FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2009 o 22:13, Jaki Ganh1 napisał:

Hm, w najnowszego nie grałem... C2D 2.4 GHz, 2GB ram geila 800 mhz ultra, Gigabyte GeForce
8600 GTS (256 mb).

Powinno Ci śmigać na śednich/wysokich. Gra z baśniową oprawą, i jakże sexi partnerką:D
Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:17, Patrix0707 napisał:

Grałem w PoP 1 ;D hehe ale to z tym nie ma nic wspólnego. A długa, krótka jest?

Wiesz, taka-jakaś krótka chyba:D do 8 godzin zabawy chyba. ja jeszcze nie przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:17, Patrix0707 napisał:

Grałem w PoP 1 ;D hehe ale to z tym nie ma nic wspólnego. A długa, krótka jest?

Kilka godzin zabawy bedzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 08:40, yerko napisał:

Warto kupić TOCA Race Driver 3? Mam taki zamiar ale jak ma być kaszana to wole coś innego
zakupić :]


Jeśli grałeś w dwójkę i Ci się podobała to nawet nie masz się co zastanawiać - a tak w ogóle to teraz ile kosztuje? Nie 20 zeta jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 08:40, yerko napisał:

Warto kupić TOCA Race Driver 3? Mam taki zamiar ale jak ma być kaszana to wole coś innego
zakupić :]

jak bym miał wybierać, wziąłbym Grida:) Albo Test Driver Unlimited, też fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakiejś ciekawej gry za 20zł (czyli Extra Klasyka :D), czegoś ciekawego żeby starczyło na trochę dłużej niż 10h żeby miało jakąś ciekawą fabułę itp. gatunek nie gra roli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 08:40, yerko napisał:

Warto kupić TOCA Race Driver 3? Mam taki zamiar ale jak ma być kaszana to wole coś innego
zakupić :]


Oczywiście, że tak. Jest tam tyle stuffu i tak fajnie to wszystko chodzi, nawet na słabiuteńkim kompie, że nie ma co tutaj dużo myśleć. Zwłaszcza biorąc pod uwagę śmiesznie niską cenę. Oczywiście nie jest to może Race ''07 ani ciągle czekający na wydanie Live For Speed 2 (genialne demo), ale jeśli cenisz sobie grywalność bardziej od realizmu to wybór jest oczywisty. Jedyne moje zastrzeżenie budzi ograniczenie torów niewidzialnymi "ścianami" przez co odbiera to sporo realizmu (zderzenia z powietrzem), ale o to przecież chodzi żeby się ścigać na trasie a nie na wertepach poza nimi. Jest też sporo błędów w podpowiedziach pilota (np jest zakręt w lewo, a on mówi że w prawo...), ale zawsze przed wyścigiem jest trening który pozwala poznać trasę, a ostatecznie nie ma przeszkód by wybrać opcję "zacznij od nowa" gdy już pomkniesz nie w tą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 10:28, Kur0 napisał:

Ja szukam jakiejś ciekawej gry za 20zł (czyli Extra Klasyka :D), czegoś ciekawego żeby
starczyło na trochę dłużej niż 10h żeby miało jakąś ciekawą fabułę itp. gatunek nie gra
roli ^^


Polecam Elder Scrolls III: Morrowind - Złota Edycja, Fable: Zapomniane Opowieści, Jade Empire: Edycja Specjalna, Neverwinter Nights - Diamentowa Edycja (XKG), Saga Baldur''s Gate (XKG), Saga Icewind Dale (XKG), Saga: Gothic I-II (XKG), Unreal Antologia (XKG). Widzę, że większość to cRPG-i rzuciłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam F.E.A.R. (sam wczoraj kupiłem :)), Antologię Unreal, Sagę Gothic, Titan Quest, Saga Baldur''s Gate, Rise of Nations: Rise of Legends. Wszystkie bardzo, bardzo grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 10:28, Kur0 napisał:

Ja szukam jakiejś ciekawej gry za 20zł (czyli Extra Klasyka :D), czegoś ciekawego żeby
starczyło na trochę dłużej niż 10h żeby miało jakąś ciekawą fabułę itp.


