Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Grond bardzo dobrze nia pocina i po meczach druzynowych (w które niestety mało gra) wszysscy z przeciwnego teamu to piszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:32, Iroks1 napisał:

Grond bardzo dobrze nia pocina i po meczach druzynowych (w które niestety mało gra) wszysscy
z przeciwnego teamu to piszą :P


Wiem coś o tym (ach te moje biedne Crissisy i FW). Ogień HWT może uprzykrzyć życie (a pomyśleć co będzie jak na prawią buga związanego z kierowaniem ognia?), a o Assasinie już nie wspomnę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech sam nie gram w DC w sieci ale po obejrzenieu 100 kilogramów repów i ich analizie stwiedzam że Tau i Necroni są IMBA!!!! Ale na szczęście ludzie grający nimi są tacy pewni zwycięstwa że popelniają błędy i porażka.....
(mimo tego że gwardia za mocna nie jest ale to fajna rasa, no w końcu jak w prawdziwym warhamerze raz sie przegrywa raz wygrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:32, Iroks1 napisał:

Grond bardzo dobrze nia pocina i po meczach druzynowych (w które niestety mało gra) wszysscy
z przeciwnego teamu to piszą :P


No, to akurat świadczy o jego umiejętnościach, a nie o IMBA rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:57, Adamido napisał:

Iroks,a ty znowu...

Nekroni nie są imba.Fajnie.Bynajmniej według Ciebie.Reszta to lamusy,i niech się grać nauczy,bo
Ty jesteś Pr0s i rozwalasz na kawałeczki za pomocą swoich anty-imba nw,którzy nie robią nic
pojazdom,są straszliwie drodzy i w ogóle są nieopłacalni.Ich broń nic nikomu nie robi,i do
tego straszliwie słabi.Miotacz płomieni ich jednym flamem rozwala!No tożto IMBA! SMy mają swoich
super_rozwalaczy,którzy tymi flamerami w pierszym tierze mnie rozjadą!



Jeszcze mocarni Gwardziści,którzy każdego rozwalają jednym ciosem,nieważne czy to NW,czy LR:)

Mroku,co do podpisu
Na GG dostałem wiadomość od admina www.warhammmer.sztab.com,że coś się na stronie rozwaliło i na razie nie istnieje.Poczekamy trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kiedy gwardia dorwie się do 3 bassilisków to jest już po meczu ale moglibyście zagrać grupowego matcha!!
Nawet fajnie sie to ogląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:38, Lord Avatar napisał:

No, to akurat świadczy o jego umiejętnościach, a nie o IMBA rasy.

Dokładnie, bo aby wygrać IG trzeba się dużo bardziej namęczyć niż grając nekronami czy chaosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:45, nemczek napisał:

Dla mnie kiedy gwardia dorwie się do 3 bassilisków to jest już po meczu ale moglibyście zagrać
grupowego matcha!!
Nawet fajnie sie to ogląda....



Nieprawda!!Mekaniak z pacerwałam teleportuje się na tyły bazy i basiliski skończą jako pokarm dla rybek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Herezja Herezja Herezja Herezja Herezja Herezja Herezja Herezja Herezja Herezja Herezja Herezja Herezja

widze ze wszystko to już IMBA i w co ja tera będę grał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 18:03, szweider napisał:

> Dla mnie kiedy gwardia dorwie się do 3 bassilisków to jest już po meczu ale moglibyście
zagrać
> grupowego matcha!!
> Nawet fajnie sie to ogląda....


Nieprawda!!Mekaniak z pacerwałam teleportuje się na tyły bazy i basiliski skończą jako pokarm
dla rybek

No przosze no to Orki i Mekaniak też sa juz IMBa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 18:10, Grond napisał:

IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA IMBA
IMBA


Ostrzeżenie Grond, dobrze wiesz za co.

btw do całej reszty- zastanówcie sie zanim coś napiszecie, jedyna imba jednostka tutaj to moderator ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMBA - hahahhaha uwielbiam to tu. Wystarczy poczytać kilka stron tu by dojść do wniosku że nie można grać żadną rasą, bo jest za dobra i inne nie mają szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 18:37, Budo napisał:

btw do całej reszty- zastanówcie sie zanim coś napiszecie, jedyna imba jednostka tutaj to moderator
;]


No comment,bo:
1.Moderator ma zawsze rację
2.Jeżeli moderator nie ma racji patrz punkt 1

Basilisk basiliskiem...a co powiecie o innych środkach artyleryjskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować