Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 16:40, Adham napisał:

> To prawda , nie grałem w KP , ale chyba są bardziej zbalansowane niż w 3.
Nie są. Ze względu na staty i umiejętności (atak łańcuchowy wszystkich wrogów po kolei).

> A ile dojdzie alternatywnych w Dzikich Hordach? Chyba sporo. a neutralnych chyba trochę
doszło
> w KP.
Dojdzie, ale to będzie na zasadzie takiej, że alternatywa będzie lepsza/gorsza niż poprzednie
ulepszenie. I co z tego, że będzie ich dużo?
A jeśli narzekasz na x smoków w H3, to od razu informuję, że alternatywy nie różnią się za
bardzo niż stare jednostki.

Wiem o tym , ale mimo to chyba liczy sie jako nowe jednostki. Dla mnie mimo wszystko nie liczy się , aby było 300 jednostek nie rózniących się od siebie , a 30 niepowtarzaknych , którymi się inaczej gra , i inne stosuje taktyki.

Dnia 13.10.2007 o 16:40, Adham napisał:

> Jak to się nie używa? Brak kontrataku Cerberów , chmura Liszy , atak łańcuchowy sukkubów
,
> wysysanie zycia wampirów , wszkrzezanie Aniłów , szarża Paladynów , kule ognia Czarcich
Lordów
> , czary magów , Brama wszystkich demonów , atak głowami Hydr... wymieniac dalej? i ty
ówisz
> , że się ich nie używa?
Większość tu wypisanych była w H3. A co do nie używania... Używasz błyskawicy Tytanem, ''dash''
(zapomniałem nazwy PL, ang pamiętam z dema) Rakszasy, większości czarów używanych przez jednostki?

nie chodziło mi o czary dotępne dla niektórych , a o zdolności wypisane powyżej. Choc i te są z rzadka przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:45, aliien napisał:

Mam problem z Heroes V.Kiedy chce grac przez internet na ubi.com proszą mnie bym wprowadzil
swój kod internetowy. Gdzie moge go znaleść?

Kod ten powinien znajdować się na tylnej okładce instrukcji dołączonej do każdego wydania gry. Przy wpisywaniu go uważaj na podobne znaki, np. "8" lub "B", "I" lub "1" lub "l", "O" lub "0".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale mam jeszcze jeden problem.Po wpisaniu kodu chcą żeby wpisac nazwę konta i hasło. I wpisalem ten sam login i hasło co mam na Ubi.com, klikam ok i pisze "logowanie" i wraca do wyboru gry wieloosobowej. Wiec co ja mam tam wpisac w te pola żebym mógł grać? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 11:51, aliien napisał:

Sorki ale mam jeszcze jeden problem.Po wpisaniu kodu chcą żeby wpisac nazwę konta i hasło.
I wpisalem ten sam login i hasło co mam na Ubi.com, klikam ok i pisze "logowanie" i wraca do
wyboru gry wieloosobowej. Wiec co ja mam tam wpisac w te pola żebym mógł grać? Z góry dzięki


Musisz zaktualizować grę do najnowszej wersji. W wypadku podstawki jest to 1.5 a przy dodatku to 2.1. Jak aktualizować grę znajdziesz tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=30055 Przy aktualizacji zwróć uwagę czy masz wersję DVD czy Empikową (ta instaluje się od razu z wersją 1.2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 21:16, jajajupi napisał:

Ale też w sumie nie jest zła ta Kampania odrodzenie Erati... A Co do pojeyńcczych sceneri to
jaką lubicie najbardziej ??


Oczywiście Odwrót Mnichów i Huzia na Wikinga(może dlatego że jeszcze dobrze pamiętam dzień w którym wujek wgrał mi Woga i graliśmy właśnie w Huzie na Wikinga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:25, Byl napisał:

> Ale też w sumie nie jest zła ta Kampania odrodzenie Erati... A Co do pojeyńcczych sceneri
to
> jaką lubicie najbardziej ??

Oczywiście Odwrót Mnichów i Huzia na Wikinga(może dlatego że jeszcze dobrze pamiętam dzień
w którym wujek wgrał mi Woga i graliśmy właśnie w Huzie na Wikinga).


No tszeba przyznać.. sa najlepsze.. i może jeszcze Bitwa o brud ... tylko zapomniałem kogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic na ten temat nie wiadomo. Może CDP się skusi (najprawdopodobniej to właśnie CDP wydałoby CE - to oni mają prawa do serii), choć osobiście jakoś w to wątpię... Tym bardziej, że jest bardzo silnie limitowana (ukaże się jedynie 20000 egzemplarzy) - więc powinna być dostępna jedynie na zachodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:15, Rafal G napisał:

Na razie nic na ten temat nie wiadomo.

W sumie to jednak coś o tym wiadomo :P

Dnia 12.11.2007 o 20:15, Rafal G napisał:

Może CDP się skusi (najprawdopodobniej to właśnie CDP
wydałoby CE - to oni mają prawa do serii), choć osobiście jakoś w to wątpię...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20007&pid=748
Zobaczymy czy będzie to właśnie to wydanie (tylko po polsku) czy jakaś składanka stworzona przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 00:14, windows00 napisał:

Zobaczymy czy będzie to właśnie to wydanie (tylko po polsku) czy jakaś składanka stworzona
przez CDP.


skoro ma byc tylko 20k na caly swiat, to albo z 1k wyda CDP, albo faktycznie zrobia jakas podobna skladanke
na razie niech sie skupia na dzikich hordach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A to ciekawe:) Prawie nie zaglądam do tamtego tematu, a wychodzi na to, że powinienem;)
Byłoby miło gdyby można dostać CE u nas i to jeszcze po polsku (miejmy nadzieję, że w takim przypadku nie będzie trzeba niczego poprawiać po autorach lokalizacji;))... ale na polskojęzyczne wydanie to już chyba naprawdę nie ma co liczyć - wyobraź sobie jakie musiało by być opóźnienie... Co prawda wszystkie części zostały przetłumaczone, ale żeby zintegrować to z CE to te nie taka sprawa.
No i cały czas niepokoi mnie ten limit i fakt, że UBI informuje o tym wydaniu jedynie swojej na francuskiej stronie... Obawiam się, że CE ukaże się jedynie we Francji właśnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 21:16, jajajupi napisał:

Ale też w sumie nie jest zła ta Kampania odrodzenie Erati... A Co do pojeyńcczych sceneri to
jaką lubicie najbardziej ??

Ja lubiłem jeszcze tą mapę, na której grało się 2 vs 2 +1komp a po środku między nami były bagna i zamek nekropilii, którym grał komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 10:30, Bosper napisał:

Ja lubiłem jeszcze tą mapę, na której grało się 2 vs 2 +1komp a po środku między nami były
bagna i zamek nekropilii, którym grał komp.


czy ta mapka nie nazywała się może "Bagienna Utopia" - pod bagnami byly podziemia, a w nich zakopany gral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 11:11, moonman napisał:

> Ja lubiłem jeszcze tą mapę, na której grało się 2 vs 2 +1komp a po środku między nami
były
> bagna i zamek nekropilii, którym grał komp.

czy ta mapka nie nazywała się może "Bagienna Utopia" - pod bagnami byly podziemia, a w nich
zakopany gral...

Chyba nie, gdyż tam nie było podziemi. Po środku na bagnach było około 8 miast cytadeli(nie rozbudowanych nawet w fort, ale za to w dużej ilości) a pomarańczowy komputer grał tam Nekropolią. Mapka była 2 vs 2 po jednej stronie bagien jedna druzyna a po drugiej druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować