PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2012 o 19:12, karolekx23x napisał:

Witam
Na XP nie moge wlaczyc panelu przedniego, chce podłaczyc słuchawki
Jak zrobic?


Masz podłączony panel przedni do odpowiedniego gniazda na karcie dźwiękowej/płycie głównej, i zainstalowane sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 19:18, Minamir napisał:

> Witam
> Na XP nie moge wlaczyc panelu przedniego, chce podłaczyc słuchawki
> Jak zrobic?

Masz podłączony panel przedni do odpowiedniego gniazda na karcie dźwiękowej/płycie głównej,
i zainstalowane sterowniki?

Podlaczony i stery sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 21:50, karolekx23x napisał:

Nie moge wlaczyc panelu przedniego a potrzebne aby korzystac z słuchawek. Jka wlaczyc
na XP?

To nie jest zależne od Windowsa, tylko od oprogramowania dodawanego do sterowników. Ściągnij najaktualniejsze ze strony producenta dźwiękówki i wtedy sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 22:03, Narmo napisał:

> Nie moge wlaczyc panelu przedniego a potrzebne aby korzystac z słuchawek. Jka wlaczyc

> na XP?
To nie jest zależne od Windowsa, tylko od oprogramowania dodawanego do sterowników. Ściągnij
najaktualniejsze ze strony producenta dźwiękówki i wtedy sprawdź.


skad steryw ziasc najnowsze? Moze pomozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 22:04, karolekx23x napisał:

Ściągnij
> najaktualniejsze ze strony producenta dźwiękówki i wtedy sprawdź.

skad steryw ziasc najnowsze? Moze pomozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 21:50, karolekx23x napisał:

Nie moge wlaczyc panelu przedniego a potrzebne aby korzystac z słuchawek. Jka wlaczyc
na XP?


Ja z tego co pamiętam to takie problemy rozwiązywałem wyłączając wykrywanie czy coś jest podłączone do panelu przedniego w oprogramowaniu do karty dźwiękowej (jeszcze nigdy mi to nie zadziałało). No i mam też taki problem, że nie mogę za głęboko wtyczki wsadzić (jakieś walnięte gniazdo mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem ze strony technicznej - kiedy oglądam filmy na różnych serwisach (głównie YT) to głos wydobywający się z głośników jest zniekształcony, a co moment przerywa i występują trzaski. Owszem, da się rozumieć co w danym momencie filmiku się dzieje, ale jest to uciążliwe i bardzo irytujące. Co ciekawe - kiedy puszczę muzykę normalnie z dysku twardego, dźwięk jest czysty i niczym nie przerywany. Gdzie może leżeć problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pobrałem sobie gre ze steam Planetside 2. Mam problem , po ok. 5-10min gry , wywala mi błąd ( ss ).
Prosze o pomoc.Dzięki

20121124164952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 18:11, Feallan napisał:


Nie pomogło :/ , no chyba , że źle coś zrobiłem :/. Byłbyś tak uprzejmy i napisał może w skrócie co mam zrobić , może , gdy napiszesz mi po polsku to zrobię to lepiej , chociaż wydaje mi się , że jednak postępowałem według instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam tego nie robiłem, bo mam 64 bitowy system, ale powinno pomóc.

1. Ściągnij ten program LAA

http://www.techpowerup.com/forums/attachment.php?attachmentid=34392&d=1269231650

2. Otwórz w nim plik PlanetSide2.exe (Steam\SteamApps\common\PlanetSide 2\Planetside2.exe)
3. Zaznacz ten kwadrat (jak jest już zaznaczony, to nie ruszaj)
4. Save
5. Skopiuj to do schowka:

bcdedit /set IncreaseUserVA 3072

6. Wpisz w wyszukiwarce Windowsa cmd
7. Na pliku cmd.exe, który się pojawi, kliknij "uruchom jako administrator"
8. Kliknij gdzieś w czarnym polu i wybierz wklej
9. Kliknij enter, zamknij okno i zrestartuj komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie na necie i nagle system zmienił mi schemat kolorów na podstawowy, zużycie procesora skoczyła do prawie 100% a grafika zaczęła się grzać do 60 stopni, trwało to może ze dwie, trzy minuty i nagle wszystko wróciło do normy - spotkał się ktoś z czymś podobnym?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 01:13, lis_23 napisał:

Siedzę sobie na necie i nagle system zmienił mi schemat kolorów na podstawowy, zużycie
procesora skoczyła do prawie 100% a grafika zaczęła się grzać do 60 stopni, trwało to
może ze dwie, trzy minuty i nagle wszystko wróciło do normy - spotkał się ktoś z czymś
podobnym?.

Nie ma czegoś takiego jak zużycie procesora.
Można było sprawdzić, co konkretnie wykorzystywało całą moc procesora. Może to być wszystko. Od wirusa, przez wadliwy sterownik, poprzez błąd jakiegoś programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2012 o 01:29, Narmo napisał:

Nie ma czegoś takiego jak zużycie procesora.
Można było sprawdzić, co konkretnie wykorzystywało całą moc procesora. Może to być wszystko.
Od wirusa, przez wadliwy sterownik, poprzez błąd jakiegoś programu.


Mam na pulpicie dwa gadgety, które pokazują obciążenie procesora i temperaturę karty graficznej
a czy takie zjawisko jak powyżej jest groźne dla komputera?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Powazny problem, wczoraj wylaczylem komputer , dzis wlaczam a tu takie cos:
''Logowanie uslugi klient zasad grupy nie powiodo sie! Odmowa dostepu''

Dzieje sie to przy starcie systemu, w sensie logowania i po kliknieciu w ten komunikat wylogowywuje i tak w kolko.
(WIN 7) Prosze o szybka odpowiedz, bo to nie moj komputer, a chcialbym tej osobie go jak najszzybciej zrobic.

W trybie awaryjnym da sie zalogowac, z niego wlasnie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 01:13, lis_23 napisał:

Siedzę sobie na necie i nagle system zmienił mi schemat kolorów na podstawowy, zużycie
procesora skoczyła do prawie 100% a grafika zaczęła się grzać do 60 stopni, trwało to
może ze dwie, trzy minuty i nagle wszystko wróciło do normy - spotkał się ktoś z czymś
podobnym?.


Ja bym obstawiał że windows z jakiegoś powodu uruchomił ocenę systemu. Możesz sprawdzić to klikając prawym w mój komputer -> Właściwości -> Indeks wydajności systemu Windows i na dole powinna być data ostatniej oceny systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2012 o 12:00, Nufiko napisał:

Ja bym obstawiał że windows z jakiegoś powodu uruchomił ocenę systemu. Możesz sprawdzić
to klikając prawym w mój komputer -> Właściwości -> Indeks wydajności systemu Windows
i na dole powinna być data ostatniej oceny systemu.


To bardzo prawdopodobne - mimo że system miałem oceniony ale brakowało tej oceny w Eksploratorze gier a teraz już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się