Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 09:49, dizzy1942 napisał:


Wyjdzie na to, że WSZYSTKIE rasy poza IG są "EEEMMMBBBAAA!". ^^


Szczerze powiedziawszy, to Grondowa retoryka bywa równie przegięta co Hp NW. Nie zawsze, ale jednak...
Każda skuteczna kombinacja buildu i układu jednostek staje się IMBA w trybie doraźnym. Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iroks,a ty znowu...

Nekroni nie są imba.Fajnie.Bynajmniej według Ciebie.Reszta to lamusy,i niech się grać nauczy,bo Ty jesteś Pr0s i rozwalasz na kawałeczki za pomocą swoich anty-imba nw,którzy nie robią nic pojazdom,są straszliwie drodzy i w ogóle są nieopłacalni.Ich broń nic nikomu nie robi,i do tego straszliwie słabi.Miotacz płomieni ich jednym flamem rozwala!No tożto IMBA! SMy mają swoich super_rozwalaczy,którzy tymi flamerami w pierszym tierze mnie rozjadą!

Tia.I gdyby ktoś nie wiedzial to jest IRONIA.

ZUY i IMBA wujek Adamido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 12:44, Mroku21 napisał:

A balance team chce jeszcze ich wzmocnić, a SM osłabić. Przerzucam się chyba na stałe na SM,
nie chce grać imbą :D


OMG. Nie modlisz się aby do posążka Św. Gronda?

LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:02, Grond napisał:

*powiedział Pan Lamespeeder*

Jak tak wam to przeszkadza to już nie będzie komentarzy co do taktyk, i ich skuteczności (bo
po co? wszystkie są imba :P)


Ty nie komentujesz taktyk, tylko z uporem godnym zombie zawodzisz IIIMBAAAA...IIIMBAAA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taj jak pisałem każda rasa jest Imba gdy ma sprawnego dowódcę , który umie w pełni wykorzystać jej zalety i zminimalizować wady. Czyli Dowódca jest Imba a rasa to zero.
Dostanę w końcu odpowież na moje pytanie ???? To pytanie wynika z tąd że czasami Dizzy używacz wyrażeń w rodzaju żeńskim a czasami męskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:18, Joannita napisał:

Taj jak pisałem każda rasa jest Imba gdy ma sprawnego dowódcę , który umie w pełni wykorzystać
jej zalety i zminimalizować wady.


Ale żeby pokonać gwardią nekronów trzeba być chyba jakimś robotem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To pytanie wynika z tąd że czasami Dizzy używacz wyrażeń w rodzaju żeńskim a czasami męskim.

Jak cię to pocieszy to powiem, że jestem ONO (a nawet ONI, jeżeli nie robi Ci to różnicy ^^). ROTFL
Tak na serio to jestem ONA, ale wątpię żeby to było dosyć satysfakcjonująca odpowiedź. ^^

PS. Trzeba poprosić moda, aby dopisał jakiej płci jest dany zawodnik. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:22, dizzy1942 napisał:


Jak cię to pocieszy to powiem, że jestem ONO (a nawet ONI, jeżeli nie robi Ci
to różnicy ^^). ROTFL



ONI? Taki z ciebie demon? :] Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:24, Lord Avatar napisał:

ONI? Taki z ciebie demon? :] Hehe...


Jak zapewne wiesz, Bogowie Chaosu są wszechmocni! ^^
A skoro mowa od demonach to: PINKI RULEZ! (ci co nie wiedzą o co chodzi niech żałują ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:57, Adamido napisał:

Iroks,a ty znowu...

Nekroni nie są imba.Fajnie.Bynajmniej według Ciebie.Reszta to lamusy,i niech się grać nauczy,bo
Ty jesteś Pr0s i rozwalasz na kawałeczki za pomocą swoich anty-imba nw,którzy nie robią nic
pojazdom,są straszliwie drodzy i w ogóle są nieopłacalni.Ich broń nic nikomu nie robi,i do
tego straszliwie słabi.Miotacz płomieni ich jednym flamem rozwala!No tożto IMBA! SMy mają swoich
super_rozwalaczy,którzy tymi flamerami w pierszym tierze mnie rozjadą!

Tia.I gdyby ktoś nie wiedzial to jest IRONIA.

ZUY i IMBA wujek Adamido


ta ever(tau) imba wszyscy dra sie!
ja (nec) wszyscy dra sie IMBA!
gron (IG) wszyscy dra sie IMBA!

poza tym kiedyś już nie pamiętam był repik jak Grond czy Mrokus mnie rozwala także w czym problem?
nie dlugo ojdziemy do takiego absurdu że wszystkie rasy są imba owszem mnie np wqrza jak fw podejdzie 2mm i strzela zabija i znowu 2mm, czy to że gron zbuduje dowództwo polowe kolo wierzyczke i 3 oddziały gwardzistów z plazmami jednoczesnie ostrzeliwujac mnie bazylami też mnie to wqrza ale to są właśnie uroki każdej rasy także ty bad akurat nie wypowiadaj sie na tematy które najmniej znasz każdy cie jedzie jak chce każdą rasą w 1sv1 ale to szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:26, dizzy1942 napisał:

> ONI? Taki z ciebie demon? :] Hehe...

Jak zapewne wiesz, Bogowie Chaosu są wszechmocni! ^^
A skoro mowa od demonach to: PINKI RULEZ! (ci co nie wiedzą o co chodzi niech żałują ^^)


A jakże. Każdy w swoim zakresie. (ze wskazaniem na Tzeentcha...:] )
Pinki jest...dobry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2007 o 17:28, Iroks1 napisał:

gron (IG) wszyscy dra sie IMBA!

IG imba? Hahaha, no to udany żart :D Frakcja, która obecnie uchodzi za trudną w wygrywaniu, jest niezbalansowana?! No bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować