Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 19:10, Iroks1 napisał:

pamiętaj ja nie mam budynkó dodatkowych oprócz genów, i obeisków to jakie micro :)

Mylisz pojęcia, macro - zarządzanie bazą, micro - zarządzanie jednostkami. Micro w przypadku Nec to nieustanny marsz w jednym kierunku, innymi rasami trzeb już kombinować.
Zresztą Astmatyk kiedyś pisał co granie Necronami zrobiło z jego umiejętnościami:
Ja powiem tak, bajbardziej w DC czekalem na Necro, rasa ma klimat. Tak wiec jak tylko sie ukazalo pogralem nimi po necie calkiem sporo. Owszem nastukalem sobie wygranych ( do dzisiaj probuje sie pozbyc haniebnego "ulubiona rasa- Necroni ze statsow), ale kazda gra wygladala tak samo. NL harass i od razu NW spaaam. Kumple zaczeli nerwowac, wiec postanowilem zmienic rase spowrotem na SM ( ktorymi gralem praktycznie przez cale WA). Co sie okazalo- przez gre Necro zupelnie stracilem instynkt, micro skilla wszystko! Centralnie zajelo mi kilka dni, zeby spowrotem nauczyc sie grac. Necro rodza zle nawyki, co do Tau, to co prawda nie gralem nimi duzo ale grajac pierwszy raz bylem w stanie nastukac kumplowi 3ma squadami krootow o0, FW maja firepower niczym bogowie a krootoxy to juz wogole jest jakis LOL. Prawda jest taka, wykrakalismy se i nowe rasy sa faktycznie imba, na necro sie zawiodlem. Zaslepila mnie z poczatku wizja latwej wygranej i gralem nimi zdecydowanie za duzo. Gra przestala mi sprawiac przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:32, Mroku21 napisał:

> pamiętaj ja nie mam budynkó dodatkowych oprócz genów, i obeisków to jakie micro :)
Mylisz pojęcia, macro - zarządzanie bazą, micro - zarządzanie jednostkami. Micro w przypadku
Nec to nieustanny marsz w jednym kierunku, innymi rasami trzeb już kombinować.
Zresztą Astmatyk kiedyś pisał co granie Necronami zrobiło z jego umiejętnościami:
Ja powiem tak, bajbardziej w DC czekalem na Necro, rasa ma klimat. Tak wiec jak tylko sie
ukazalo pogralem nimi po necie calkiem sporo. Owszem nastukalem sobie wygranych ( do dzisiaj
probuje sie pozbyc haniebnego "ulubiona rasa- Necroni ze statsow), ale kazda gra wygladala
tak samo. NL harass i od razu NW spaaam. Kumple zaczeli nerwowac, wiec postanowilem zmienic
rase spowrotem na SM ( ktorymi gralem praktycznie przez cale WA). Co sie okazalo- przez gre
Necro zupelnie stracilem instynkt, micro skilla wszystko! Centralnie zajelo mi kilka dni, zeby
spowrotem nauczyc sie grac. Necro rodza zle nawyki, co do Tau, to co prawda nie gralem nimi
duzo ale grajac pierwszy raz bylem w stanie nastukac kumplowi 3ma squadami krootow o0, FW maja
firepower niczym bogowie a krootoxy to juz wogole jest jakis LOL. Prawda jest taka, wykrakalismy
se i nowe rasy sa faktycznie imba, na necro sie zawiodlem. Zaslepila mnie z poczatku wizja
latwej wygranej i gralem nimi zdecydowanie za duzo. Gra przestala mi sprawiac przyjemnosc.


ogólne ząłorzenie nec jest takie własnie :) troche osłabić nw i gitara bo reszta jest ok i fw troche zmniejszyc zasięgi i wiecej capa na skayraye a hh need relikt
co do przyzwyczajeń jak sie czesto gra 2 rasami to nie jest już problem sie przestawić z 1 na 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:29, Krzysztof111177 napisał:

Mam prośbę... Czy ktoś potrafi zrobić odznaki i flagi do DoWa?? Bo jak tak to czy mógłby mi
zrobić takie jak mają moje figurki?? i przesłać...Póżniej podam e-mail... A to figurki... z
innego topiku(tak to się pisze?)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11839&tpage=32


Tu: http://wh40k.ei8ht.net/ znajdziesz szereg znakomitej jakości zestawów b&b (zwłaszcza te autorstwa Hangera).

Tu: http://wh40k.ei8ht.net/forums/ znajdziesz forum (przypisane do powyższej strony, na którym możesz złożyć zamówienie na b&b dla twoich zakonów. Możesz także skorzystać z zamieszczonych tam porad i wziąć sprawę w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:29, Krzysztof111177 napisał:

Mam prośbę... Czy ktoś potrafi zrobić odznaki i flagi do DoWa?? Bo jak tak to czy mógłby mi
zrobić takie jak mają moje figurki?? i przesłać...Póżniej podam e-mail... A to figurki... z
innego topiku(tak to się pisze?)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11839&tpage=32


Nie znam się...jestem zielony w tym.

Czy zgodzicie się z twierdzeniem,które mówi,że Burszuje orków są silni gdy kupi się im Energopazur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek-granie Nekronami odmóżdża i zniechęca do gry w DC.Oby to zmienili w patchu,na którego czekamy jak Żydzi na Mesjasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 20:23, szweider napisał:

Czy zgodzicie się z twierdzeniem,które mówi,że Burszuje orków są silni gdy kupi się im Energopazur?


Zgodzę sie w pełni. Po zakupienia energo-pazura mocno skacze im przebicie pancerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ja mam coś zwalone z tym DC. Ścągnełem Banery z tej strony ci dał Mroku i umieściłem w odpowiednich folderach. Jak wchodzę w malarzu w opcje odznaka to mam tylko czarny kwadracik dodany, a w sztandarach nic nie mam. Wiecie coś morze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:28, Grond napisał:

po wejsciu w t3 nobzi automatycznie dostają terminator armor o ile dobrze pamiętam.


Hmm..muszę przyznać, że za cholerę nie wiem o czym mówisz. Terminator armour to wspomagane pancerze noszone, jak sama nazwa wskazuje, przez Terminatorów SM. Z tego co mi wiadomo, Nobz nie dostają żadnego automatycznego upgrade na T3. Istnieje możliwość podniesienia HP swoich "boyz i nobz" (dwukrotnego bodajże..), ale trzeba za to płacić w REQ i EN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:25, Lord Avatar napisał:

Zgodzę sie w pełni. Po zakupienia energo-pazura mocno skacze im przebicie pancerza.


Jeszcze obrażenia.Toporem zadją około 60,a z pazurkiem 200-214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:29, Joannita napisał:

Ej ja mam coś zwalone z tym DC. Ścągnełem Banery z tej strony ci dał Mroku i umieściłem w odpowiednich
folderach. Jak wchodzę w malarzu w opcje odznaka to mam tylko czarny kwadracik dodany, a w
sztandarach nic nie mam. Wiecie coś morze ????


Mówiłeś,że napisałem"morze" przez "ż" teraz mówię,że "może" nie pisze się przez rz:)
Jaki jest format,rozmiar pliku i co i gdzie włożyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować