FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2009 o 21:31, kuki288 napisał:


> No też możesz zakupić CoH ja tylko wyrażam swoje zdanie a jaką grę kupisz twój wybór


To, czekam na inne propozycje jak coś;p



Polecam ci jeszcze Total War: Ery Wielkich Wojen kupisz to w sklepie gram.pl W skład pakietu wchodzą tytuły : Medieval II: Total War, Medieval: Total War, Medieval: Total War Viking Invasion, Rome: Total War, Rome: Total War Barbarian Invasion, Shogun: Total War, Rome: Total War – Alexander, Medieval II: Total War – Królestwa. Jak widzisz wiele znakomitych tytułów w jednym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 08:42, 1096 napisał:

Poszukuję dobrej gry na PSP najlepiej RPG lub grę akcji w przystępnej cenie ( do 100
zł. ).
Gra powinna mieć swietną grafikę dobrą oprawę graficzną i nie powinna być to gra, która
znudzi sie po miesiacu.
Musi być naprawdę wciagająca.

Proszę o dobre rady ;-).


Słyszałem same pozytywy na temat God of War: Chains of Olympus, więc jeśli jeszcze nie grałeś - spróbuj. Na PS2 GoW 1 i 2 mnie nie zawiodły. Tylko czy taką cenę to tylko na aukcjach itd. można uzyskać...
A dorzucę jeszcze Chinatown Wars - wg recenzentów najlepsza gra na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chinatown War wyszło tylko na Nintendo DS człowiecze :P. A co do reszty popieram, Vice City Stories i Liberty City Stories z cyklu GTA wyszły na PSP świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 10:14, Mati1990 napisał:

>
> > No też możesz zakupić CoH ja tylko wyrażam swoje zdanie a jaką grę kupisz twój
wybór
>
>
> To, czekam na inne propozycje jak coś;p


Polecam ci jeszcze Total War: Ery Wielkich Wojen kupisz to w sklepie gram.pl W skład
pakietu wchodzą tytuły : Medieval II: Total War, Medieval: Total War, Medieval: Total
War Viking Invasion, Rome: Total War, Rome: Total War Barbarian Invasion, Shogun: Total
War, Rome: Total War – Alexander, Medieval II: Total War – Królestwa. Jak
widzisz wiele znakomitych tytułów w jednym opakowaniu.


Całkowicie się zgadzam z tą opinią. Kolejnym niezaprzeczalnym plusem jest brak Empire w tym zestawie. Tylko by cenę podniósł, ten kaszanek jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, bo myślę, że mnie przekonałeś do tej gry, a ze sprzętem nie mam problemu X360 wszystko " przetrawi ". Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2009 o 10:14, Mati1990 napisał:


Polecam ci jeszcze Total War: Ery Wielkich Wojen kupisz to w sklepie gram.pl W skład
pakietu wchodzą tytuły : Medieval II: Total War, Medieval: Total War, Medieval: Total
War Viking Invasion, Rome: Total War, Rome: Total War Barbarian Invasion, Shogun: Total
War, Rome: Total War – Alexander, Medieval II: Total War – Królestwa. Jak
widzisz wiele znakomitych tytułów w jednym opakowaniu.


Hmmm.... kuszące. Zaiste wielki jest ten pakiet, ale plany uleglu zmianie. Gdyż kupilem klawiaturę bezprzewodową z myszką z microsoftu za 130 zl, więc mam mniej kasy do dyspozycji.
Ale ta grafika... w Ery wielkich wojen... Medieval II - zgadzam się jest spox, ale cala reszta... nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2009 o 13:10, kuki288 napisał:

Ale ta grafika... w Ery wielkich wojen... Medieval II - zgadzam się jest spox, ale cala
reszta... nie jestem pewien.


Jak gra jest dobra i Cię wciągnie to grafa przestaje się liczyć. Możesz zawsze poszukać jakichś dem na necie. ja np. ledwie rok temu odkrłyem i pierwszy raz zagrałem w Thief 1 & 2, jaką one mają grafikę mówić nie trzeba a w nowości zaawansowanych graficznie gram dużo i gust powinienem mieć teoretycznie spaczony ale i to nie dało rady a Zodzieji uważam za jedna z lepszych gier w które grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 13:41, igor8472 napisał:

Jak gra jest dobra i Cię wciągnie to grafa przestaje się liczyć. Możesz zawsze poszukać
jakichś dem na necie. ja np. ledwie rok temu odkrłyem i pierwszy raz zagrałem w Thief
1 & 2, jaką one mają grafikę mówić nie trzeba a w nowości zaawansowanych graficznie gram
dużo i gust powinienem mieć teoretycznie spaczony ale i to nie dało rady a Zodzieji uważam
za jedna z lepszych gier w które grałem.

Thief 2 to niewątpliwie świetna gra. Gdybym sam patrzył na grafikę - nie uwielbiałbym dzisiaj gier freeware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 13:10, kuki288 napisał:


>
> Polecam ci jeszcze Total War: Ery Wielkich Wojen kupisz to w sklepie gram.pl W skład

> pakietu wchodzą tytuły : Medieval II: Total War, Medieval: Total War, Medieval:
Total
> War Viking Invasion, Rome: Total War, Rome: Total War Barbarian Invasion, Shogun:
Total
> War, Rome: Total War – Alexander, Medieval II: Total War – Królestwa.
Jak
> widzisz wiele znakomitych tytułów w jednym opakowaniu.

Hmmm.... kuszące. Zaiste wielki jest ten pakiet, ale plany uleglu zmianie. Gdyż kupilem
klawiaturę bezprzewodową z myszką z microsoftu za 130 zl, więc mam mniej kasy do dyspozycji.
Ale ta grafika... w Ery wielkich wojen... Medieval II - zgadzam się jest spox, ale cala
reszta... nie jestem pewien.



Grafika w grach nie jest ważna najważniejsza jest rozgrywka i to jak gra jest zrobiona nawet gdyby grafika była najlepsza jaką można zrobić a gra w całości była by do niczego to co byś wybrał grę z gorszą grafiką ale z ciekawym scenariuszem czy też grę z super grafiką ale z scenariuszem do d…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2009 o 14:41, Mati1990 napisał:

Grafika w grach nie jest ważna najważniejsza jest rozgrywka i to jak gra jest zrobiona
nawet gdyby grafika była najlepsza jaką można zrobić a gra w całości była by do niczego
to co byś wybrał grę z gorszą grafiką ale z ciekawym scenariuszem czy też grę z super
grafiką ale z scenariuszem do d…



Może ktoś pomóc rozszyfrować to w cholere długie zdanie? Zero przecinków i kropek... nic nie wiadomo.

Ale zgodzę się, że grafika nie gra najwyższej roli xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika w grach nie jest ważna, najważniejsza jest rozgrywka i to, jak gra jest zrobiona. Nawet gdyby grafika była najlepsza jaką można zrobić, a gra w całości była by do niczego, to co byś wybrał? Grę z gorszą grafiką ale z ciekawym scenariuszem czy też grę z super grafiką ale z scenariuszem do d…
Po rozmieszczeniu przecinków i kropek, teks powinien wyglądać mniej więcej tak jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 11:31, igor8472 napisał:

Chinatown War wyszło tylko na Nintendo DS człowiecze :P


Lol, ale fail xD Kojarzyłem, że jest na przenośną konsolkę, wklikałem do Google''a dla pewności, zobaczyłem, że tytuł gry pojawił się obok skrótu "PSP" i wielce byłem pewny, że się znam, khe khe :) Dzięki za wyprostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś fajne gry, do których można swoją muzyke wrzucać? Gry z serii GTA i Fallouta 3 mam ,więc odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 16:26, Ecko09 napisał:

Znacie jakieś fajne gry, do których można swoją muzyke wrzucać? Gry z serii GTA i Fallouta
3 mam ,więc odpadają.


Test Drive: Unlimited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 16:28, Mati1990 napisał:

> Znacie jakieś fajne gry, do których można swoją muzyke wrzucać? Gry z serii GTA
i Fallouta
> 3 mam ,więc odpadają.

Test Drive: Unlimited


To miałem ,ale sprzedałem. Odpada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 17:43, Mati1990 napisał:

Co lepiej zakupić złotą kolekcję Age of Empires III z dodatkami czy też Heroes of Might
and Magic V z dodatkami??



Ja bym brał Hirołsów. Wiele-dziesiąt godzin przy niej spędziłęm. O ile HoMM 4 to była porażka, piata część to godny następna trójeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 17:43, Mati1990 napisał:

Co lepiej zakupić złotą kolekcję Age of Empires III z dodatkami czy też Heroes of Might
and Magic V z dodatkami??


A ja uważam, że piątka Hirołsów jest tak samo słaba jak czwórka. Nie ma klimatu trójki, ba, okresami sądzę, że w ogóle nie ma klimatów Heroes. Gorzej, że nie wiem, co doradzić - AoEIII zupełnie nie testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 17:43, Mati1990 napisał:

Co lepiej zakupić złotą kolekcję Age of Empires III z dodatkami czy też Heroes of Might
and Magic V z dodatkami??


Ja bym brał herosów, spędziłem nad nimi cale mnóstwo czasu i jeszcze mi się nie znudziły. Mają wiele ciekawych rozwiązań i teraz równie ważne ja dobór odpowiednich skili bohatera jest donre pokierowanie armią, gdzie praktycznie każda jednostka ma jakieś specjalne umiejętności, co powoduje, że żadna nie jest nieprzydatna. Tylko weź sam dodatek dzikie hordy, bo jest do pobrania mod który dodaje kampanię podstawki i pierwszego dodatku, no chyba, że jesteś wielkim fanem i chcesz mieć na półce wszystkie części.
AoE3 nie powiem ciekawa gra ale jakoś mnie nie wciągnęła, może gdybym zaczął multi byłoby ciekawiej, ale ja jak po necie to wolę jakieś strzelanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 18:18, igor8472 napisał:

> Co lepiej zakupić złotą kolekcję Age of Empires III z dodatkami czy też Heroes
of Might
> and Magic V z dodatkami??


Ja bym brał Hirołsów. Wiele-dziesiąt godzin przy niej spędziłęm. O ile HoMM 4 to była
porażka, piata część to godny następna trójeczki.


I chyba tak zrobię gdyż posiadam już sagę I-III i IV a w V część jeszcze nie grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się