Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 14:40, Probos napisał:

Konto na GameSpy mam, przed zainstalowaniem patcha normalnie wbijałem, ale gier mi nie czytało
i powiedzieli mi, że bez patcha ani rusz.
Teraz po prostu po dość długim oczekiwaniu wyskakuje "Utrata połączenia"


Ja pamiętam, że też mi ten błąd często wyskakiwał, ale jakoś przeszedł sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 11:52, Luk Zombi napisał:

Zaraz porobię zdięcia i Ci pokaże.


Sory za jakość ale było robione na komórce, więc....
1.Arty z gry. Każdy mniej więcej wielkości pocztówki, bardzo ładnie zrobione.
2.To zdięcie mi nie wyszło... Album z gry, wielkości około A4, twarda okładka 111 stron. Chyba najlepszy dodatek.
3. Joannita. Metalowa figurka jak widać, zapałkę dałem do porównania wielkości.
4/5. Drzewo technologii. Bardzo przydatne, pokazuje co gdzie budować, oraz jaka nacja ma dane jednostki oraz co potrzeba do rekrutacji.

W zdięciach 1/3 użyłem jako podkładki materiał w który została zapakowana EK.

20070923153709

20070923153715

20070923153736

20070923153747

20070923153757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam kolekcjonerską - plakaty mam oprawione w antyramy i powieszone na ścianie przy biurku i kiedy chcę mogę na nie spojrzeć ;D Figurka stoi obok monitora (ładna ozdóbka) i ta skóra i w ogóle - polecam EK bo WARTO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 17:39, Earthshaker napisał:

Raczej jest to niemożliwe bo pierwszych 2 synów ma spore zdolności nazwijmy je "reprodukcyjnymi"
:P


To chyba nie zostanie on królem...
PS Ja też mam jednego świetnego generała i niestety też nie jest dziedzicem frakcjii (przy tak rozległej rodzinie królweskiej jaką mam to chyba nigdy na tronie nie zasądzie- chociaż że ma ok 25 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:05, piero92 napisał:

PS Ja też mam jednego świetnego generała i niestety też nie jest dziedzicem frakcjii (przy
tak rozległej rodzinie królweskiej jaką mam to chyba nigdy na tronie nie zasądzie- chociaż
że ma ok 25 lat).

Zawsze możesz powybijać swoich, np. wysłać ich na rzeź. :P Ale tego rozwiązania nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam EK :) Wspaniale wydane, figurka tak jak i u Ciebie, zagrzała miejsce na monitorze, tylko, że LCD i czasami spada ;P Mapy nigdzie nie przymocowywałem, używam na okrągło :) Skórę przybiłem do ściany, a na nią powpinałem arty ;) Fajnie się to prezentuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 22:27, NuGGet napisał:

Czy jest jakaś szansa że na minimalnych opcjach ta gra odpali na tym kompie?

AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
512 ram

Jatam mam pentium 4,ATI 9550XT 128mdb i 512mbram i wszystko działa płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:44, Luk Zombi napisał:

> Zaraz porobię zdięcia i Ci pokaże.

Sory za jakość ale było robione na komórce, więc....
1.Arty z gry. Każdy mniej więcej wielkości pocztówki, bardzo ładnie zrobione.
2.To zdięcie mi nie wyszło... Album z gry, wielkości około A4, twarda okładka 111 stron. Chyba
najlepszy dodatek.
3. Joannita. Metalowa figurka jak widać, zapałkę dałem do porównania wielkości.
4/5. Drzewo technologii. Bardzo przydatne, pokazuje co gdzie budować, oraz jaka nacja ma dane
jednostki oraz co potrzeba do rekrutacji.

W zdięciach 1/3 użyłem jako podkładki materiał w który została zapakowana EK.


Dzięki, chyba sobie kupię tą EK. Ale jest troszkę droga, a poza tym chciałbym zagrać w CoH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:49, lewak napisał:

Dzięki, chyba sobie kupię tą EK. Ale jest troszkę droga, a poza tym chciałbym zagrać w CoH...


Spoko jak coś mogę dać jeszcze kilka zdięć, mogę nawet zrobić zdięcia EK Company of Heroes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:53, Luk Zombi napisał:

> Dzięki, chyba sobie kupię tą EK. Ale jest troszkę droga, a poza tym chciałbym zagrać w
CoH...

Spoko jak coś mogę dać jeszcze kilka zdięć, mogę nawet zrobić zdięcia EK Company of Heroes
:P


EK CoH już nigdzie nie ma (może na allegro, ale mi chodzi o nową). A poza tym - Medieval II: Total War chcę kupić dla dodatku i nie wiem, czy decydować się na EK podstawki (a jeszcze tyle gier chciałbym kupić...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sam Medieval II wył. dla dodatku? To błąd, jeśli chcesz grać po sieci, bo mało graczy tam znajdziesz. Natomiast kampanie są lepiej skonstruowane, ale dość jednotorowe, szybko się kończą i nudzą, po eliminacji 2,3 frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:55, lewak napisał:

EK CoH już nigdzie nie ma (może na allegro, ale mi chodzi o nową). A poza tym - Medieval II:
Total War chcę kupić dla dodatku i nie wiem, czy decydować się na EK podstawki (a jeszcze tyle
gier chciałbym kupić...).


Co do CoH musiałem zaszpanować :p A co do Medievala - proponuje EK, ale to twój wybór. Po prostu EK jest naprawdę bogata i niedroga po zniżkach (jak na edycje EK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:02, ArnoldAnhilator napisał:

Ale sam Medieval II wył. dla dodatku? To błąd, jeśli chcesz grać po sieci, bo mało graczy tam
znajdziesz. Natomiast kampanie są lepiej skonstruowane, ale dość jednotorowe, szybko się kończą
i nudzą, po eliminacji 2,3 frakcji.


O to chodzi, że po sieci wogóle nie gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:04, Luk Zombi napisał:

> EK CoH już nigdzie nie ma (może na allegro, ale mi chodzi o nową). A poza tym - Medieval
II:
> Total War chcę kupić dla dodatku i nie wiem, czy decydować się na EK podstawki (a jeszcze
tyle
> gier chciałbym kupić...).

Co do CoH musiałem zaszpanować :p A co do Medievala - proponuje EK, ale to twój wybór. Po prostu
EK jest naprawdę bogata i niedroga po zniżkach (jak na edycje EK).


Może kiedyś, ale na pewno nie teraz. Po pierwsze: nie mam kasy. Po durgie: to jest 140 zł (podstawka wraz z dodatkiem), więc muszę się lepiej zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować