Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka w Salonach Empik – czegoś takiego jeszcze nie było!

254 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 13:33, pimpor napisał:

To mam jeszcze pytanie do CDP czy bedą jeszcze jakieś promocje z XKN czy to już tyle narazie??:)
Może coś w stylu kup 3 gry z XKN a gratis dostaniesz dowolną gre z platynowej kolekcji??:P
No z tymi pendrive''ami fajne ale i tak nie pojade po to do rzeszowa(bo tam mam najbliżej emipk)
bo i tak pewnie kupią wcześniej niż ja dojade:P


Nie panikuj w rzeszowie nie ma aż takiego zapotrzebowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to spoko to teraz złoże zamówienie na to co chciałem:) Myślałem tylko, że może chcecie coś nam zafundować jeszcze to bym poczekał:) Ale i tak jest spoko:D
PS Rozgadałem się a tu brat mówi, żebym już gry zamówił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama promocja jest dość sympatyczna, trzeba przyznać. Niestety wielka szkoda, że "repertuar" klasyki CDP jest tak z mojego punktu widzenia ubogi, że skutecznie wyklucza kupienie trzech tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 28.08.2006 o 13:27, migem napisał:

W kazdym EMPIKU będą i gry i pendrivy w tym smamym momencie, kazdy kasjer jest poinformowany
o promocji i w momencie zczytywania kodu kreskowego z trzeciej kolejn ej XKN dostaej komunikat,
ze ma wreczyc pendrive, pendrivów jest oczywiscie limitowana ilosc i rozdzielona w zaleznosci
od wielkosci empiku, a wiec w malych empikach bedzie ich oczywiscie mniej niz np w empik Megastore.


Hmm przekonałeś mnie w czwartek skocze do Empiku, ale jeśli będzie tak jak zwykle, czyli "jaka promocja....!" Jeśli nawet nie dostanę pendrive''a, to może przynajmniej gry będą w sprzedaży (terminowośc to nie jest dobra strona Emipku w Słupsku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:37, Michał Raven napisał:

Dobra, a co by było gdyby kasjer niedałby pendrive''a, bo np. zbrakło??? Do sądu z nim???:)


Pendrivy sa do wyczerpania zapasów wiec najelpeij najpierw sie spytac w kasie czy wogole sa, a potem szybko wizasc swoje kalsyki i podejsc do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie nie wiem jakie gry z tej nowej Extra klasyki sobie kupic :P. A raczej mam problem z doborem trzeciej :).
Na pewno wezme Alone in the Dark 4 i ToCa Race Driver 2. Trzecia gra to bedzie albo Świątynie Pierwotnego Zła, albo Soldiers: Ludzie Honoru :P.

Prosze was o pomoc, ktora gra lepsza ;]?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:50, Gofer31 napisał:

Prosze was o pomoc, ktora gra lepsza ;]?:>


Cieżki wybór, bo to dwa zupełnie różne gatunki gier, obie gry są dość trudne, soldiers nawet b.trudny, obie gry sa dosc dlugie i daja duzo satysfakcji po ich ukończeniu. Zdecyduja sie na jaki klimat masz ochotę bardziej i wybierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy te 3 gry muszą być z tych nowych gier co wchodzą do XKN, czy moge kupić też jedną co już była wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA w promilu 30 km mam dwa EMPIKI jeden w Kaliszu a drugi w Ostrowie wlkp. czyli jak braknie w jednym to moge mieć nadzieję że bedzie w drugim ale jest problem ja do Kalisza jade dopiero we wrześniu. Czy jak zamówie na stronie empiku i odbiore zamówienie pużniej to dostene tego pendriva ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajac moje szczescie to jak dowloke sie wreszcie do Empika to juz nie bedzie :D No chyba ze namiot wezme i bede spał przed wejsciem. Mam nadzieje ze nie bedzie tak jak na wyprzedazach w MediaMarkt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że ciekawa promocja. No i siłą rzeczy CDP zapewni sobie większe zainteresowanie tym konkursem z NXK. W końcu trzy gry to gwarant udziału w konkursie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kazdym EMPIKU będą i gry i pendrivy w tym smamym momencie, kazdy kasjer jest poinformowany o promocji i w momencie zczytywania kodu kreskowego z trzeciej kolejn ej XKN dostaej komunikat, ze ma wreczyc pendrive, pendrivów jest oczywiscie limitowana ilosc i rozdzielona w zaleznosci od wielkosci empiku, a wiec w malych empikach bedzie ich oczywiscie mniej niz np w empik Megastore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:59, Rafcio Master napisał:

W takim razie ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy te 3 gry muszą być z tych nowych gier co wchodzą
do XKN, czy moge kupić też jedną co już była wcześniej?


To dotyczy wszytskich XKN ktore znajdziesz w EMPIKU nie tylko nowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować