FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Słuchajcie, mam płytki premierowe HoMM3 z jednym dodatkiem i są w stanie.. Nie, że nie dbałem, ale wiek jest porażający i już większość moich płyt z tego okresu, mimo, iż dobrze zachowane, nie chcą po prostu odpalać w napędzie bo odkleja się górna naklejka (nazwijmy to tak). Co mi radzicie? Muszę kupić grę od nowa? To wydanie ma jakąś wartość?

ps: LoL czy DotA 2- która MoBA lepsza? Gram w Dotę 2 i jest świetna, choć nieprzyjazna dla nowicjuszy, o Lolu słyszałem różne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 16:14, Accid napisał:

ps: LoL czy DotA 2- która MoBA lepsza? Gram w Dotę 2 i jest świetna, choć nieprzyjazna
dla nowicjuszy, o Lolu słyszałem różne cuda.


DotA 2 trudniejsza, w cholerę trudniejsza, ale ciekawsza jeżeli masz team i gracie 5v5. LoL bardziej przyjazny dla nowicjuszy i łatwiejszy w ogarnięciu, ale community ma najgorsze ze wszystkich gier multiplayerowych w jakie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 17:56, Shinigami napisał:

South Park? ;D


Rychło w czas, że tak powiem ;) Oglądałem streamy dzisiaj i wygląda to faktycznie bardzo zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, zbliżają się premiery dwóch hitów spod znaku action-rpg, czy tam hack''n''slash-Diablo 3: Reaper of Souls i Dark Souls 2. Ale jako że życie jest ciężkie (i drogie :P), to wybrac muszę jedną (drugą pewnie i tak kupię, ale dopiero za jakieś 2-3 miesiące). Oglądam gameplay''e. czytam zapowiedzi, i wybrac nie mogę. Zarówno Diablo 3, jak i pierwsze DS bardzo mi się podobały, ale teraz jestem w kropce. Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dark Souls 2. Diablo jak to Diablo, to tylko dodatek. Doda nową klasę, trochę umiejętności i bossów... podczas gdy Dark Souls 2 to pełnoprawny tytuł o długości zapewne przynajmniej takiej samej co jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 13:00, KofeinowyPablo napisał:

Doradzicie coś?


Trudno coś doradzić , bo gry diametralnie się od siebie różnią. Każualowe Diablo, czy relatywnie trudny i momentami wymagający epickiej cierpliwości Dark Souls? Wybrałbym zdecydowanie to drugie, Malthael może poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 15:55, Ventil napisał:

Co polecicie do nadrobienia komuś, kto nie miał nigdy kontaktu z PSXem?

Wiadoma sprawa, że Metal Gear Solid, MediEvil, Residenty, Crashe, Silent Hill, GTA, Tomb
Raider, Carmageddon, ale czuję, że to zdecydowanie za mało.

Proszę o wszystkie propozycje poza jRPGami :)


Warto sprawdzić na metacriticu- jeśli chodzi o stare gry, to nie ma takiej presji mediów na dawanie oceny powyżej 7 każemu, a i użytkownicy dają raczej sprawiedliwe oceny z racji na nostalgię lub prawdziwe zainteresowanie grami z czasów, gdy nie każdy miał neta :P Wejdź w zakładkę PSX i sprawdz najlepsze ocenami, może coś, w co nikt nie grał cię zainteresuje i będzie do kupienia jeszcze?

Edit. Najwyraźniej PSX nie ma zakładki na metacriticu... Hm. Postaram się poszukać, czy nie ma strony zajmującej się zbieraniem starszych ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 17:29, masswoord napisał:

Czy opłaca sie kupic fife 14 czy lepiej poczekać na 15? (bym grał najczęściej w ut)


Opłaca się, gameplay najlepszy jak do tej pory. Ale skoro chcesz grać najczęściej w UT to polecam darmową fifę world, kilka rzeczy jest zrobionych lepiej niż w 14 np. powtórki a sama gra skupia się na UT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję gier podobnych do Raymanów, Trine, serii LEGO itp, w których możnaby pograć w dwie osoby w coopa na jednym ekranie. Platforma to PC. Zasypcie mnie propozycjami ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 19:11, sirufok napisał:

Panowie, poszukuję gier podobnych do Raymanów, Trine, serii LEGO itp, w których możnaby
pograć w dwie osoby w coopa na jednym ekranie. Platforma to PC. Zasypcie mnie propozycjami
;>


Hmm Może Shank 1 i 2, posiada opcję coop a dodatkowo kampania dla coopa jest inna niż dla singla więc radość jest 2 razy większa, no i oczywiście metal slug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 19:53, Nufiko napisał:

Hmm Może Shank 1 i 2, posiada opcję coop a dodatkowo kampania dla coopa jest inna niż
dla singla więc radość jest 2 razy większa, no i oczywiście metal slug.


W Shank grałem jakiś czas temu, natomiast Metal Slug odpada.
Chodzi mi o takie bardziej bajkowe, zręcznościowe gry z łamigłówkami itp do gry z kobietą ;]
Takie siekanki i strzelanki raczej jej nie podchodzą, ale dzięki za propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecćie proszę jakieś gry, w których ma się drużynę (albo gra narzuca ją, albo się ją tworzy) postaci i każdego możemy sobie rozwijać wedle własnego uznania? Zapewne dość wiele gier, które ktoś zapoda już mam obcykane, ale może trafi się coś nowego w co jeszcze nie miałem okazji zagrać. Dzięki z góry! Platformy: PC i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się