Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

ok to na poczatek zeby nie bylo, ze nie czytalem - CZYTALEM, ale cos sie chrzani...

jak sie te cholerne patche instaluje... do Zlotej Kolekcji... ??
wiec tak pakiet ma 3 DVD, gram po kolei tak jak sie ukazywaly czyli zainstalowalem tylko PODSTAWKE - jak ja spatchowac ??
o ile dobrze wyczytalem to ona pomimo tego, ze jest napisane ze to wersja 1,10 to jest to wersja 1,11 - wiec co mam krok po kroku robic zeby spatchowa ja do wersji najnowszej - 1,5 o ile dobrze spojrzalem tam. Wiec tak:::
1) zainstalowac gre :D i teraz poprosze jak ktos ma chwile o dopisanie kolejnych punktow :-/ (sciagalem patch 1,10 potem sciagalem patch 1,10 do 1,20 i dupa zimna.. :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo, zadawałem już to pytanie ale zostało zalane falą postów na temat rozgrywek sieciowych. Zadam je raz jeszcze: Jaka jednostka oprócz Necron Lorda widzi niewidzialnych? Bo mam z tym spory problem uniemożliwiający normalną grę w kampanii :P

Z góry dziękuję,
pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Nekronów chyba Necron Lord nie wykrywa-ale nie wiem,nie gram.
Wykrywają Skarabeusze Budujące i Upiory:)

Co do DoWPro-Będzie balans.I kiedy tylko wyjdzie pierwsza wersja DC PRO to ściągać ją:)
Gwarantuje że balans lepszy niż w normalnym DC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok to na poczatek zeby nie bylo, ze nie czytalem - CZYTALEM, ale cos sie chrzani...

jak sie te cholerne patche instaluje... do Zlotej Kolekcji... ??
wiec tak pakiet ma 3 DVD, gram po kolei tak jak sie ukazywaly czyli zainstalowalem tylko PODSTAWKE - jak ja spatchowac ??
o ile dobrze wyczytalem to ona pomimo tego, ze jest napisane ze to wersja 1,10 to jest to wersja 1,11 - wiec co mam krok po kroku robic zeby spatchowa ja do wersji najnowszej - 1,5 o ile dobrze spojrzalem tam. Wiec tak:::
1) zainstalowac gre :D i teraz poprosze jak ktos ma chwile o dopisanie kolejnych punktow :-/ (sciagalem patch 1,10 potem sciagalem patch 1,10 do 1,20 i dupa zimna.. :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra jako że zostałem wywołany do tablicy informuję:
lord nec wykrywa niewidzialne jednostki TYLKO W KAMPANI (mając maskę) tylko skarabeusze wykrywają niewidzialnych i upiór
co do patchowania
instalujesz ggrę 2-3gb miesjca musisz mieć na c (głupota bo ja mam cała partycję 1,6gb :/ a na e wolne 20-30:/ ) ściągasz patcha 1.41 instalujesz i od niego idą nastepne poprawki jeżeli coś nie łapie akutalka to niech ktoś inny da link bo ja go nie mogę znaleźćco poprawia problem z aktualizacjami złotej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmm nie mogę się połączyć z gra sieciową, tez tak macie? Może potem przejdzie.
Jedno pytanie- kto w gwardii wykrywa niewidzialnych oprócz generała?

I mała rada- ktoś pisał że go na kasyr lutien chaos zaatakował od tyłu- grałem dzisiaj i na tej mapie są po bokach przejścia umożliwiające zajćie do bazy przeciwnika od pleców- cwane, nieźle mnie tak jeden kolo dzisiaj zaskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 15:23, Budo napisał:

Jedno pytanie- kto w gwardii wykrywa niewidzialnych oprócz generała?


General sam w sobie niewykrywa:)... w gwardi "wykrywaczami"sa psjonicy tylko....no i na upartego te ich odslanianie mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:10, Mroku21 napisał:

Z tego co wiem to Budo jeszcze nie ma DC, więc chodzi mu o infiltracje na starych zasadach.


No właśnie :P
Wkurzają mnie ci wszyscy niewidzialni cwaniacy których widac tylko na replayach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to z WA pamiętam tylko, że wkyrywali dowódcy... Ale jak nie jesteś pewien to w opisie jednostki w grze powinno być napisane, że wykrywa infiltracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie nazywanie mnie nubem i kretynem:
- nie spamuje FW, mimo że legio mówi że owszem.
- nie używam Vespidów(jednostka przydatana tylko IMBA rusha i rozpaczliwej obrony przed niewidzialnymi jedostkami w t1)
- wielu ludz którzyi grają Tau to chamy(stosując imba rushe i spamy Devilfishy na początku), lub są to ludzie nie umiejący grać, co widać na ladderze w którym Tau wciąż jest na ostatnim miejscu.

Zgadzam się że miotacz CSa jest zabugowany i wyraziłem wiele opinni co można zmienić, ale "dziwnym" trafem były tylko wyśmiewane przez Gronda\Legio, który wciąż tylko obraża innych i krzyczy jak w obłędzie IMBA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:12, Budo napisał:

No właśnie :P
Wkurzają mnie ci wszyscy niewidzialni cwaniacy których widac tylko na replayach ;]

To w DC czeka cię szok, bo niewidzialni moga atakować pozostając w infiltracji ;p, a na twoje pytanie nie potrafię odpowiedzieć bo nie mam WA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Everialku. Graj dalej Tau i wprowadź do gry balans. Powodzenia życze. I nie obrażam innych graczy (nawet w przypadku gdy jestem średnio co 10 sekund nazywany p***ą).


A infiltracja w DC jest git. I nie rozumiem ludzi którzy chcą przywrócenia starego systemu infiltracji. Relic wprowadził coś nowego i nawet mu to wyszło. Pozostaje jedynie sprawa modyfikacji detektorów poszczególnych ras, bo jedne mają gorzej, a inne lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:23, Grond napisał:

Tak, tak Everialku. Graj dalej Tau i wprowadź do gry balans. Powodzenia życze. I nie obrażam
innych graczy (nawet w przypadku gdy jestem średnio co 10 sekund nazywany p***ą).


Infiltracja z strzelaniem to pomysł dobry, ale kretyn(i wiele innych) to według ciebie nie obraza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem nie obrażam GRACZY. Osoby które grają Tau i Nekronami jako graczy nie traktuje. To po prostu ludzie, którzy zaczęli grać imba rasami, bo tylko wtedy są "i is own" i wygrywają. Z drugiej strony mam pewną wyrozumiałość dla osób posiadających tylko DC i grających imbami z przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować