Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2007 o 18:44, Kubacube90 napisał:

to jest głupie ;-) To mogło by być dobre w jakiejś gierce akcji czy strzelance ;-) najlepsze
jest zabójstwo albo całkowite zniszczenie :-D


zabójstwo wymarzona dyscyplina dla sm ze względu na swoich snajperów 3-4 max squady snajp szybciutko zabijają hero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:51, Iroks1 napisał:



po 1 szybko 2 scoutów builder 1 scout 2 zajmuje w kolo bazy pkt 1 idzie naprzykrzać zycie nec
;) odbiera pkt i bierze sie za następne
gdy naszym oczom ukazuja sie koszary wybdowane (góra 55sec gry) robimy hero jeżeli ktośzrobu
hero rusha na was (ja tak robie xD) idzcie na hama hero bo lordzik przegra na t1 z kazdym hero(oprócz
tau ale to już trza troche namanewrować nim ;) ) w miedzy czasie uleprzamy na 1 poziom pkt
robimy 2 oddzialy marinesów zbrojownie i idziemy w t2 (góra 5-6 min) jeżeli dobrze pójdzie
mamy hero 2 sm na maxa podczas gdy wróg ma góa 2 nw max bez hero(jak sie postarałeś i go zabiłeś
ostro nadszarponąłeśeco nec A tak eco ! )jeżeli w midzy czasie atakuej was nw bierzemy 2 oddziały
i tak jeden strzela 2 gania w koło oddziału i odciąga od bazy robimy 2 flejmy tym 2 oddziałom
po zrobioniu t2 dorzucamy samiutkie plazmy i w międzyczasie marinesi wsparcia (ci z plecakami)
i gotowe
tyle w teori w praktyce trzeba bardzo szybko zaatakować bo na poczatku tych 3 nw to nie jest
sztuka rozwalic 2 oddziałami sm po 4 chłopa podstawa rozwalamy morale szturmowi rozwalaja oddzial
w tym czasie nastepny oddział jest rozbijany bierzemy ze sobą 2 serwoczaszki bo ogólnei w necie
kolesie lubią brać kulke niewidzialności (szajs moim zdaniem) i pole statyczne czyli w zwarciu
nie atakować hero bo im więcej mu zadamy tym wyładowanie więcej jednostek uszkodzi



To nic osobistego, ale po przeczytaniu twoich postów krwawią mi oczy...
Jakiś czas temu, wymyślono interpunkcję, że o ortografii nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Eldarów też:)Dla Chaosu-niewidzialny HB szybko robi porządek.Dla nekronów-ej,czemu niewidzialny monol jest za moimi plecami:D.Dla Tau-na dzień dobty SS.Dla orka-pancerwały i skaczący generał:)Dla IG-Vindicare dopiero w T3,ale jak się zjawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom ale najlepsze jest całkowita destrukcja a potem zabójstwo. Przy zabójstwie można się czasem uśmiać jak niespodziewanie masz GAME OVER ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
jak wzmocnić główną twierdzę powyżej 10 pkt, inne rasy mają po 12-15 pkt a ja stoję przy 10
czy mogę to zrobić kiedy toczę bitwę w takiej prowincji, chociaż to wątpliwe bo inne rasy nie były wzajemnie atakowane w swoich głownych bazach a dokonały takich wzmocnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy Zabójstwie IG ma dośc komfortowo. Chowa dowódcę w kwaterze głównej przez co dostanie go jest wyjątkowo trudne. Potem wysyła Vindicare na dowódcę wroga i koniec ;) Całkiem nieźle mają też Eldarzy (schowanie w bramie osnowy z infiltracją) i SM (schowanie w przekaźniku orbitalnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 19:01, p@pa napisał:

witam
jak wzmocnić główną twierdzę powyżej 10 pkt, inne rasy mają po 12-15 pkt a ja stoję przy 10
czy mogę to zrobić kiedy toczę bitwę w takiej prowincji, chociaż to wątpliwe bo inne rasy nie
były wzajemnie atakowane w swoich głownych bazach a dokonały takich wzmocnień


Niestety-można wzmocnić swoją twierdzę do 10,reszta ma do 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:01, Krzysztof111177 napisał:

> Chyba wszyscy tworzą gramsajty :P

ja nie. Bo jestem WYJĄTKOWO nudnym człowiekiem, a to sami ciekawym ludzie zakładają sobie gramsajty.
;P


Oł rili?Ja też jestem nudawy...a mam gram sajta:)Szukam teraz tylko tła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 20:01, Krzysztof111177 napisał:

ja nie. Bo jestem WYJĄTKOWO nudnym człowiekiem, a to sami ciekawym ludzie zakładają sobie gramsajty.
;P

Kurczę, ja też jestem nudny jak stuletni but porzucony na syberyjskiej tundrze, a pyknąłem sobie gramsajta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja MAM problem jak sobie robie konto to jak potem jest oczekiwanie do wejscie do poczekalni(czy cos takiego)
to sie przerywa i jest napisane ze niewlasciwy nick albo haslo
NEED YOUR HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 21:45, Hades King napisał:

ja MAM problem jak sobie robie konto to jak potem jest oczekiwanie do wejscie do poczekalni(czy
cos takiego)
to sie przerywa i jest napisane ze niewlasciwy nick albo haslo
NEED YOUR HELP!



Ty musisz najpierw STWORZYĆ konto a dopiero potem się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 22:41, Mroku21 napisał:

Tak BTW: co się dzieje ze sztabem?


Jakieś problemy są ze stronką, ale bliżej nie wiadomo o co chodzi (przynajmniej ja nie wiem). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej gramy jutro od której bo dzisiaj neta nie miałem dopiero mi podłączyli a spadać musze :(
hej mrok jak zrobićtakie tło? bo mi sasiadującco ustawia obrazki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować