Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka w Salonach Empik – czegoś takiego jeszcze nie było!

254 postów w tym temacie

Genialna promocja,kilka nowych gier,konkurs, a teraz jeszcze pendrive.Mogli tylko rzucić orientacyjną ilość tych penów bo znając moje szczęście jak pojade do Łodzi już ich tam nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie u mnie te gry będą z tydzień po premierze, a o promocji nikt nawet nie będzie słyszał. Kasjerka mnie prędzej wyśmieje niż mi to da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empikach dosyc chamscy sa. Nie wiem czy wiecie, ale jak sie ma karte EURO<26 to w Empiku ma sie znizke na wszystko 5%. No to ja kupuje i mowie: "mam karte EURO<26", a koles mi: "no i co z tego?"... myslalem, ze mu wyjade... "to, ze macie znizke 5% na wszystko"; "aha...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:20, Rafcio Master napisał:

Dokładnie u mnie te gry będą z tydzień po premierze, a o promocji nikt nawet nie będzie słyszał.
Kasjerka mnie prędzej wyśmieje niż mi to da :(


W kazdym EMPIKU będą i gry i pendrivy w tym smamym momencie, kazdy kasjer jest poinformowany o promocji i w momencie zczytywania kodu kreskowego z trzeciej kolejn ej XKN dostaej komunikat, ze ma wreczyc pendrive, pendrivów jest oczywiscie limitowana ilosc i rozdzielona w zaleznosci od wielkosci empiku, a wiec w malych empikach bedzie ich oczywiscie mniej niz np w empik Megastore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:24, Ali G napisał:

heh w czewie to chyb a raczej tego nie dostane :/ bo pewnie pracownicy wezna dla siebie...

Nie ma takiej mozliwosci kazdy pendrive ma swoj unikalny numer i jest powiazany z grami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to cudo komunikuje się z komputerem? Bo nie wiedze tu złącza USB, a jeśli jest wielkości karty SIM z telefonu komórkowego to raczej nie nie ma ukrytego tego wyjścia USB.
Więc czy ten pendrive komunikuje się z kompem za pomocą bluetootha? Bo jeśli nie to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:27, com5 napisał:

A jak to cudo komunikuje się z komputerem? Bo nie wiedze tu złącza USB, a jeśli jest wielkości
karty SIM z telefonu komórkowego to raczej nie nie ma ukrytego tego wyjścia USB.
Więc czy ten pendrive komunikuje się z kompem za pomocą bluetootha? Bo jeśli nie to jak?


od drugiej strony sa styki do usb, pendriva komunikuje nsie przez zwykly port USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:27, migem napisał:

> heh w czewie to chyb a raczej tego nie dostane :/ bo pewnie pracownicy wezna dla siebie...

Nie ma takiej mozliwosci kazdy pendrive ma swoj unikalny numer i jest powiazany z grami:)

czyli jak kasjer policzy 3 gry z Extra Klasyka Next to wyskoczy pendrive z kasy ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mam jeszcze pytanie do CDP czy bedą jeszcze jakieś promocje z XKN czy to już tyle narazie??:) Może coś w stylu kup 3 gry z XKN a gratis dostaniesz dowolną gre z platynowej kolekcji??:P No z tymi pendrive''ami fajne ale i tak nie pojade po to do rzeszowa(bo tam mam najbliżej emipk) bo i tak pewnie kupią wcześniej niż ja dojade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:31, Gol Galad napisał:

czyli jak kasjer policzy 3 gry z Extra Klasyka Next to wyskoczy pendrive z kasy ? xD


Tak system go powiadomi ze pendrive sie nalezy klientowi, w ten sposob sam nie moze go wziasc bez kupienia 3 gier z XKN bo kaza rzecz przechodzi przez kase. Powinno zadzialac..zreszta nie demonizujmy tak sprzedawcow w EMPIK''ach;) ..obowiazuje domenieniemanie niewinnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:33, pimpor napisał:

To mam jeszcze pytanie do CDP czy bedą jeszcze jakieś promocje z XKN czy to już tyle narazie??:)
Może coś w stylu kup 3 gry z XKN a gratis dostaniesz dowolną gre z platynowej kolekcji??:P
No z tymi pendrive''ami fajne ale i tak nie pojade po to do rzeszowa(bo tam mam najbliżej emipk)
bo i tak pewnie kupią wcześniej niż ja dojade:P


Oczywiscie ze to nie koneic ciekawych promocji, zawsze jeszcze cos wymyslimy, ale juz pozniej narazie jest 3 miesieczny eXtra Konkurs z nagrodami, teraz konczy sie tydzien z extraklasyka i nagrodami od BenQ i zaraz bedzie promocja w EMPIK''ach. O dalszych promocjach bedziemy oczywiscie informowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować