Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Ja nie mam wystarczająco szybkiego internetu aby grać na nim w Warhammera 40.000: Dawn of War: Dark Crusade (160 kb/s to chyba nieco za mało, co?). Ale i tak nie nudzę się gdy gram sam (moją ulubioną rasą jest Dominium Tau, a armią T''au) przeciwko czterem przeciwnikom (chaos x2 +Nekroni x2 są w sojuszu) na Standardzie. Możliwe że za rok będę miał 1MB internet, ale wtedy ludzie pewnie będą mówili, że seria Warhammer ma do niczego: grafikę, muzę, grywalność, itd, itp, et cetera, et cetera...
Ale póki co JEST bardzo dobrze! Jak w wakacje kupiłem Dawn of War, to we wrześniu już miałem Winter Assault, tak mi się ta gra spodobała. A szczególnie możliwość "skrinowania", w czym jestem dobry (a szczególnie w śmiesznych dopiskach :-). Na przykład:

20070122124425

20070122124602

20070122124710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 12:47, Igor Tarasiuk napisał:

Ja nie mam wystarczająco szybkiego internetu aby grać na nim w Warhammera 40.000: Dawn of
War: Dark Crusade (160 kb/s to chyba nieco za mało, co?).

LOL, ja mam 30 kb/s (w dzień, w nocy 60 kb/s) i spokojnie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 12:44, Mroku21 napisał:

A balance team chce jeszcze ich wzmocnić, a SM osłabić. Przerzucam się chyba na stałe na SM, nie chce grać imbą :D


Mnie to tam rybka! Młoda jestem i się dostosuje. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 12:44, Mroku21 napisał:

A balance team chce jeszcze ich wzmocnić, a SM osłabić. Przerzucam się chyba na stałe na SM,
nie chce grać imbą :D


Mnie to tam rybka! Młoda jestem i jakoś się dostosuje (chociaż po tak długiej przerwie refleks już nie ten sam -.-").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dlaczego Nekroni są tak strasznie Imba??? Wczoraj odpaliłem sobie pojedynak z kompem, jeden na jeden, ja - Gwardia, on - Nekroni. Co ja będę opowiadać, powiem tylko, że aby pokonac jednego, JEDNEGO wojownika nekronów w T1 trzeba chyba z 10 gwardzistów. Przecież to jest NIEMOŻLIWE, aby Balance Team nie zauważył, jacy to nekroni są mocni. Te ich blastery Gaussa robiły z moich chłopaków miazgę, a moi sobie mogli co najwyżej "latarkami" przyświecać... Jak na razie - Necron Warrior: effective against everything, Imperial Guardsmen: effective against nothing. It''s not a joke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kto ci każe z buta atakować nec ładnie robisz 2-3 dowodztwa piechoty i tak nimi atakujesz rozwijasz sie do t2 i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:16, Iroks1 napisał:

a kto ci każe z buta atakować nec ładnie robisz 2-3 dowodztwa piechoty i tak nimi atakujesz
rozwijasz sie do t2 i nie ma problemu


Iroks - poczucie humoru jak zwykle ci dopisuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham jak ktoś ma "wolny" net 120 kb/s i narzeka!!! Zamień się ze mną na net o szybkośći 20-15 kb/s!!!!
Jak tylko będe miał możliwość (czyli szybszy net) to odrazu będe grał w DC!!!! Moi kumple mają radiówki 120 kb/s
i grają jakoś w WoW.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroku witaj po stronie Imperium.
Ja mam Neo 512 i mi DoW śmiga. Jak grałem z gośćmi z zagranici 4vs4 to żadnych lagów nie było, nie to co szachy z wami.
Żeby rozwalić Nekronów trzrba pojazdy najlepiej dredy. Ale i tak w t1 są zadobrzy. I ja zaczełem swoja armię Sm opierać przeważnie ma szturmowych marines.
A co do grania wcześniej to nie ma szans. Trzeba robić pracedomową i inne duperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójnego posta (może nie takie same, ale chodziło o to samo). Kiedy wysyłałam to widocznie coś w gram.pl zazgrzytało, bo żadnego nowego przez 10 minut nie widziałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroku

Witamy po stronie Imperialnych.Mam nadzieję,że nie wrócisz na stronę CSM i nie wbijesz nam noża w plecy:)

Joannita

Chodzi mu o IG,nie o SM.Ogólnie przydatny wszechmogący Basilisk oraz HWT(Szczególnie po dwóch egzekucjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,zapomniałem jeszcze czegoś(Ale skleroza:D)

Tak więc
Podstawową jednostką orków jest Rębacz.Nieźle się bije,liczebny(15 w oddziale),dość przydatny w T1.W T2 za bardzo nie jest robiony ze względu na to,że są dostępne "większe" osobniki.Jednak jej urok odkryłem w T3,kiedy to odkryłem technologię"Wiencej rębaczy".To dopiero coś!Darmowe sluggasy....było całe ich może.Nigdy się nie kończyli i to jest w nich super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 12:51, Mroku21 napisał:

LOL, ja mam 30 kb/s (w dzień, w nocy 60 kb/s) i spokojnie gram.


Ja pomimo tego, że jestem w sieci lokalnej i mam te 30kb/s (chociaż pisze, ze 100kb/s -.-") to i tak mam przerąbane dlatego, że na podstawowej bramce z grać w WarHammera się nie da (ping za duży, wywala z każdej potyczki). Za to na bramce "do gier" problemu takowego nie ma, lecz niestety szlag człowieka bierze kiedy to znowu przez tydzień, czy dwa admina nie ma w domu (student), a zaczyna się coś pieprzyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dizzy czy ty jesteś dziewczyną ????

To mnie normalnie zwaliło z krzesła! ^^

Grond

Biorąc pod uwagę zapierdziel jaki mam w szkole, to raczej wątpię (chociaż nie wykluczam takiej możliwości). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie chodzi o ojedno skoro ig tak świetnie sie broni to czemu w pape dostaje od nec
na sm czy chaos 2 oddziały gwardzistów z dowódca to już problem ale nie dla nec poza tym mam aż 2 jednostki w zwarciu żadnych ugraedów zmian broni itd to muszą mieć silniejszych nw

co do neta jak miałem neo 128 i jeszcze twdy działało to nie było problemu do 3sv3 w 4sv4 to już była masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować