FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

A tak wracając do Twojego poprzedniego Twojego pytania, co wybrałeś: "Dead Island", "The Darkness II" czy "Syndicate"? Ja polecałbym drugą i ostatnią (do coop''a).

Przy okazji, jest teraz taka promocja LEM-u, że gry Activision są po 39,90 (Empik stacjonarny i internetowy, Gram.pl, Ultima), ale dostajesz dwie gry w cenie jednej. Wg mnie warto zainwestować w: "Operation Flashpoint: Red River" oraz "F1 2010". "OP:RR" to co prawda nie "Arma", ale też nie jest takie złe. Gdybyś na przykład Ty Harrolfo, Henrar, TobiAlex lub ktoś jeszcze fajny z tego forum kupili tę grę za te niewielkie pieniądze, to można umówić się na sesję coop''a. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takich punktach dystrybucji cyfrowej jak:

Gamecodes.pl

Keye.pl

Go2Arena.com?

Ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia? Pozytywne? Negatywne? Czekam na Wasze opinie. Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 04:20, Janek_Izdebski napisał:

Co sądzicie o takich punktach dystrybucji cyfrowej jak:

Gamecodes.pl

Keye.pl

Go2Arena.com?

Ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia? Pozytywne? Negatywne? Czekam na Wasze opinie.
Dziękuję. :)


Gamecodes - wszystko w porządku.

Keye - zero problemów, jest to bodajże najlepsze i najpewniejsze polskie miejsce zakupów kluczy.

Go2arena - nie miałem styczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 12:03, Oxva napisał:

Gamecodes - wszystko w porządku.

Keye - zero problemów, jest to bodajże najlepsze i najpewniejsze polskie miejsce zakupów
kluczy.

Go2arena - nie miałem styczności

Dzięki za info. A jak jest z banowaniem, kluczy kont w przypadku jak cena danego klucza jest rażąco niska? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko zdarzają się bany z tych stronek, ja osobiście nigdy się z czymś takim nie spotkałem, ani nie słyszałem(to nie te same źródła co na allegro.pl :P). Z tej trójki najbardziej polecam keye, oni jeżeli gra nie jest tylko w dystrybucji cyfrowej to przesyłają skany kluczy, więc masz dowód zakupu " w pudełku ". :) Na gamecodes też kiedyś kupowałem i wszystko okej, a Go2Arena z tego co mi wiadomo współpracuje z keye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś jakiś fajny shooter/gre akcji, tylko na PC? Uprzedzam że w większość staroci grałem, ale hej może ktoś mnie czymś zaskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 00:03, Fatal-X napisał:

Poleci mi ktoś jakiś fajny shooter/gre akcji, tylko na PC? Uprzedzam że w większość staroci
grałem, ale hej może ktoś mnie czymś zaskoczy?

Bionic Commando, jakiś czas temu dali w CDA. Bawiłem się przy tej grze lepiej niż przy BF3 i serii MW razem wziętych. Wróg chce Cię zabić, drugim przeciwnikiem jakiego poznajesz jest Mech, bossów trzeba pokonywać sposobem, który należy poznać metodą prób, śmierci i checkpointów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej słyszał ktoś o grze Shattered Horizon? Widziałem trailer i pomyślałem sobie, że walka w zerowej grawitacji byłaby całkiem spoko, ale nie chcę kupować gry w ciemno. Gra nie jest najnowsza, ale nawet fajnie wygląda. Klasyczny shooter. Ktos wie czy jest ona godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem to międzynarodwe wydanie Alana Wake''a od Nordic Games. Toż to prawdziwa kolekcjonerka za ok. 85 pln-ów! Zawartość podobna do kolekcjonerki ME 3. Naprawdę opłacalny zakup. Ciekawe czy CD Projekt tak właśnie wyda swoją, zdubbingowaną wersję gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam straszny z problem z wyborem, liczę na pomocne opinie. Batman Arkham City czy Assassin''s Creed: Revelations ? Grałem we wszystkie odsłony asasyna i bardzo przypadły mi do gustu, podobnie jak Batman Arkham Asylum. Niestety budżet pozwala mi obecnie na zakup tylko jednego z w/w tytułów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 19:19, BoloMaster napisał:

mam straszny z problem z wyborem, liczę na pomocne opinie. Batman Arkham City czy Assassin''s
Creed: Revelations ? Grałem we wszystkie odsłony asasyna i bardzo przypadły mi do gustu,
podobnie jak Batman Arkham Asylum. Niestety budżet pozwala mi obecnie na zakup tylko
jednego z w/w tytułów:(

Chyba jednak Arkham City. Revelations to odgrzany kotlet z ciekawymi przyprawami. Gra jest w każdym razie o wiele lepsza od Brotherhooda moim zdaniem, tyle, że nie ma tu za wiele nowości. Jeśli musisz wybierać to poczekaj aż AC stanieje, a bierz Batmana, bo to jednak większy powiew świeżości, dobra fabuła, wyzwania i zagadki Ridlera, Catwoman...
No i Arkham City starcza na dłużej, o ile nie masz zamiaru spędzić w multi Revelations dziesiątek godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 19:19, BoloMaster napisał:

mam straszny z problem z wyborem, liczę na pomocne opinie. Batman Arkham City czy Assassin''s
Creed: Revelations ? Grałem we wszystkie odsłony asasyna i bardzo przypadły mi do gustu,
podobnie jak Batman Arkham Asylum. Niestety budżet pozwala mi obecnie na zakup tylko
jednego z w/w tytułów:(


Jak przedmówca również polecę Arkham City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepszym wyborem jest Batman, mimo multi w Asasynie.
Gacek po prostu dostarcza lepszej zabawy, no i sama fabuła jest o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę byście polecili do pogrania z kumplami ? HoMM, WarCraft III, D][, LoL, GW, CS czy WoW odpadają bo już graliśmy lub próbowaliśmy ale komuś się nie podobało. Zwykle gramy w 3-4 osoby, ale czasem zdarzy się 5-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na 3-4 osoby to Borderlands (fajna strzelanka z elementami rozwoju postaci) Dead Island, jak na więcej osób to z h''n''s Titan Quest, Dungeon Siege 2 (w 3 nie grałem nie wiem czy warto). MMO to np. Lineage 2, stał się jakiś czas temu darmowy, expi się głównie grindując,inny tytuł to SWOTR, kolega gra w to i mówi, że jest ok. Budowanie świata z dodatkiem walki ze stworkami to Minecraft (w tego nie grałem ale wygląda imo ciekawie) albo Terraria, w którą grałem tutaj większy nacisk kładziony jest na walkę ze stworkami, co nie znaczy, że w wolnych chwilach można coś pobudować ;), wyścigi Grid, Colin, TDU (tutaj jednak nie wiem jak multi dokładnie działa, tj czy wrzuci was na 1 server), strzelanki to Battlefield: Bad Company 2 server z ludzmi bez problemu idzie znależć na PC (a w inne części nie grałem), ze strategii to Company of Heroes, Warhammer 40k, Red Alert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się