Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2008 o 18:34, Zgodo napisał:

Ten... no... Czy ktoś to zapoznał się już z demkem soulstorma może podzielić się wrażeniami...

Będzie fajnie, reszta na poprzednich stronach ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 18:34, Zgodo napisał:

Ten... no... Czy ktoś kto zapoznał się już z demkem Soulstorma może podzielić się swoimi wrażeniami...
Mój transfer jest do bani więc to 1.12 GB mi nie leży :P


Może poproś jakiegoś qmpla to Ci ściągnie z sieci. A demko fajne. Wywołało małą burzę o moc jednostek DE ale to tylko demo i statystyki na multi będą inne. A DE taka fajna rasa. Jak każda inna. Osobiście nimi grać będę rzadko. Odnosi się wrażenie że są mobilni, dobrze strzelają, walczą ale są słabo wytrzymali. No ale jak wspomniałem wszystko to się naprawdę okaże po premierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 17:48, PolishWerewolf napisał:

Ten bug chyba występuje tylko w polskiej wersji... ;) U mnie tego nie ma.

Mroku-> Tak też może być. Bynajmniej - trzeba ułatwić produkcję tego tałatajstwa
;]

Mam DC w polskiej wersji i też zdobywałem twierdzę nekronów SM ale nie pojawiał mi sie taki bug ( nie miałem zainstalowanego żadnego patcha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo posiadam Warhamer w złotej edycji ale przez dłuższy czas leżała odłogiem i nie wiem czy przypadkiem czegoś mi nie brakuje w komplecie czy ktoś moze mi powiedzieć czy w komplecie było coś poza 3 pudelkami dvd + instrukcje i poradnikiem ? tzn chodzi mi o to czy po za pudelkami była jedna książeczka czy 2 z ogry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 22:01, Thorn123 napisał:

mam pytanie bo posiadam Warhamer w złotej edycji ale przez dłuższy czas leżała odłogiem i nie
wiem czy przypadkiem czegoś mi nie brakuje w komplecie czy ktoś moze mi powiedzieć czy w komplecie
było coś poza 3 pudelkami dvd + instrukcje i poradnikiem ? tzn chodzi mi o to czy po za pudelkami
była jedna książeczka czy 2 z ogry dziękuje za pomoc :)


No były jeszcze płytki z grą :D A z tego co widziałem u qmpla co ma tą wersję to miał instrukcję, poradnik i karte rejestracyjną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 22:04, Kerigun napisał:

> mam pytanie bo posiadam Warhamer w złotej edycji ale przez dłuższy czas leżała odłogiem
i nie
> wiem czy przypadkiem czegoś mi nie brakuje w komplecie czy ktoś moze mi powiedzieć czy
w komplecie
> było coś poza 3 pudelkami dvd + instrukcje i poradnikiem ? tzn chodzi mi o to czy po za
pudelkami
> była jedna książeczka czy 2 z ogry dziękuje za pomoc :)

No były jeszcze płytki z grą :D A z tego co widziałem u qmpla co ma tą wersję to miał instrukcję,
poradnik i karte rejestracyjną :D

no niestety nie dokonca mnie zrozumiałeś ;) co do zawartości tego co było w trzech pudelkach DVD jestem pewien :) ale nie jestem pewien czy po za tym były jeszcze jakieś tzn mam jedna ale jak wsadzę wszystko do tego tekturowego opakowania to wydaje mi się jakieś chude i ma jakieś luzy :) i dlatego sie pytam czy może zgubiłem jakąś książeczkę czy może tak było od początku (gry długo nie używałem dlatego nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 22:15, Thorn123 napisał:

/CIACH/


Nie powinno chyba być nic innego. Instrukcja, poradnik i boxy z grami. Bo co by miało być. Miałem złotą kolekcję w ręku i nic więcej tam nie było. A luz się zrobił bo może coś więcej próbowałeś upchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 22:18, gtx69 napisał:

U mnie w komplecie są:

3 Boxy (3 DVD) + Poradnik + 3 Instrukcje + 7 Kart z drzewkami rozwoju + Karta rejestracyjna

dzięki :) a co do tego co może być więcej np w age of empires są boxy poradnik gracza i normalny poradnik(solucja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 22:36, Iroks1 napisał:

oczywiście
eldzi<all

what?;p

Dnia 15.01.2008 o 22:36, Iroks1 napisał:

no taaak zapomniał bym
no i każdy lrn2play

a to akurat prawda - bo skilla nigdy za dużo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, ja pamiętam, że jak grając kampanię odpaliłem save z poprzedniego patcha to w twierdzy Nec miałem budynki przezroczyste, jakby były w infiltracji xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 17:04, ChrisBgnr napisał:

"bo mi toto rozwaliło całą armię" jest do bani...


Skończyłem właśnie kilka fajnych teamówek z ludźmi na moim poziomie...Jak przeczytałem ten text to przypomniałem sobbie jak w jednej z nich Ethereal walnął mi ten swój wybuszek i zmiótł 3 oddziały z plazmami zanim zdążyłem powiedzieć Qrrrr....

"bo mi toto rozwaliło całą armię" jest do bani było pierwszą myślą jaka mnie nawiedziła...ale chwile potem 2 jego oddziały FW i sam Ethereal padli od GK z kapciem i 2 x Land Speeder...bitwa wygrana...ale myśl sie pojawiła...pewno nie tylko u mnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety,ale w wypadku DE tak jest,bo jednostki,mimo dużego DMG,są strasznie kruche i mało liczebne...


DE MUST MICRO&MACRO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mah mah mah ostatnio grałem mirrory IG,w których Tech>Granatniki w T1.No nie wiem,jak można wpaść na taki pomysł...może podczas gry z kompem to denerwuje,ale jak wyskakuje HWT,to młuci wszystkich bez wyjątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować