Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Pojazdownia pojazdownią, pytanie, czy w tej, gdzie HH, czy w tej gdzie BB się robi ;] Osobiście liczę na tą pierwszą odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:00, PolishWerewolf napisał:

Pojazdownia pojazdownią, pytanie, czy w tej, gdzie HH, czy w tej gdzie BB się robi ;] Osobiście
liczę na tą pierwszą odpowiedź...

Samoloty będą raczej w t3 jak u DE, więc w tej gdzie robi się HH :P

Chris
Po prostu w to nie wierze, w SS najważniejsze będzie multi, wiec jakiekolwiek długie opóźnienie nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eldar nie ma przewalone z Tau imo.
Co do HWT- niech zostawią ich parametry, 650 życia styknie, ale mogliby obniżyć koszt... np 200/40, 180/50 coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:06, Budo napisał:

Co do HWT- niech zostawią ich parametry, 650 życia styknie, ale mogliby obniżyć koszt... np
200/40, 180/50 coś takiego.

Po co? Żeby ostrzej kampić i jednocześnie szybciej techować?;p HWT to jednostka wsparcia więc i tak ich się nie robi dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała Europa ma mieć naraz premierę, więc podejrzewam, że dostaniemy przed premierą wszystkie opisy po eng i tłumaczenie cdp na parę(naście) dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, i tak prawie nikt ich nie używa

PS. Chris, od kiedy jesteś przewodniczącym?? Bo ja teraz zauważyłem, jak od niedawna, to gratki :)

EDIT: Hyh, dostałeś dziś awans :). Gratki tym większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:19, Everial napisał:

Dokładnie, i tak prawie nikt ich nie używa

Po mało kto umie i jest to ryzykowne, ale dobrze postawione HWT zawsze sie przyda.

Graty Chris, należało ci się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja nie wiem... albo ja jestem ślepy, albo Wy.
Przyklad- Crisis kosztuje 200/100 (przykład, nie wiem ile). I wszyscy jadą Crisisy. Kosztowałby 500/300 i nikt by ich nie robił. To samo z hwt- nikt ich nie robi bo są drodzy- za drodzy w stosunku do swoich możliwości- tak naprawdę jedyna ich duża zaleta to zasięg, reszta jest albo słaba, albo średnia. Jeśli hwt byłaby tańsza pewnie zaczęłaby grać swoją rolę jak trzeba i ludzie zaczęliby je robić. Wg mnie hwt jest zbyt słaba jak na swój koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crisis 180/40 :P. No, ale wiesz, nie mogą jakoś drastycznie potanieć, bo jakby się zaczął spam HWT, to by do nich nic nie doszło z ich zasięgiem :P. Chyba, że wrzuciliby hardcapa na 3 np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że (niektórzy) ludzie nie radzą sobie z czymś nie jest (wystarczającym) powodem żeby coś dostało buffa. Siła IG nie opiera się na HWT, ale jak napisał Mroku dobrze użyty NAPRAWDĘ dobrze wspomaga nasze wojska, czyli ze swojej roli wywiązuje się znakomicie.

->Mroku/Ever - thx;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:26, Budo napisał:


Ja nie wiem... albo ja jestem ślepy, albo Wy.
Przyklad- Crisis kosztuje 200/100 (przykład, nie wiem ile). I wszyscy jadą Crisisy. Kosztowałby
500/300 i nikt by ich nie robił. To samo z hwt- nikt ich nie robi bo są drodzy- za drodzy w
stosunku do swoich możliwości- tak naprawdę jedyna ich duża zaleta to zasięg, reszta jest albo
słaba, albo średnia. Jeśli hwt byłaby tańsza pewnie zaczęłaby grać swoją rolę jak trzeba i
ludzie zaczęliby je robić. Wg mnie hwt jest zbyt słaba jak na swój koszt.

Chyba nie czaisz po co jest hwt. W da używa się go tylko do obrony bazy podczas kampienia się do t3. I warto wspomnieć że jest to jednostka typowo obronna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 23:00, Iroks1 napisał:

elda trzeba osłabić robisz jedną jednostke która używając 1 skilla rozwala całe wojo t2 piechotę
u ig to juz w ogóle masakra nie zdąży wskoczyć do chmiery to gg...


Lr2play.

Dnia 14.01.2008 o 23:00, Iroks1 napisał:

DE jedna wielka imba w eldarskim typowym wydaniu może i mało wytrzymałe ale i tak nie zdazysz
ich wyciąć w pień bo ciebie zabiją...


Mandrakes<SM
DE Warriors<SM (lol,micro)
Jetbike<SM
Archon<FC
Warp Beast< Flamery (lol,micro)
DoD(a) << LR

Libra>>> all

More skill & micro.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HWT rozstawiony w Heavy Coverze jest potwornie ciężki do zestrzelenia. Nawet Assasin potrzebuje wtedy 2-3 strzałów, żeby go sprzątnąć. Więc to też świadczy o tym, że dobrze ustawiony jest mocny.

Jednak tak - zgadzam się. Stosunek ceny do mocy jest zły... Chociażby tańszy o te 20-30 requa, a energia niech zostanie taka sama. Już by było ciut lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:57, Dyzio Diablo napisał:

Lr2play.

Popieram - i to też jest odnośnie każdej marudy która by kogoś/coś nerfiła tylko daltego, że sobie z tym nie radzi... Balans jest jaki jest ale motywowanie swoich teorii tym "bo mi toto rozwaliło całą armię" jest do bani... Ponadto do tego "kto" jest NAJ, dochodzi kwestia "gdzie" (można rzucić kilka teorii, które będą o kant pośladków do rozbicia jak się je spróbuje rozegrać na pewnych mapach)... Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:59, PolishWerewolf napisał:

Jednak tak - zgadzam się. Stosunek ceny do mocy jest zły... Chociażby tańszy o te 20-30 requa,
a energia niech zostanie taka sama. Już by było ciut lepiej.

IMO cena choć duża może jeszcze być, ale niech to ustrojstwo robi się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do lojalistów, postanowiłem zagrać kampanię SM w DC, no i w końcu zaatakowałem twierdzę Nekronów , dochodzę dowódcą do miejsca gdzie trzeba siepnąć bombę i nic, znaczka który by na to pozwalał też ni ma. Patcha nie mam zainstalowanego ;P wie ktoś jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki bug, że jak zapiszesz grę w trakcie tej misji i potem wczytasz save''a to nie będziesz mógł podłożyć tej bomby. Trzeba zacząć od nowa i przejść wszystko bez wczytywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten bug chyba występuje tylko w polskiej wersji... ;) U mnie tego nie ma.

Mroku-> Tak też może być. Bynajmniej - trzeba ułatwić produkcję tego tałatajstwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten... no... Czy ktoś kto zapoznał się już z demkem Soulstorma może podzielić się swoimi wrażeniami... Mój transfer jest do bani więc to 1.12 GB mi nie leży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować