Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2009 o 18:56, Piotrbov napisał:

Nie wiem jak to jest w Suwałkach, lecz na Odlewniczej ( ośrodek egzaminacyjny w Warszawie
) wszystko losuje komputer, od kolejności do tego co będzie egzaminowane itd.
Prawdę mówiąc w Suwałkach też tak pewnie jest, więc się nie zdziw, gdy będziesz na początku.

Podchodzę drugi raz (oblałem na przejściu dla pieszych xD), więc wiem, że idzie alfabetycznie. Ostatnio wyszedłem na plac o 15, a jeździłem prawie o 19... czemu tak mało osób oblało na placu? Się pytam czemu? ;PP
Edit: Tym razem jak zobaczę kogoś na przejściu to się zatrzymam i jeszcze mu pomacham, że może iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2009 o 18:46, confident napisał:

Tak pytania są jawne. Wkujesz 490 odpowiedzi do pytań i masz "luz" na teorii :)
Na szczęście elementu zaskoczenia nie ma xD


aha to fajnie,490 dokładnie?;) czyli nie będzie problemu.

A powiedźcie mi jak to jest z wykładami. Warto na nie chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 20:52, Nightdew napisał:

A powiedźcie mi jak to jest z wykładami. Warto na nie chodzić?


Co do pytań to wiele jest bardzo podobnych do siebie. Inie trzeba się wszystkich kuć tylko na logikę. Trzeba też uważać na podchwytliwe pytania.

A co do wykładów to powiem tak, że zawsze coś tam powie się ciekawego, jakieś fajne historie z życia wzięte ( tak było u mnie ). Lecz gdy nie będzie chodził na te wykłady to możesz nie dostać kartki o ukończeniu kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2009 o 21:01, Piotrbov napisał:

A co do wykładów to powiem tak, że zawsze coś tam powie się ciekawego, jakieś fajne historie
z życia wzięte ( tak było u mnie ). Lecz gdy nie będzie chodził na te wykłady to możesz
nie dostać kartki o ukończeniu kursu.


U mnie o tyle dobrze, że obecność nie obowiązkowa. Z kumplem zapisałem się tydzień temu, 2 wykłady już się odbyły ale powiedziano nam żebyśmy chodzili już na ten kurs. Więc na 3 wykładzie byłem (były badania lekarskie) i dzisiaj na 4 na którym mieliśmy pierwszą pomoc. Tak pogadał gościu różne ciekawe rzeczy, na następnym też pewnie się pojawię chociaż nie wiem jak będzie jeszcze później. 30 h trochę jest, a maniakiem wykładów nie jestem:P wystarczy spojrzeć na moje uczęszczanie na studiach:P mój kumpel ma o tyle gorzej, że ma bardzo ważne ćwiczenia więc nie może na żadne wykłady chodzić. Przynajmniej te 30 h szybko zleci, 2x w tygodniu po 2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 17:11, lord0 napisał:

a ja mam takie pytanko: jesli 18 urodziny mam w marcu to kiedy moge zaczac robic prawo
jazdy ?

Chyba w grudniu. Trzeba mieć ukończone 17 lat i 9 miesięcy, o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 17:15, Dark_elves napisał:

> a ja mam takie pytanko: jesli 18 urodziny mam w marcu to kiedy moge zaczac robic
prawo
> jazdy ?
Chyba w grudniu. Trzeba mieć ukończone 17 lat i 9 miesięcy, o ile dobrze pamiętam.

ok, wielkie dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 17:11, lord0 napisał:

a ja mam takie pytanko: jesli 18 urodziny mam w marcu to kiedy moge zaczac robic prawo
jazdy ?


Zacząć robić prawo jazdy w sensie zacząć kursy, to na 3 miesiące przez osiemnastką. Jeśli zacząć robić prawo jazdy w sensie egzaminu, to musisz poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 17:39, Piotrbov napisał:

> a ja mam takie pytanko: jesli 18 urodziny mam w marcu to kiedy moge zaczac robic
prawo
> jazdy ?

Zacząć robić prawo jazdy w sensie zacząć kursy, to na 3 miesiące przez osiemnastką. Jeśli
zacząć robić prawo jazdy w sensie egzaminu, to musisz poczekać

tak, tak, oczywiscie ze kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 17:11, lord0 napisał:

a ja mam takie pytanko: jesli 18 urodziny mam w marcu to kiedy moge zaczac robic prawo
jazdy ?

Prawo swoje, a praktyka to drugie.
Idź/zadzwoń i zapytaj się czy cię zapisze teraz. Po prostu w papierach będziesz mieć, że rozpocząłeś kurs 3 miesiące przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 22:33, Maker3 napisał:

> a ja mam takie pytanko: jesli 18 urodziny mam w marcu to kiedy moge zaczac robic
prawo
> jazdy ?
Prawo swoje, a praktyka to drugie.
Idź/zadzwoń i zapytaj się czy cię zapisze teraz. Po prostu w papierach będziesz mieć,
że rozpocząłeś kurs 3 miesiące przed.


I jaki jest w tym sens? Chyba lepiej miec oplacone 30 godzin rozbite na 3 miesiace, niz na 5 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 22:33, Maker3 napisał:

Idź/zadzwoń i zapytaj się czy cię zapisze teraz. Po prostu w papierach będziesz mieć,
że rozpocząłeś kurs 3 miesiące przed.

No właśnie takie działanie się mija z celem, przecież i tak mógłby podejść
do egzaminu dopiero po ukończeniu 18 roku życia, czyli dajmy na to jeśli
ukończyłby kurs w 3 miesiące, to 2 by czekał za egzaminem bez jeżdżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie czekał bo na egzamin można zapisać się dopiero po ukończeniu szkolenia, więc ocb?

Ja rozpocząłem kurs dokładnie 3 miesiące przed 18. Więc gdy tylko skończyłem 18 lat, odebrałem dowód osobisty (2 dni :P) moglem iść, zapisać się na Egzamin. ( i tak też uczyniłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem sobie 4 jazdy tuż przed egzaminem (27 listopad) .. cóż.. po 3 miesięcznej przerwie ( pierwszy miałem pod koniec sierpnia)... 120 w plecy.. no ale muszę ten łuk przećwiczyć jeszcze jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 18:05, Kapas napisał:

Wykupiłem sobie 4 jazdy tuż przed egzaminem (27 listopad) .. cóż.. po 3 miesięcznej przerwie
( pierwszy miałem pod koniec sierpnia)... 120 w plecy.. no ale muszę ten łuk przećwiczyć
jeszcze jednak.


Ja mam dzisiaj dodatkową jazdę przed egzaminem, który mam 28.10. o_O Masakra! Bardziej się stresuję niż za pierwszym razem o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować