nie zauważył gry bardzo sie rozwinęły od tamtej pory. King''s Bounty na ten przykład nie wygląda jak z epoki peceta łupanego i wspaniale siew niego gra. Mam dość nowoczesny komputer i życzę sobie żeby gry (nawet strategie turowe) wyglądały na nim w miarę dobrze. Np. Shogun 2. A jak ktoś woli pikselozę to nic straconego, na necie jest pełno wspaniałych fanowskich map do 3 i chyba życia braknie żeby to obadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 00:13, rdzawy napisał:

W sumie to nie konkretnie pod Twoim adresem. Tyle razy już to słyszałem że az dziwie
sie ze niekomu sie to nie znudziło. Ciągle to samo. Nowa część gry jest do du.. a ta
stara to była dopiero gra.


Bo to wykształciła się taka reguła. W sumie chyba tylko TES zalicza tendencje wzrostowe.

Dnia 29.01.2012 o 00:13, rdzawy napisał:

Zaloże się ze jakbyś kupił Najnowszych herosów to i tak Twoje zdanie
sienie zmieni: Herosi skończyli siena części 3. Sam sobie odpowiedziałeś.


W sumie dopiero teraz odpowiedziałeś na moje pierwsze pytanie, dzięki ^_^

Dnia 29.01.2012 o 00:13, rdzawy napisał:

Ja jestem fanem
herosów i wiele grałem we wszystkie części począwszy od 2. I uwaga: 3 nie jest żadnym
cudem świata.


Jednak mimo to tej grze jak żadnej innej udało się do niego zbliżyć. Imo.

Dnia 29.01.2012 o 00:13, rdzawy napisał:

Szczególnie ze to już wiekowa gra i jakby ktoś nie zauważył gry bardzo
sie rozwinęły od tamtej pory. King''s Bounty na ten przykład nie wygląda jak z epoki
peceta łupanego i wspaniale siew niego gra. Mam dość nowoczesny komputer i życzę sobie
żeby gry (nawet strategie turowe) wyglądały na nim w miarę dobrze. Np. Shogun 2. A jak
ktoś woli pikselozę to nic straconego, na necie jest pełno wspaniałych fanowskich map
do 3 i chyba życia braknie żeby to obadać.


A to już Hirołsi nowi nie są w 2d? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby ktoś polecić jakąś dobrą platformę w stylu shanka? Chodzi głównie o to aby się dobrze na padzie grało i było dużo wrogów do ubicia. Na pc oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam zamiar kupić Obliviona GOTY na PS3.Z serii TES grałem tylko w Skyrim (dopóki nie zaczą zawieszać konsoli) który mi się podobał.Czy Oblivion jest podobny gameplayowo?I czy to,że grałem najpierw w Skyrim nie odrzuci mnie od Obliviona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie gre na PC do 40-50 zł (może być używana) aby poszła na nie-najnowszym sprzęcie? Nie chcę jakiegoś starocia z 2005 roku,coś nowszego z 2009 lub 2010. No,i miło by,gdyby miała multi (co-opa nie szczególnie,chyba,że fajnego).

Macie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A które uniwersum najbardziej lubisz? Gwiezdne Wojny, Indiana Jones, Harry Potter, Batman, Piraci z Karaibów? Nieco ułatwi to sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię wszystko, ale najmniej lubię Gwiezdne Wojny. Batman''a już mam. Więc zostaję tylko Harry Potter, PzK i Indiana Jones. Które są najlepsze? ( najśmieszniejsze itd. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza jest pierwsza część Harrego Pottera. Najbardziej rozbudowana i zabawna dla tych co znają książki i filmy. W drugą część mało grałem, dopiero w nią gram, ale wydaje mi się ciut gorsza od pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 13:34, Skaterka885 napisał:

Lubię wszystko, ale najmniej lubię Gwiezdne Wojny. Batman''a już mam. Więc zostaję tylko
Harry Potter, PzK i Indiana Jones. Które są najlepsze? ( najśmieszniejsze itd. )


Ja grałem na PC w LEGO: Piratów z Karaibów. Osobiście bardzo mi się podobali. Gry z uniwersum LEGO zwykle są dobre, więc myślę, że obojętnie co wybierzesz będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 23:22, bobobo napisał:

Jaką polecacie gre na PC do 40-50 zł (może być używana) aby poszła na nie-najnowszym
sprzęcie? Nie chcę jakiegoś starocia z 2005 roku,coś nowszego z 2009 lub 2010. No,i miło
by,gdyby miała multi (co-opa nie szczególnie,chyba,że fajnego).

Macie coś?


Zależy o jaki gatunek ci chodzi. Ze strzelanek mógłbym polecić Call of Duty Modern Warfare 2 (ciężko będzie znaleźć tak tani egzemplarz). gra ma dobrze zrobioną fabułę, przyzwoity multiplayer i bardzo dobry Co-Op. Niema też kosmicznych wymagań. No oczywiście gra ma swoje lata (2007r) ale zapewniam Cię, że graficznie w 95% jest tym samym, co MW3. Z wyścigówek to Burnout Paradise (2008r). Nieduże wymagania, sporo frajdy z gry tak w singlu, jak i w multi. Fajny jest też F.E.A.R. 2 (2009r)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 06:56, Foost napisał:

Szukam jakiejs gry, najlepiej wojennej gdzie jak najwiecej akcji rozgrywa sie w lasach.
Istnieja takie?


Z tymi lasami to ciężko będzie.Chyba nie pozostaje nic innego jak przejrzeć stare Medal of Honor (polecam Alied Assault), ewentualnie Blitzkrieg (grałem w dawno temu i mi się spodobało, ale pamiętam, że nie przeszedłem, gra jest RTSem). Ogólnie to dupę ściska, że nie robią dziś gier w czasach 1-2 wojny, naprawdę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 09:54, Fimbulvinter napisał:

> Szukam jakiejs gry, najlepiej wojennej gdzie jak najwiecej akcji rozgrywa sie w
lasach.
> Istnieja takie?

Z tymi lasami to ciężko będzie.Chyba nie pozostaje nic innego jak przejrzeć stare Medal
of Honor (polecam Alied Assault), ewentualnie Blitzkrieg (grałem w dawno temu i mi się
spodobało, ale pamiętam, że nie przeszedłem, gra jest RTSem). Ogólnie to dupę ściska,
że nie robią dziś gier w czasach 1-2 wojny, naprawdę szkoda.


Eh wlasnie przeszedlem MoH:PA i MoF:AA i szukalem gier podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się