Wszystkie te warunki zdaje się spełniać Jade Empire - Edycja Specjalna. Jest to gra RPG (choć bardzo uproszczona), fabuła jest bardzo ciekawa i wciągająca, a i klimat jest niczego sobie. Gra ma też całkiem przyzwoitą grafikę i z całą pewnością nie przejdziesz jej w mniej niż te 10 godzin. Myślę że się nie zawiedziesz i polecam.

Darkon12 --->
>Gra starcząca na 7 godzin sprawdzone...

Ale pewnie nie bawiłeś się już w rozwiązywanie questów pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 11:05, dave03 napisał:

> Ja szukam jakiejś ciekawej gry za 20zł (czyli Extra Klasyka :D), czegoś ciekawego
żeby
> starczyło na trochę dłużej niż 10h żeby miało jakąś ciekawą fabułę itp.

Wszystkie te warunki zdaje się spełniać Jade Empire - Edycja Specjalna. Jest to gra RPG
(choć bardzo uproszczona), fabuła jest bardzo ciekawa i wciągająca, a i klimat jest niczego
sobie. Gra ma też całkiem przyzwoitą grafikę i z całą pewnością nie przejdziesz jej w
mniej niż te 10 godzin. Myślę że się nie zawiedziesz i polecam.


Gra starcząca na 7 godzin sprawdzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 11:06, Darkon12 napisał:

Gra starcząca na 7 godzin sprawdzone...

No a taki Fallout? Można go przejść w jakieś 10 min. Sprawdzone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 11:06, Darkon12 napisał:

> > Ja szukam jakiejś ciekawej gry za 20zł (czyli Extra Klasyka :D), czegoś ciekawego

> żeby
> > starczyło na trochę dłużej niż 10h żeby miało jakąś ciekawą fabułę itp.
>
> Wszystkie te warunki zdaje się spełniać Jade Empire - Edycja Specjalna. Jest to
gra RPG
> (choć bardzo uproszczona), fabuła jest bardzo ciekawa i wciągająca, a i klimat jest
niczego
> sobie. Gra ma też całkiem przyzwoitą grafikę i z całą pewnością nie przejdziesz
jej w
> mniej niż te 10 godzin. Myślę że się nie zawiedziesz i polecam.

Gra starcząca na 7 godzin sprawdzone...

Nie zgadzam się. Jak raz przeszłem grę (zajęło mi to 10h, robiłem wszystkie questy poboczne) to chcało mi się grać 2 i 3 raz. Więc w JE grałem ok. 30h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 10:05, Arisovo 14 napisał:

> Warto kupić TOCA Race Driver 3? Mam taki zamiar ale jak ma być kaszana to wole coś
innego
> zakupić :]
jak bym miał wybierać, wziąłbym Grida:) Albo Test Driver Unlimited, też fajny.

GRID albo Test Driver Ultimate u mnie nie pójdą za słabego kompa mam niestety ;/ Dlatego pytam o tę grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 10:28, Kur0 napisał:

Ja szukam jakiejś ciekawej gry za 20zł (czyli Extra Klasyka :D), czegoś ciekawego żeby
starczyło na trochę dłużej niż 10h żeby miało jakąś ciekawą fabułę itp. gatunek nie gra
roli ^^


Jeśli lubisz action rpg to polecam Jade Empire, albo Dark Messiah of Might and Magic- obie gry kończy sę w ok 14 godzin, zależnie od tego jak grasz, ile questów pobocznych robisz itd. Nie sa więc długie, ale mają fajną fabułę i dają dużo radochy z gry.
Jeśli koniecznie szukasz czegoś dłuższego to polecam Thief Antologia- sama trójka to ładne godziny zabawy, a w zestawie są 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się