Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Splinter Cell: Chaos Theory - temat ogólny

535 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 16:20, Qbli napisał:

W Displace to jest bonus, kiedyś mi się udało a teraz zapomniałem gdzie to znaleźć :P

Ja dosłownie też nie pamiętam, może i było coś takiego tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:20, Qbli napisał:

W Displace to jest bonus, kiedyś mi się udało a teraz zapomniałem gdzie to znaleźć :P


Och koledzy widzę że niezbyt uważnie grę przeszedliście. No ale dobra . Żeby ustalić prawdziwą tożsamość M.Nedicha trzeba było trochę posiedzieć ale to jest dziecinnie proste. A więc tak wjeżdżamy windą na 3 piętro (to ostatnie). Po lewej gada dwóch gości. Trzeba się skierować w lewo i przejść mini korytarzem do takiego jakby salonu. Z pomieszczenia obok słychać głosy rozmawiających gości. Trzeba po cichu otworzyć drzwi a następnie otworzyć EEV i wycelować nie w nich ale w automat z napojami i batonikami a dokładniej w miejsce gdzie wrzuca się monety. Rozpocznie się nagrywanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 09:28, seles napisał:

I żeby ożywić temat: :)
Która misja w Splinter Cell Chaos Theory była waszą ulubioną? Coop i single.
Wybór nie był łatwy, ale moje to chyba: Seul, Statek Towarowy, Hokkaido


A dla mnie najfajniejszą misją był Bank w Panamie bo była to bardzo ciekawa misja, ładna muzyczka pobrzmiewała, a teren był bardzo ciekawie zróżnicowany, a całą misję umiem przejść w 20 min bez savów. Na drugim miejscu jest Latarnia bo były tam dość ciekawe przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bank faktycznie wymiata. A to z nagrywaniem trochę dziwne, ani tego nie pamiętam, ani nie przypominam sobie o konieczności nagrywania przez EEV (zwykle informacje się zdobywa po prostu podsłuchując, bez gadżetów). Ale będę pamiętać na "następną razę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:11, milaosz napisał:

Na drugim miejscu jest Latarnia bo były tam dość ciekawe przejścia.

Tak, Latarnia była całkiem przyjemna. Ta burza, noc, latarnia morska... Pod względem klimatu pachniała trochę Pandorą. Tak samo misja na Marii Narcissie. Bardzo to był dobry pomysł na płynne przejście od PT do CT.
Fajny też był "Apartament".
Bank w Panamie w singlu masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:33, MTSMAFIOSO napisał:

Co powiecie na partyjkę w trybie COOP ?
Mam dosyć grania z "Angolami" xP

hmm, aż się chyba skuszę i zainstaluję znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:44, penny napisał:

> Co powiecie na partyjkę w trybie COOP ?
> Mam dosyć grania z "Angolami" xP
>
hmm, aż się chyba skuszę i zainstaluję znowu :D



Cieszę się :)
Mam tylko nadzieję że nie będzie kłopotów z połączeniem, bo ostatnio chciałem z kolegą zagrać i nie mogliśmy się połączyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:23, MTSMAFIOSO napisał:

Cieszę się :)
Mam tylko nadzieję że nie będzie kłopotów z połączeniem, bo ostatnio chciałem z kolegą zagrać
i nie mogliśmy się połączyć :/

Może nie ściągnął patch 1.05?
Ja i mój kolega ostatnio też mieliśmy problem z połączeniem, tylko że nas zwyczajnie wywalało po 40 minutach gry... tak sobie myślę, że niektóre misje na co-opie są trochę za długie. :P
A tak w ogóle to chętnie zagram... Też ciągle gram z obcokrajowcami, a jak spotkałem Polaka to i tak wolał gadać do mnie po angielsku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:29, Noxbi napisał:

Może nie ściągnął patch 1.05?


Nie wiem jaką on miał wersję, wiem tylko że w "Lobby" się widzieliśmy/gadaliśmy, a jak któryś zakładał grę, to drugi nie mógł dołączyć.
Tak teraz sobie myślę, że u mnie pewnie to przez Router, tak samo w CS nie mogę założyć serwera bo nikt się nie podłączy. Może on też miał router? Mam nadzieje że Ty nie masz

Dnia 31.01.2008 o 17:29, Noxbi napisał:

tak sobie myślę, że niektóre misje na co-opie są trochę za długie. :P


W sumie grałem chyba tylko 3, Misja w panamie [strasznie krótka], misja na stacji kolejowej w którą grałem z jakimś polakiem, ale dochodziliśmy do takiego miejsca gdzie jest czerwony laser a nie ma Miny ściennej i nas zabija. A nie mogliśmy tego ominąć.

Dnia 31.01.2008 o 17:29, Noxbi napisał:

A tak w ogóle to chętnie zagram... Też ciągle gram z obcokrajowcami, a jak spotkałem Polaka
to i tak wolał gadać do mnie po angielsku... :P


Nie wiem czy śmiać się czy płakać :) ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wczoraj zostałem szczęśliwym nabywcom gry SC Chaos Theory. Szczęśliwym do czasu .... uruchomienia. Otóż na począttku wczystko ładnie, misja sie ładuje (latarnia morska), przechodze przez skały, jestem przy mostku i czekam na strażników. I w tym momencie gdzy wczodzi pierwszy i zaczyna mówić gra sie zacina na jakies 5s i potem "można" grać dalej. Za każdym razem gdy pojawia się coś trudniejszego gra sie zacina. Myślałem o patchu. Tak, ok. Ale żeby spatchować trzeba wiedzieć jaką sie posiada wersje. szukałem patchy z 1.00 do np. 1.05, ale te sa w wersji tylko ang. Jedyny polski patch jaki znalazłem to z 1.02, 1.03 do 1.04. Ściągnołem, rozpakowałem i komp mi mówi że nie mam odpowiedniej wersji.....
Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 08:00, CubuS-35 napisał:

Cześć. Wczoraj zostałem szczęśliwym nabywcom gry SC Chaos Theory. Szczęśliwym do czasu
.... uruchomienia. Otóż na począttku wczystko ładnie, misja sie ładuje (latarnia morska),
przechodze przez skały, jestem przy mostku i czekam na strażników. I w tym momencie gdzy
wczodzi pierwszy i zaczyna mówić gra sie zacina na jakies 5s i potem "można" grać dalej.
Za każdym razem gdy pojawia się coś trudniejszego gra sie zacina. Myślałem o patchu.
Tak, ok. Ale żeby spatchować trzeba wiedzieć jaką sie posiada wersje. szukałem patchy
z 1.00 do np. 1.05, ale te sa w wersji tylko ang. Jedyny polski patch jaki znalazłem
to z 1.02, 1.03 do 1.04. Ściągnołem, rozpakowałem i komp mi mówi że nie mam odpowiedniej
wersji.....
Prosze o pomoc.

jaką masz edycję? Z supersellera jest już z patchem 1.05, więc nie upatchujesz. Nowsze edycje chyba też są 1.05. Wersja jest w menu w prawym dolnym rogu
masz najnowsze sterowniki? Jaki masz komp? Sprawdż stery, przeinstaluj grę , najlepiej na innym kompie sprawdzić czy działa, jeżeli problem sie powtarza pisz do cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh.. no tak.. konfiguracja kompa, już podaje:

Procesor: Intel Core 2 Duo E6300 1,86 GHz
Karta graficzna: Galaxy GeForce 7900 GS
RAM: 1 GB


A jeśli chodzi o edycje to superseller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przeinstalowałeś już ? Uruchom bez innych aplikacji włączonych. Zobacz co sie stanie, jak dalej sie tnie pisz do pomocy technicznej cenegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zagrać SC:CT we współpracy. Wcześniej tego nie próbowałem więc wybaczcie jakieś głupie błędy które mogę robić. W menu klikam współpracę, internet i stwórz (bo konta nie mam). Wymyślam login, pisze hasło, powtarzam je i daję dalej. Wyświetla mi się dłuuugi tekst po angielsku i potem daję zatwierdź. Rejestruje się a po kilku sekundach wyświetla się taki komunikat: "Nie można połączyć się z serwisem gry, usługa niedostępna". No i co? Mam oryginalną gierkę z edycji kolekcjonerskiej w wersji 1.05. Raz wyświetliło mi że podany login już istnieje. Kilka razy przeinstalowywałem ale zawsze jest "...usługa niedostępna". Pomóżcie. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 09:32, milaosz napisał:

Chciałem sobie zagrać SC:CT we współpracy. Wcześniej tego nie próbowałem więc wybaczcie
jakieś głupie błędy które mogę robić. W menu klikam współpracę, internet i stwórz (bo
konta nie mam). Wymyślam login, pisze hasło, powtarzam je i daję dalej. Wyświetla mi
się dłuuugi tekst po angielsku i potem daję zatwierdź. Rejestruje się a po kilku sekundach
wyświetla się taki komunikat: "Nie można połączyć się z serwisem gry, usługa niedostępna".
No i co? Mam oryginalną gierkę z edycji kolekcjonerskiej w wersji 1.05. Raz wyświetliło
mi że podany login już istnieje. Kilka razy przeinstalowywałem ale zawsze jest "...usługa
niedostępna". Pomóżcie. Z góry dziękuje.

nie pamiętam już jak się rejestrowałam, ale tam masz jedno konto na ubi.com, i nie wiem czy jak masz konto w innej grze na ubi, to nie podajesz tego samego loginu i hasła.
Potem tworzysz profil w grze lub kilka profili i tam dajesz inne hasło i inny nick możesz niż w rejestracji koncta na ubi.com. I wtedy może napisać, że ktoś już taki ma. Najlepiej daj screeny to lepiej zrozumiem w czym problem.
BTW ja mogę pograć w coopa i pokazać ci wszystkie misje kiedyś.

No i sprawdż czy odpowiednie porty masz otwarte w zaporze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 23:34, seles napisał:

A przeinstalowałeś już ? Uruchom bez innych aplikacji włączonych. Zobacz co sie stanie,
jak dalej sie tnie pisz do pomocy technicznej cenegi ;)



Przeinstalowałem system i gre i działa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaos Theory najlepsza część Splinter Cell-a pojawi się już w maju w serii Kolekcja Klasyki za jedyne 25 zł, miałem przyjemność zagrałem tylko w pierwszą część i bardzo mi się podobała, w Pandora Tomorrow nie miałem okazji pogrania, ale przy najbliższej okazji pożyczę od kogoś ten tytuł i nadrobię to zanim jeszcze zakupie sobie część trzecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować