Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Ja coś jeszcze dzisiaj głupiego powiem , ale to moje ( głupie ;p ) zdanie :) . Zamiast czwórki i może trochę zamiast piątki ( trochę ) wolałbym więcej dodatków do H3 . Nieprzeszkadzałoby mi nawet z siedem :P . Jeszcze dodam że H4 jest poniżane , a 2 i 3 obojętne , a zwródźcie uwagę co mówi się o heroes III :) myślę że ta gra nie będzie zapomniana ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że chodzi o to ,że pole bitwy będzie wielkości miejsca do parkowania dla Cinquecento :P

Co do Dark Fantasy no to cóż....wystarczy sobie obejrzeć zwiastun, który jest raczej dark niż heroic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 15:51, pieknykot napisał:

Ja coś jeszcze dzisiaj głupiego powiem , ale to moje ( głupie ;p ) zdanie :) . Zamiast czwórki i może trochę >zamiast piątki ( trochę ) wolałbym więcej dodatków do H3 . Nieprzeszkadzałoby mi nawet z siedem :P

I prawie tyle jest H3+AB+SoD i 4 części Chronicles ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


wolałbym więcej dodatków do H3 > I prawie tyle jest H3+AB+SoD

Dnia 13.11.2005 o 15:56, Cheed napisał:

i 4 części Chronicles ;)

chroniclesy to nie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ogólny styl... Masz wielkie, płonące bronie i przegięte demony :/
Poza tym popatrz na concept arty malowane przez autora "Kronik czarnego księżyca" - Jednego z najlepiej znanych komiksów DARK FANTASY... Nie żeby ten styl był aż tak mocno widoczny, ale jego akcenty wyraźnie się przebijają.

a co z gryfim atakiem "battle dive"??? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 15:52, Seldon napisał:

Powyższy post jest odp. dla Bambuska ale się pięknykot wepchał :P


Dzięki - miło mi to słyszeć :) ;p .
I właśnie chronicles to nie h3 :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 13:48, walgierz napisał:

Przyznam, że do Złotej Edycji mam żal. Grałem kampanie SoD, pakowałem w bohaterów, ukształtowałem ich tak, jak lubię. A
kiedy doszedłem do walki z Sandro, to okazało się, że moi herosi mają losowo wygenerowane umiejętności :((
Mój kumpel z
kolei grał w podstawową kampanię III, tę erathiańską. I też miał problemy z właściwym przeniesieniem bohaterów.
Czy to odosobnione
problemy, czy też tak mieliście?


Też nie raz miałem problemy z kampaniami. :( A to bohaterowie nie przechodzili do następnych misji, a to nie działał limit poziomów i zamiast max. 6 poginałem po planszy z 30 poziomowym pakerem. W ogóle h3 miał pełno bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 17:12, Arxel napisał:

W ogóle h3 miał pełno bugów.


tak naprawde to bugi o ktorych piszesz zawdzieczasz CDP - oryginalne H3 (EN) nie mialo bugow o ktorych piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 16:05, Monastor napisał:

a co z gryfim atakiem "battle dive"??? :>


Próbowałem go w alfie. Na strzelajacych pewnie bedzie piękny, na innych bzdurny - powoduje atakowanie nie celu, a pola. Wystarczy, że cel się ruszy i już Gryf pudłuje.

Seldon - przeciez pole bitwy ma się rozrastać wraz ze wzrostem liczebności armii. Jedyne co mnie tu zastanawia, to na jakiej podstawie będzie to robił - czy na zasadzie ilości oddziałów, czy na zasadzie liczebności oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 17:56, moonman napisał:

> W ogóle h3 miał pełno bugów.

tak naprawde to bugi o ktorych piszesz zawdzieczasz CDP - oryginalne H3 (EN) nie mialo
bugow o ktorych piszesz


Tu się zgadzam - niestety problemy z przenoszeniem bohaterów miedzy misjami zawdzięczamy CDP - ten błąd nie występowal w wersji angielskiej HoMM ani w wersji, którą wydało Mirage. (miałem - to byłą gra, ktorą kupiłem w dniu kupienia pierwszego PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy na zasadzie ilości oddziałów, czy na zasadzie liczebności oddziału.

Na zasadzie liczebności poszczególnych oddziałów. Im większe stosy tym większe pole bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 18:23, Bambusek napisał:

Tu się zgadzam - niestety problemy z przenoszeniem bohaterów miedzy misjami zawdzięczamy CDP - ten błąd nie występowal w wersji angielskiej HoMM ani w wersji, którą wydało Mirage.

Jest na to jakiś patch? Bo mnie krew zalewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 18:36, walgierz napisał:

> Tu się zgadzam - niestety problemy z przenoszeniem bohaterów miedzy misjami zawdzięczamy CDP - ten błąd nie występowal
w wersji angielskiej HoMM ani w wersji, którą wydało Mirage.
Jest na to jakiś patch? Bo mnie krew zalewa...


Jest. Włąściwie to wstyd, że nie było go w edycji z NXK, jednak można ze strony CDP pobrać łatkę właśnie do HoMM III Złota Edycja. I ten patch naprawia te problemy.

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie www.granda.prv.pl grupa zapalencow Heroes3 robi duzy turniej, mysle że jakies około 50 graczy i główna nagroda gdzieś w okolicy 500 zeta, jeszcze nie ma regulaminu i konkretów ale najprawdopodobniej bedzie to system pucharowy na mapie random i wygrany zgarta "wszystko", dokladny link do forum http://nic-nac-project.de/~moonman/phpBB2/viewtopic.php?p=6389#6389

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować