Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Mam pytanko czy tryb gry na MULTI Deadmatch(czy jakoś tak)to czy wygląda to tak jka w np. UT 2004,że wybier sie mapke i jest każdy na każdego??I kto ile zary kogo zabił etc.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. :/ Po uruchomieniu gry chciałem sobie zobaczyć, jak ustawione są opcje graficzne i jakoś tak się stało, że ustawiła się rozdzielczość 1600x1200. I nie da się tego zmienić. :( A w takiej rozdziałce gra z pewnością nie będzie mi chodzić płynnie. Czy ktoś może powiedzieć, jak da się rozwiązać ten problem?
Zamieszczam screena, żebyście mogli zobaczyć, jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak pozbyć się podróżujących z nami prawie od samego początku trzech kompanów? :| BG1 przeszedłem jedną postacią (w miarę możliwości, bo Imoen się na początku przyczepiła), BG2 z jednym "kolegą" (pomijając kanały - Imoen :| ) NWN również sam, a tu MUSZĘ podróżować aż z trzema nic nie wartymi kmiotkami... Wie ktoś kiedy oni się odczepią, albo jak ich odczepić już teraz (jestem w tym mieście, z którego miałem płynąć do Neverwinter).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz ich odczepić dopiero w Neverwinter. Wcześniej nie. Jednak w niektórych momentach będziesz musiał mieć kogoś w drużynie, aby móc wejść do jakiegoś obszaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od serwera.
Każdy serwer ma inne zasady, każdy jest inny.
NWN daje możliwość dowolnego kształtowania zasad. Na jendym serwerze moze być tak, na innym inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 19:09, matiz123 napisał:

A ja mam problem. :/ Po uruchomieniu gry chciałem sobie zobaczyć, jak ustawione są opcje graficzne
i jakoś tak się stało, że ustawiła się rozdzielczość 1600x1200. I nie da się tego zmienić.
:( A w takiej rozdziałce gra z pewnością nie będzie mi chodzić płynnie. Czy ktoś może powiedzieć,
jak da się rozwiązać ten problem?
Zamieszczam screena, żebyście mogli zobaczyć, jak to wygląda.

Mialłem to samo, musisz ręcznie zmienić w C:\Documents and Settings\Profil\Moje dokumenty\Neverwinter Nights 2 w pliku nwn.cfg. Polecam odrazu zmienić odświeżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam problem bo jak grałem druidem to mi nie szło na początku i ginełem pomóżcie jak go rozwijać na czary natury (tzn. niszczacze wszystko :P potęga natury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dostałem przesyłkę z super grą.NWN 2 EK nareszcie moja :D. Mam pyt zanim zacznę grać, bo wy pewnie już parę dni tą grę katujecie: jaki kumpel do drużyny jest najlepszy ? Jakich broni jest najwięcej, albo jakie można znaleźć fajne unikatowe potężne egzemplarze ? Jaka klasa prestiżowa jest najfajniejsza dla wojownika ( doszedł już ktoś tak daleko ? ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 23:13, hehe napisał:

jaki kumpel do drużyny jest najlepszy ?

Dla mnie Khelgar i Neeshka. Mają ciekawe teksty.

Dnia 13.12.2006 o 23:13, hehe napisał:

Jakich broni jest najwięcej

Broni bojowych. Jednak to egzotyczne są najpotężniejsze.

Dnia 13.12.2006 o 23:13, hehe napisał:

albo jakie można znaleźć fajne unikatowe potężne egzemplarze ?

Wiele. Z każdego typu. Nawet potężne unikalne proce.
>Jaka klasa prestiżowa jest najfajniejsza dla wojownika ( doszedł już ktoś tak daleko ? ) ?
Mistrz Oręża. Ewentualnie Szermierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 23:17, PolishWerewolf napisał:

> Jakich broni jest najwięcej
Broni bojowych. Jednak to egzotyczne są najpotężniejsze.


Ale mi chodziło o bardziej sprecyzowany podział : długie miecze, topory itd. Pamietacie jak np w BG najlepsze były wielkie miecze, potem w BG2 watro było inwestować w długie miecze dla Gwiazdy Porannej. A jak jest w NWN 2 ? Czy może jest wszystko bardziej zbalansowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanko, dla kapłana bojowego wymagane jest 8 dyplomacji i 5 spostrzegawczosci ? Inaczej się nie da ?
Bo jeśli tak, to w życiu nie bede warpriestem :(

Kto jest lepszy druidka (zapomnialem imienia :P) czy Qara ?
Druidka ma teraz fajne czary ofensywne i niezle daje czadu :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, gram 5 dzien wieczorami, gra jest genialna - na palcach jednej reki policzylbym rpg ktore mnie tak wciagnely...
nie projektuje postaci z nastawieniem na klasy prestizowe jak coniektorzy, nie czytam poradnika - biore to co moze mi sie przydac.

najgorsze jest jedno - zawsze uwazalem ze jestem "chaotyczny dobry" i zawsze tak wybieralem, to dlaczego jezeli nwn2 i podejmowane decyzje potraktujemy jako ankiete, to caly czas dostaje punkty do prawozadny i dobry? :/ paladyni to ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie z tego co widzę to jest mniej więcej równomierny balans. Zresztą i tak moja postać ma rapier, Khelgar młot bojowy, Neeska też rapier, a u reszty nie pamiętam co.

Walec->Jeśli jest napisane że tego wymaga to tak. I ja nie chodzę ani z Eileen ani z Qarą. Wolę inną postać jako trzeciego towarzysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz iść na chaotyczny to rządaj dodatkowej zapłaty, groź ludziom. Wtedy nigdy nie pójdziesz w kierunku praworządnego :) Czasami warto dłużej zastanowić się nad sensem wypowiedzi postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta Khelgar jest super, ale z Neeshka mnie szlag trafia - nikt mi nie traci praktycznie przytomnosci podczas walki - ona prawie zawsze... dajesz jej cos specjalnego ? jakos ja obkupiles ?
no na Casavirze sie za to zawiodlem... Palladyn kiepski, ze hej...
===
Walec87 - z Elanee to sam mam problem bo bym wzial Qare, ale z fabuly wynika, ze ktos bedzie sie z nia kontaktowal z druidow i nie wiem na ile mozna sie jej pozbyc...

w ogole mam w grze od czasu do czasu chyba blad... zdarza mi sie ze jak ladnie na pasku mam ZESTAW UZDRAWIAJACY to nie moge wybrac kogo mam uzdrawiac tylko postac do ktorej zestaw jest przypisany podchodzi do osoby stojacej najblizej i ja uzdrawia na chybil trafill :/
to samo z Elanee jak przybiera ktoras z tych swoich postaci zwierzecych to rzadko kiedy moge kogos uzdrowic tzn. jak klikam czar LECZENIE RAN (czy jakis inny z tych leczacych) to ona raz rzuca ten czar z automatu na siebie a czasem mi sie pokazuje ikonka zebym wybral na kogo czar ma zostac rzucony... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem:) Zaczelam sobie wczoraj grac kaplanka. Dostalam misje aby pojsc do ruinna bagna po okruch. Poszlam zabilam jaszczurki i robaki, wzielam okruch wracam.... i wciaz slysze dlaczego wracam z pustymi rekoma, zdobadz okruch. Mam go w ekwipunku jak mam go oddac ? Zeby bylo zabawniej. Pomyslalam ze to moze jakis bug czy cos i przeszlam jeszcze raz ruiny od poczatku wczytujac gre zanim do nich weszlam. I dzieje sie tak samo. Moglby mi ktos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zestawu uzdrawiającego to musisz mieć zaznaczoną postać PPM, lub w ogóle nikogo. Wtedy możesz wybrać kogo masz leczyć.

I tak, Neesce (?) dałem rapier +3 oraz Zbroję Zabójcy (czy jakoś tak, ten przedmiot którego mogą tylko oni używać). I w drugim akcie jeszcze buty przyspieszenia, też tylko dla Łotrzyka.

Joaska->Jesteś pewna że okruch ma Twoja główna postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ma ja glowna postac w ekwipunku.... moze ja cos zle robie? juz wszytskiego chyba probowalam ... dawalam ja temu chlopaczkowi co mi pomagal ale nie to nie dziala.... rzucalam mu to pod nogi tez nic... no i ja juz nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie Daeghun powinien sam Ciebie o to zapytać. Jak wzięłaś okruch ze skrzynki to miałaś dwie możliwości. Rozejrzeć się po okolicy lub wrócić bezpośrednio do Zachodniego Portu. Jak wzięłaś to drugie to rozmowa powinna się włączyć automatycznie.

Było tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować