Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2008 o 22:45, askorti napisał:

mam pytanie...dlaczego DC ma gorszą grafę niż DoW? porównywałem SM-mów...w DoW hełm(na
max detalach)SM''a wygląda lepiej niż w DC...pomimo że ustawienia grafy były takie same...:/

Można włączyć komendę forcehighpoly, która gwarantuje lepszą jakość, ale trzeba liczyć się ze spadkiem wydajności. O ile w DC jakoś to jeszcze było, to w SS biorąc pod uwagę jego "optymalizację" delikatnie mówiąc nie bywa za dobrze... Do multi radzę zostawić tak, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 23:36, Lukas Unspoken napisał:

Ja tam wole grać niż grafice się przyglądać. Sama fabuła mi wystarcza, a grafika jest
dobra według mnie


nie chodzi mi o to czy grafa jest dobra ale o sam fakt ze DoW ma lepszą grafę niż DoW:DC. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:48, kavior15 napisał:

Hej! Kiedy chcę zacząc grac po Sieci w DoW to przy próbie tworzenia nowego konta wyskakuje
mi coś takiego...
Co robic?

Użyj programu w stylu CCleaner, lub innego czyszczącego rejestr po odinstalowaniu gry, lub najlepiej ręcznie usuń wszystkie wpisy dotyczące warhammera jeśli masz o tym pojęcie. Zainstaluj jeszcze raz, wyłącz wszelkie antywirusy/firewalle (np. zaporę windowsowską w panelu sterowania)/alcohole/daemony itd. , nie używaj żadnych nieoficjalnych programów jak "wspomagacze", pliki "no-cd" (chociaż w mojej wersji warhammera nie trzeba mieć płyty w napędzie). Tyle mi przychodzi do głowy

edit : oczywiście po ewentualnym rozwiązaniu problemu spowrotem włącz firewalle/antywirusy itd. i skonfiguruj je tak by działały na portach zgodnych z wymaganiami gry ( http://www.gamespyarcade.com/support/firewalls.shtml)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info nie wiem czy na temat:działa już oficjalna domena DoW2.Można na niej obejrzeć Teaser


http://dawnofwar2.com/


Edit-wie ktoś jak wyciągnąć muzykę,która wyskakuje po załadowaniu strony?Strasznie mi się spodobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwieram stronę i co widzę na samej górze? Wielką grafikę Blood Ravens :/ Mam jeszcze taką cichą nadzieję, że kampania będzie o innym zakonie, ale pewnie to złudna nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 23:56, Czedwik napisał:

Otwieram stronę i co widzę na samej górze? Wielką grafikę Blood Ravens :/ Mam jeszcze
taką cichą nadzieję, że kampania będzie o innym zakonie, ale pewnie to złudna nadzieja.

Masz rację, to złudna nadzieja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 23:56, Czedwik napisał:

Otwieram stronę i co widzę na samej górze? Wielką grafikę Blood Ravens :/ Mam jeszcze
taką cichą nadzieję, że kampania będzie o innym zakonie, ale pewnie to złudna nadzieja.



Ja już przywykłem do tego-Blood Ravens to zakon Rerica,nic o nim nie wiadomo zbytnio więc musi się lansować...ale jak będzie dodatek,który doda Tyranidów i będzie jakiś dowolny zakon oprócz Ultramaryny,to ich zatłukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 00:01, Konował napisał:

Masz rację, to złudna nadzieja. ;)

Widocznie tak ma być. Może to takie zadanie całej serii Dawn of War - wypromować ten zakon. W końcu dla pierwszej części DoW właśnie specjalnie powstał ten zakon. No, ale nie musi on być ciągle (chyba, że to jakiś dziwny wymóg GW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O niemal wszystkich zakonach SM dużo wiadomo-Ultramaryna nienawidzi tyrków,Salamandry utrzymują kontakt z rodziną itd.wiadomo też o ich taktykach.A tu nagle wyskakują Blad Rejwens o których wiemy tyle,że mają Czerwono-żółte pancerze i fajne zielone oczy(podoba mi się ten design).Trzeba doszlifować wiedzę o tym zakonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 10:21, PolishWerewolf napisał:

Stronę wcześniej był adres do oficjalnej strony, gdzie ten teaser i 3 screeny się znajdują
;)

Cholera, zawsze mnie ktoś uprzedzi.
Tylko 3 screeny? Gdzieś widziałem skany niemieckiego pisma gdzie było ich trochę więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przepraszam za offtopa, ale zamówiłem ''mark of chaos-chaos'' i wysłano mi nie tę wersję gry (tj. superseller zamiast zamówionej przeze mnie wersji z chaosem). nie bardzo wiem co z tym zrobić a to forum jest mi najbliższe (dodam, że forum mark of chaos jest bardzo rzadko odwiedzane obecnie). Nie miałem wcześniej takiego problemu więc nie chcę od razu bluzgać na sklepik. Tylko nie wiem czy mam składać zwykła reklamację czy może Gram załatwia to jakoś inaczej.
P.S.: Nie kryję, że ta pomyłka podniosła mi ciśnienie, ale nie chcę żeby mnie ktoś uznał za pieniacza. Dodam, że na zamówieniu nadal jak byk widnieje wersja CHAOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem filmik i screeny z Dawn of War II i musze przyznać, że wyglądają niesamowicie, jeśli wczesniej przez myśl mi przeszło, iz StarCraft II może być lepszy od Dawn of War to od Dawn of War II na pewno nie będzie !

ps. screeny i wiecęj info jak zwykle u mnie na sajcie ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować