Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

W każdym razieniektórzy mogliby się nauczuć zasad dobrego wychowania, szczególnie (Bad)Adamido który na lobby rzuca takie wiązanki, że aż uszy "więdną". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:30, Grond napisał:

Powiedziałem nie obrażam GRACZY. Osoby które grają Tau i Nekronami jako graczy nie traktuje.
To po prostu ludzie, którzy zaczęli grać imba rasami, bo tylko wtedy są "i is own" i wygrywają.
Z drugiej strony mam pewną wyrozumiałość dla osób posiadających tylko DC i grających imbami
z przymusu.


To wytłumacz mi "miszczu" dlaczego Tau jest ostatnie a Necro są 5 skoro są tacy Imba powinni cały czas wygrywać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo granie nec to teższtuka co 3/4 graczy nimi nie umie :/
dzisja 4 mecze pod rząd 1sv1 ja nec kolesie nec wszystkie wygrane oczywiscie czemu
narobi same nw i to wszystko a jak rozdzieraczy zobaczy to moze juz pakowac manatki
co do tau to tak samo sami fw robia + od czasu do czasu skayraye

do grond
a ja nie traktuje na serio graczy IG zawsze oni najwięcej dra sie o balansie a sami sa imba czemu chaosowi orkom czy sm wprowadzono głupią technologięaby przejść do t4 ponieważ mieli łątwiej a od wprowadzenia tego mają duzo gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:42, Iroks1 napisał:

czemu chaosowi orkom czy sm wprowadzono głupią technologięaby przejść do t4 ponieważ mieli
łątwiej a od wprowadzenia tego mają duzo gorzej :/

Wszystkie rasy maja coś takiego, nawet "imba" (:D) IG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty czasem czytasz posty innych czy raczej skupiasz się tylko na czytaniu własnych? Ostatnim razem kilka osób Ci napisało, że... każda rasa ma takie wymogi do t4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Osoby które grają Tau i Nekronami jako graczy nie traktuje.

Dnia 23.01.2007 o 16:30, Grond napisał:

To po prostu ludzie, którzy zaczęli grać imba rasami, bo tylko wtedy są "i is own" i wygrywają.

:D czyli jesli gram gwardia(moze nie nalepiej ale noobem tez niejestem) po wyjsciu DC gralem tau a potem necronami to niejestem graczem??rownie dobrze mozan powiedziec ze grajacy sm to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy macie życiowe problemy...A od IMBA i BALANS i Pr0 i innych tego typu textów już rzygać się chce...
Przyznam,że i mnie wkurza jak któryś wkroczy mi do bazy sześcioma oddziałami NW z NL z Nekronów,albo naspamowanym FW z Tau... I jednych i drugich qrewsko trudno się pozbyć...jeśli wogóle jest to możliwe.ale przecież i Eldarzy i Gwardia potrafi zaskoczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...jak tak czytam te wasze posty, to wychodzi na to że jedynymi rasami które nie są IMBA to IG oraz Eldarzy...bzdura. Trzeba po prostu umieć grać. Jeżeli miałbym określić rasę która jest przesadzona, to tylko i wyłącznie Tau (bez Nekronów) Mieli być słabi w walce wręcz. G.... prawda, nie dość że mogą mieć Krootoxy, to jeszcze mają dostępne ulepszenia dla wojowników ognia. Nawet Nekroni mogą mieć z nimi problemy.( zostaną zatrzymani przez krootów, a Kasta Ognia zrobi swoje)

Swoją drogą zaczyna mnie to wszystko powoli wkurzać... nie mogę grać na serwerach Tau lub Necronami, bo zaraz zostanę wyzwany od noobów,albo jeszcze gorzej. Szkoda tylko że większość tych co to najbardziej narzekają na te rasy, podczas gry wykorzystują chamskie rushe... zwłaszcza jeżeli gra się gwardią,albo eldarami.
Najbardziej to mnie wkurzył ostatnio jeden z kumpli... Grał Necronami, a ja Tau. Kiedy nie mógł wygrać, powiedział że pi@#$ tę grę i wyszedł.

Ludzie! Przecież można się normalnie zanudzić, po to dano te dwie rasy,żeby można było nimi grać. Swoją drogą mogę się na bank założyć, że ci któzy nadal będą przegrywać z graczami Tau i Necronami wszystko zrzucą na nowy patch, że niby nic nie poprawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:10, Darkstar181 napisał:

Jeżeli miałbym określić rasę która
jest przesadzona, to tylko i wyłącznie Tau (bez Nekronów) Mieli być słabi w walce wręcz. G....
prawda, nie dość że mogą mieć Krootoxy, to jeszcze mają dostępne ulepszenia dla wojowników
ognia. Nawet Nekroni mogą mieć z nimi problemy.( zostaną zatrzymani przez krootów, a Kasta
Ognia zrobi swoje)


To prawda. Ostatnio w kampanii podbijałem twierdzę Tau grając Orkami, którzy sa specjalistami w walce wręcz, co do tego wątpliwości mieć nie można. No OK, biorę sobie burszujów, rębaczy, herszta, megapancernych i co? Widzę trzy oddziały FW. Idę na nich, już widzę ich trupy. Z jakiegoś kąta wyskakują dwa oddziały krootów, robią tego swojego tricka ze skokiem, połowa moich chłopców leży, zanim wstaną to 25% zostanie rozstrzelanych przez FW, potem resztą zajmą się krooty, krzycząc te swoje "good fight". Choleeera jasna, nie good fight tylko imba fight!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami,ale niezbalansowanie Tau jest faktem.Ja zaczynałem grać Tau właśnie.Spytajcie kogo chcecie na tym forum że dupowaty ze mnie gracz,a Tau po jakichś 20tu grach miałem...I TU UWAGA... 78%
Kiedy zacząłem grać SM i IG moje parametry spadły na łeb,na szyję. ;P


Ale grałem po noobowsku,w QSie i spamowałem a to FW+BC+HH w montce,a to Krooty+Krootoxy+FW w Kauyonie i hajda na wroga. :P Wielce skuteczna taktyka. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Atak w infiltracji? Jaki idiota to wymyslił? Na logikę nawet jak ktoś do Ciebie sypie, to widzisz skąd leci, no nie? :D
btw polecam Ci WA, gwardia to świetna rasa do gry, dużo zabawy :)
btw na Święta kupiłem wa za 38 zł z przesyłka z gram.pl, nie wiem czy ta promocja jeszcze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krotoox jest problemem,bo nie można użyć na niego CotMS(Jest demonem),ma DUUUUUŻO HP(Po dopałce 8725HP)
no i tani oraz bez hardcapa.Jednak HH może pokonać krootoxa.Po prostu będzie strzelał i uciekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:57, Budo napisał:

btw polecam Ci WA, gwardia to świetna rasa do gry, dużo zabawy :)


W DC IG to osłabiona rasa(reric make bug Lol) z całkowicie zbugowaną jednostką-HWT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Heavy weapons team?
Własnie widze z tego co piszecie że gi jest mocno osłabiona teraz. A szkoda, przy dow+wa i patch 1.51 balans wygląda idealnie... ale oczywiście musieli go spieprzyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:57, Budo napisał:

Atak w infiltracji? Jaki idiota to wymyslił? Na logikę nawet jak ktoś do Ciebie sypie, to widzisz
skąd leci, no nie? :D

Nie jest tak źle, nowy system bardzo dobrze się sprawdza, wystarczy tylko pamiętać, żeby mieć w pobliżu jakieś detektory.

Dnia 23.01.2007 o 17:57, Budo napisał:

btw polecam Ci WA, gwardia to świetna rasa do gry, dużo zabawy :)
btw na Święta kupiłem wa za 38 zł z przesyłka z gram.pl, nie wiem czy ta promocja jeszcze działa.

Właśnie się nad tym zastanawiam, jak uzbieram trochę kwoty to pewnie zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować