Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2010 o 20:35, Kapas napisał:

3. A za co mnie oblewano?

Jak widać masz problem z orientacją w przestrzeni i wyobrażeniem sobie kąta skrętu kół. Polecam kupić sobie jakiś samochodzik sterowany na radio z (koniecznie) analogowymi gałkami kierunku (wychylenie kół zależne od wychylenia gałki) i tak można prawie za darmo poćwiczyć zarówno jazdę po łuku jak i wszelkie trudne manewry. To nie żart, to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff ach och, wreszcie sie udalo ;) dopiero za 4 podejsciem, no ale jazda byla bezbledna i bardzo kulturalna (przepuszczenie dziadka jak mi wskoczyl na jezdnie nie na pasach)
jedzilem po trasach, ktore byly mi bardzo dobrze znane, ba, na jazdach 2h przed egzaminem jechalem spora czescia egzaminowanej pozniej trasy ;] parkowanie tylko prostopadle miedzy wolna przestrzenia, a raptem jednym samochodem, latwiej byc nie moglo i jezdzilem tylko 42minuty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, ja zdałam za 3 podejściem, ale niestety nie bezbłędnie :D Ale za to teraz śmigam pewnie po drogach. A prawko mam dość krótko, od grudnia 2009. Tylko nie wiem czemu wpadam w panikę na widok policji, nawet jak jadę przykładnie o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 08:23, KrwawaMary napisał:

Tylko nie wiem czemu wpadam w panikę na widok policji,
nawet jak jadę przykładnie o_O


Mam tak samo. Policja to zuo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 08:23, KrwawaMary napisał:

Tylko nie wiem czemu wpadam w panikę na widok policji, nawet jak jadę przykładnie o_O

Tylko wtedy jak mi sie rece trzesa od nadmiaru alkoholu w zylach. Ja cos kiedys wydmucham, zobaczycie :( ...


Heh, zawsze jak stoja na poboczu to 3 razy sprawdzam czy mam wlaczone swiatla ;), a jak jada w tym samym kierunku co ja to sie czlowiek denerwuje, ze trzeba zwolnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2011 o 14:45, Piotrek_K napisał:


Heh, zawsze jak stoja na poboczu to 3 razy sprawdzam czy mam wlaczone swiatla ;), a jak
jada w tym samym kierunku co ja to sie czlowiek denerwuje, ze trzeba zwolnic...


Ja jak widzę policję to zwalniam, patrzę czy mam światła włączone i słucham jak mi serce kołacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze dopoki nie zaczniesz ostro zawracac na recznym i spierniczac w poplochu to jest raczej ok.

Mnie tam by raz policja zatrzymala za szybsza jazde gdybym wyjechal do domu te kilka sekund pozniej. Akurat jak przejezdzalem kolo nich to Policjant wlasnie podnosil fotoradar ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak człowiek się nasłucha (prawdziwych) historii o tym co tam stróże prawa wyprawiają w naszym kraju to włos staje na głowie. Osobiście jak ognia unikam straży miejskiej i policji - chociaż nie mam nic na sumieniu, samochód sprawny, prawie nigdy nie przekraczam prędkości (a niech mnie wyprzedzają piraci jedni...) wiadomo jednak, że drogówka może zawsze się do czegoś przyczepić. Mały link na koniec:

http://www.tvn24.pl/12690,1667946,,,naduzycia-policjantow-z-konina-badaja-sledczy-z-konina,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 15:10, Piotrek_K napisał:

Ja mysle, ze dopoki nie zaczniesz ostro zawracac na recznym i spierniczac w poplochu
to jest raczej ok.

Mnie tam by raz policja zatrzymala za szybsza jazde gdybym wyjechal do domu te kilka
sekund pozniej. Akurat jak przejezdzalem kolo nich to Policjant wlasnie podnosil fotoradar
;)...


Mojego wujka zatrzymała policja (to chyba było w Nowy Rok) zaraz po tym jak wyjechał z osiedla z pod bloku mojego dziadka :D Czyli zaraz po tym jak ruszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi terminowymi, bezterminowymi prawami jazd?? podobno mialo to wejsc na poczatku roku wraz z wyzszymi stawkami za kursy, dodatkowe godziny czy egzaminy, a sam zdajac na dniach placilem za wszystko po aktualnych stawakach i strasznie mnie ciekawi, czy bede miec prawko na 15 lat czy bezterminowe..
kolega zdal rowno tydzien przede mna, 18 stycznia przyjeli mu wniosek (i taka date ma w prawku jako wydanie dokumentu, mi dzisiaj wniosek przyjeli, wiec bede mial najpewniej prawko datowane od 1 lutego) i ma bezterminowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 09:59, The_Deker_10 napisał:

Witam
Niebawem zapisuje się na prawo jazdy i mam takie pytanie zdawał ktoś z was w Nowym Sączu
?


Tak, ja. Zresztą opisywałem już trochę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem jazde było napisane na stronie 1050 zł z kurs ide na kurs i dwoiaduje się że jest to kurs intensywny i 1290 zł! plus dodatkowe opłaty (wszystkie wyższe od standardowych) ale nie żałuje bo bardzo dokładni są w przepisach i nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować