Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

No Tau i Nekroni trochę jednak zostaną osłabieni (np. Krootoxy limitowane do 3, u Nekronów celność 80% w czasie ruchu zamiast 100 itd.) , a inne rasy dostanę lekkiego wzmocnienia. Za wyjątkiem IG, które żadnego wzmocnienia nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:30, Krzysztof111177 napisał:

Jak rozumiem CotM to Kapłan Maszyn..?

CotMS - Curse of the Machine Spirit - taka umiejętność Psykera, która zamieniała pancerz pojazdów na pancerz piechoty. Teraz będzie tylko spowalniać pojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:38, Mroku21 napisał:

> Jak rozumiem CotM to Kapłan Maszyn..?
CotMS - Curse of the Machine Spirit - taka umiejętność Psykera, która zamieniała pancerz pojazdów
na pancerz piechoty. Teraz będzie tylko spowalniać pojazdy.

Nie zapominaj o wyłączaniu broni dystansowej. Czy teraz ta zdolność będzie to robiła czy TYLKO wyłączała rush pojazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:38, Mroku21 napisał:

> Jak rozumiem CotM to Kapłan Maszyn..?
CotMS - Curse of the Machine Spirit - taka umiejętność Psykera, która zamieniała pancerz pojazdów
na pancerz piechoty. Teraz będzie tylko spowalniać pojazdy.



Aha...He,he...Ja tam psykerów jako mięso armatnie używałem...bo mieli sporo HP...Tia.Noob ze mnie bo o ich umiejetnościach to nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:23, Nagaroth napisał:

Skoro nie wymagacie zdolności to jakim cudem ten klan ma być mega wspaniały i wogóle pro?


A gdzie on napisał że jest mega uga i w ogóle pro?

Czytnij to głupie gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co chodzi z tymi ligami DoW, klanami...Coście się tacy zorganizowani ostatnio zrobili? Wiem że niektórzy rozwijają swego skila i coś chcą z tym zrobić ale ... Nie przesadzacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:50, Krzysztof111177 napisał:

Czytałem już ten tekst. Nie wiem po co wam to.Przez tę bieganinę za klanami,ligami Segment
opustoszał...


Za to gdybyś nie marudził i zapisał się do ligi to miałbyś 3 razy tyle zabawy. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 22:44, Jaracz napisał:

Za to gdybyś nie marudził i zapisał się do ligi to miałbyś 3 razy tyle zabawy. :>


A jakie warunki trzeba spełnić by zapisać się do ligi... : I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee to nie dla mnie...Nie lubię jak z rzeczy prostej robi się coś specjalnego,coś co ma być super...Najczęściej wychodzi z tego kupa.Fajnie było kiedy się z wami grało na SO.Umawialiśmy się i wchodzilismy do gry.Jedni wygrywali drudzy przegrywali i było fajnie.Potem...się zmieniło.Nie lubię zmian...A sensu tych lig ,drużyn ,klanów nie widzę.Zabawy tez w tym mniej widzę. Odpuszczę więc sobie.Zresztą zapisy i tak dzisiaj się skończyły. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turniej,turniej turniej...nic nowego:)
A teraz:
Niektórzy w Gwardii Imperialni są bezduszni,czego dowodem jest ten screen

20070223235002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jako że Lord Avatar jest nie obecny to zarejestrowałem nas w lidze: http://for4.war40k.civland.com/viewtopic.php?t=63 wszelkie zmiany i sugestie kierujcie do mnie na GG. Aha, osoby wymienione w składzie niech zarejestrują się na forum i portalu (jeśli tego jeszcze nie zrobiły) i uzupełnią profile o wymagane dane (jak np. Xfire). Zobaczymy co nam z tego wyjdzie :D

P.S.Jeśli jest ktoś chętny zrobić logo drużyny to niech je wykona i mi podeśle (np. Iroks. tylko proszę żadnych socjalistycznych akcentów ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:50, szweider napisał:

Turniej,turniej turniej...nic nowego:)
A teraz:
Niektórzy w Gwardii Imperialni są bezduszni,czego dowodem jest ten screen


Perfidnie tak bezcześcić zwłoki, Inkwizycja się nim zajmie :P
A tak BTW, Szweider czy to twoja armia, bo ksywka jakaś inna i kolo wygrał samymi GMami, mając 1!! gen do 9 minuty! Ja bym miał t4 :P.

I to co najważniejsze: Nasz nibyklan jest już zarejestrowany i wszyscy których teraz wymienię są pełnoprawnymi członkami(:P) tego zgromadzenia(a nie maskotkami :D): Dizzy 1942(:D), Baron_Veyer/Lord Avatar, Iroks, DyzioDiablo, Mroku/Cpt_Dutch, no i ja :), przynależność jest wolna, gdyż nie jest to stricte klan, więc nie trzeba być an wszystkich treningach itp(ale byłoby miło, bo jest nas 6(okrągła liczba) co dawałoby możliwość grania 3 vs 3 i 2vs2 także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:03, Everial napisał:

Perfidnie tak bezcześcić zwłoki, Inkwizycja się nim zajmie :P
A tak BTW, Szweider czy to twoja armia, bo ksywka jakaś inna i kolo wygrał samymi GMami, mając
1!! gen do 9 minuty! Ja bym miał t4 :P.


To moja zywka w potyczce-grałem na trudnym(Doliczę jeszcze,że były 3 oddziały GM i jeden CS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować